Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BDG] Moja B7 2,5 TDI maly update ... (Dupcia S-Line) str.1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Silnik 2,5 TDI

Kola:

Lato 235/35 19 Etabeta Tettsut X Black

Zima 235/45 z 17 ori.Audi

Skrzynia manualna

Wyposazenie :

Bi-Xenon

8 poduszek

RNS-E Navi Plus

Skorzana kierownica wielofunkcyjna

Telefon ( Bluetooth )

PDC (przod i tyl)

Sportowe siedzenia skora/alcantara

Pakiet schowek

Pakiet siatlo

Chrom pakiet

Automatyczny czujnik swiatel

Czujnik deszczu

Elektrycznie skladane lusterka

Automatycznie przyciemniane lusterko wsteczne

Funkcja "Coming Home & Leaving Home"

Zmieniarka 6-cio plytowa i lodowka (w schowku)

Tempomat

Audio:

Bose sound system, poszerzony o:

-Rockford Fosgate T112

-Rockford Fosgate 3sixty.2

-Chrunch GP 15001

-Blaupunkt GTA 250

i samoswiecace tablice rejestracyjne :rolleyes:slnmx0.jpg :rolleyes:

DECTANE LED

Przod:

b7ue1.jpg

i tyl:

b7tylhc2.jpg

***

lichtsensorab8.jpg

telefonoe5.jpg

wnetrzekonsolaum1.jpg

wnetrzeprzodfo6.jpg

wnetrzetylzo6.jpg

pierwszy.jpg

Po podmianie przyciskow kierownicy multi z B8

sdc10263d.jpg

Dokladka (dyfuzor) od S-Line

img3479z.jpg

Pakiet Swiatlo na LEDach

img4598m.jpg

Wykresik po programie u Witka :good:

bgILJ.jpg

Tu po oklejeniu grilla

img3501kopie.jpg

Do dokladki doszla lotka S-Line

IMG_0954.jpg

Opublikowano

Kolego wstaw jakieś foty wnętrza i opisz furę - wypas itp. :th:

Opublikowano

zgadza się, to przód i tył auta

:D

Opublikowano
  • Autor

zgadza się, to przód i tył auta

:D

No nie da sie ukryc, nie zaprzeczam :polew:

Opublikowano

Wrzuc w pierwszego posta jakis opisa auta - wyposazenie, stan etc...

Opublikowano

pokaz bok i wnetrze

bo przod i tyl fajny :decayed:

Opublikowano

pokaz bok i wnetrze

bo przod i tyl fajny :decayed:

Felga tak samo.. :th:

Opublikowano

super bryka , szczegolnie podobaja mi sie fotele :kox: w srodku za bardzo nie ma co rezac , no ale jest troche na zewnatrz, mozna

by sie bylo pokusic o 18'' , moze szybki przyciemnic albo leustereczka srebrne fajnie by wygladaly z pakietem chrom.

Opublikowano

ładna :) srodek mi się podoba :gwizdanie: zwłaszcza siedzenia :tongue4: a tak to felga wieksza :chytry:

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

piękna furka i do tego bardzo dobrze wyposażona, czapki z głów. :hi:

Opublikowano

Możesz pokazać zdjęciem jak ta lodówka w schowku wygląda?

Fajna furka.Podoba mi się obszycie boczków auta Super

Pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Tu na letnich 19"

img3333g.jpg

w1764.png

img3330s.jpg

w1788.png

Opublikowano

Tu na letnich 19"

[/url]

Felgi ladne szkoda tylko ze to repliki ale wzor jest super :naughty:

Byle sie nie pogiely przy dolkach :gwizdanie:

No faktycznie ori wiec sa super :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Tu na letnich 19"

[/url]

Felgi ladne szkoda tylko ze to repliki ale wzor jest super :naughty:

Byle sie nie pogiely przy dolkach :gwizdanie:

Repliki? czego repliki? Jak nie wiesz to lepiej nie pisz albo pomysl 10X zanim cos napiszesz :thumbdown:

To sa ori EtaBeta, na ktore zapewne caly rok bys musial robic :wink4:

Opublikowano

Tu na letnich 19"

[/url]

Felgi ladne szkoda tylko ze to repliki ale wzor jest super :naughty:

Byle sie nie pogiely przy dolkach :gwizdanie:

Repliki? czego repliki? Jak nie wiesz to lepiej nie pisz albo pomysl 10X zanim cos napiszesz :thumbdown:

To sa ori EtaBeta, na ktore zapewne caly rok bys musial robic :wink4:

No faktycznie nie wpatrzylem sie :notworthy:

Zapewniam Cie ze nie rok :gwizdanie:

W Niemczech pracujesz i cwaniaka grasz :wink4:

Miesiac czasu moze dwa i bym mial ale dla Mnie kupywanie tak drogich felg to lans snobizm itd ale co kto lubi :decayed:

No ale wygladaja super :kox:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 16:26_________________________________________________

To sa ori EtaBeta, na ktore zapewne caly rok bys musial robic :wink4

I takie teksty troszke sa nie na miejscu ale.. :decayed:

Mam nadzieje ze na noc je odkrecasz i spisz obok nich :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Kwiecień 2009, 16:34_________________________________________________A za pomylke Moja Wybacz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Eee tam snobizm odrazu. Co maja na to powiedziec wlasciciele innych marek pojazdow jak np: Porsche? Super-Snoby czy co?

Kupilem bo mi sie bardzo podobaly a nie dla tego, ze iles tam kosztowaly.

Nie cwaniakuje, ze pracuje w DE, bo jak w kazdym innym kraju na pieniazki trzeba sobie zapracowac, bo wbrew pozorom nie leza tu na ulicy :wink4:

Jezeli Cie urazilem to sorki, w sumie nie mialem takiego zamiaru i moze mnie troszke ponioslo :hi:

Co do spania kolo felg od tego mam zone :polew: (zartuje), najlepszym zabezpieczeniem jest jednak dobra ubezpieczalnia :wink4:

Opublikowano

Eee tam snobizm odrazu. Co maja na to powiedziec wlasciciele innych marek pojazdow jak np: Porsche? Super-Snoby czy co?

Kupilem bo mi sie bardzo podobaly a nie dla tego, ze iles tam kosztowaly.

Nie cwaniakuje, ze pracuje w DE, bo jak w kazdym innym kraju na pieniazki trzeba sobie zapracowac, bo wbrew pozorom nie leza tu na ulicy :wink4:

Jezeli Cie urazilem to sorki, w sumie nie mialem takiego zamiaru i moze mnie troszke ponioslo :hi:

Co do spania kolo felg od tego mam zone :polew: (zartuje), najlepszym zabezpieczeniem jest jednak dobra ubezpieczalnia :wink4:

Nie no pewnie.. :naughty:

Nie pewnie ze nie snoby.. Tylko w taki sposob jak odpisales to troszke o tym moglo swiadczyc ale luzik :decayed:

Wiesz ze felgi sa super dopiero pod kontem je ocenilem.. Jest duzo podjebek tego i dlatego no ale faktycznie Ty masz firmowe :kox: :kox: :kox:

Oby Ci nie zajumali pilnuj je bo szkoda by bylo stracic takie felgi :good:

Fura super tez mialem kupowac B7 ale ze wzgledu na wlasnie euro dalem siana sobie :gwizdanie:

Bo 2.0 TDI BLB nie chcialem :wink4:

Opublikowano

Tu na letnich 19"

Mozesz powiedziec jaka opona i jakiej szerokosci felga? Jakie ET? :)

Calkiem fajna fela na czarny kolor :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.