Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Operacja paski w afnie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pora na zmianę pasków od ostatniej operacji 240,900km od 180,000km

TAK WYGLĄDA MOJE A4 POD MASKĄ

dłubane 120kw. Bez chipów. ale o tym rozpisze się kiedyś może

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

jw..

DSC_01620001.JPG

Opublikowano

ale ze o co chodzi? :grin:

Opublikowano

Rozrządzik, klima jest, kreski są :naughty:

Opublikowano

Bardzo interesujący wątek,,,

Opublikowano
Pora na zmianę pasków od ostatniej operacji 240,900km od 180,000km

TAK WYGLĄDA MOJE A4 POD MASKĄ

dłubane 120kw. Bez chipów. ale o tym rozpisze się kiedyś może

---------- Post dopisany at 09:38 ---------- Poprzedni post napisany at 09:34 ----------

jw..

kolego może pochwal się jak wydłubałeś w AFN bez softa i boxa 120 kw = 163 KM

jesteśmy bardzo ciekawi

Opublikowano

WTF? O czym niby ma byc ten watek? :eusathink:

Opublikowano
WTF? O czym niby ma byc ten watek? :eusathink:

Wątek jest pod tytulem "Operacja paski"

Ale jesli to tylko wieloklinowe to po co bylo zdejmowac przód...?

Bo widze ze pasek rozrzadu jest na swoim miejscu.

Opublikowano

Mnie ciekawi te ponad 160 koni bez chipow :banan:

Opublikowano
WTF? O czym niby ma byc ten watek? :eusathink:

Wątek jest pod tytulem "Operacja paski"

Ale jesli to tylko wieloklinowe to po co bylo zdejmowac przód...?

Bo widze ze pasek rozrzadu jest na swoim miejscu.

To wiem. Tylko co ten watek wnosi na forum? Gosc wstawil foto przodu i co to ma niby byc? Jakies konkretne pytanie, problem? Do dzialu Warsztat tez to sie nie nadaje :whistling:

Opublikowano

Do dzialu Warsztat tez to sie nie nadaje :whistling:

Proponuje podwiesic... :wink:

Fajne foto, moze sie przydac. Pogladowo.

Opublikowano

moze pompa 11 i wtryski 260 turbo gt1749V ori soft =bezdymny

Opublikowano

Do dzialu Warsztat tez to sie nie nadaje :whistling:

Proponuje podwiesic... :wink:

Fajne foto, moze sie przydac. Pogladowo.

Takich i jeszcze lepszych fotek w internecie sa setki. Wiec nie sadze zeby ta byla tak bardzo intersuajca zeby podwieszac. Na przyszlosc radze sie dwa razy zastanowic, niz tworzyc jakis watek bez sensu.

Opublikowano

Widać, że turbina jakaś inna jest.

Reszta to tylko domysły.

Opublikowano

Bzdurny wątek, ale jakie za to poruszenie na forum. :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.