Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Elektryczna maszynka do golenia - co polecacie?


fotograf87

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji, że nie lubię golić się "jednorazówkami" bo później mam podrażnienia na skórze to gole się maszynką elektryczną. Kończy ona swój żywot dlatego trzeba poszukać czegoś nowego. Co polecacie? Cena raczej nie gra roli, ma być dobra i długo służyć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ten sam problem kolego :) Ja polecam markę Braun, używam od 8 lat modelu 4775 Tri-control, co 18 miesięcy wymieniam folię i nożyk (koszt ok €25). Obecnie bateria wytrzymuje mi jakieś 4-5 goleń, ale jak była nowa to do 10 dni się mogłem golić bez ładowania :) Teraz będę chciał zmienić albo na Serię 5 albo Serię 7. Pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotograf ja używałem golarkę philipsa, mam dosyć delikatną skórę na twarzy i zawsze po goleniu miałem czerwone plamy na gardle, teraz kupiłem sobie maszynkę gilette fusion i jest super, rano mogę spokojnie się ogolić i iść do roboty nie martwiąc się że ludzie będą patrzyć na mnie jak na owrzodzonego, poza tym żeby elektryczna maszynka dobrze zebrała zarost trzeba było długo jeździć nią po pysku z maszynką philipsa nie mam tego problemu. Ostatnio w tesco widziałem maszynkę z jednym wkładem za około 28zł, możesz kupić i spróbować. a jeśli koniecznie elektryczna to kup brauna, philipsy nie są za ciekawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Golarka męska Philips HQ 6920 - Golarki męskie - Sklep internetowy Agito.pl i jest w porzadku :) Gole sie na sucho, nie musze sie babrac jakimis zelami itp, i golic sie moge codziennie i sie nie ubrudze, wygodne to , :) Tylko tu cos drogie, bo ja dalem 99 zl z przesylka. Jedyny mankament to to, ze przez pare dni skora byla podrazniona bo sie musiala przyzwyczaic, ale tak nawet w intrukcji pisze wiec luz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam brauna 340 bateria trzyma naprawde dlugo i follia wytrzymala mi juz rok, goli dobrze i jestem z niej zadowolony. ytlko nie kupuj maszynki na allegro bo tam same podropki z chin co rozwalaja sie po 4 miechach.

Nie masz problemu z dogoleniem szyi? Ja mam Brauna 370 i szyi za cholerę nie ogolę :/ Dlatego maszynka się kurzy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam brauna 340 bateria trzyma naprawde dlugo i follia wytrzymala mi juz rok, goli dobrze i jestem z niej zadowolony. ytlko nie kupuj maszynki na allegro bo tam same podropki z chin co rozwalaja sie po 4 miechach.

Nie masz problemu z dogoleniem szyi? Ja mam Brauna 370 i szyi za cholerę nie ogolę :/ Dlatego maszynka się kurzy :D

racja na poczatku byl spory problem i tez maszynka u mnie lezala ponad 2 miechy nie uzywana ale ktoregos razu postanowilem ze zrobie z niej uzytek i tak za kazdym goleniem bylo co raz lepiej, trzeba probowac pod kazdym katem i goli fajnie. trzeba sie na nowo nauczyc golic bo to calkiem co innego niz zwyklym nozykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja używam Philips tej z linku: Philips - Golarka elektryczna Philips - Williams F1 Team : sklep motofanshop.com

mam ją juz 6-7 lat i jestem nadal zadowolony:) tylko tu w tym linku jakaś chora cena bo ja płaciłem około 40-50 Euro:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem tego Phillips'a i jakoś nie przypadł mi do gustu....

Ja mam Golarka męska Philips HQ 6920 - Golarki męskie - Sklep internetowy Agito.pl i jest w porzadku :) Gole sie na sucho, nie musze sie babrac jakimis zelami itp, i golic sie moge codziennie i sie nie ubrudze, wygodne to , :) Tylko tu cos drogie, bo ja dalem 99 zl z przesylka. Jedyny mankament to to, ze przez pare dni skora byla podrazniona bo sie musiala przyzwyczaic, ale tak nawet w intrukcji pisze wiec luz :)

---------- Post dopisany at 18:24 ---------- Poprzedni post napisany at 18:23 ----------

chyba wydam większą kasę i będę mam nadzieje na dużo dużo dłużej cieszył się taką maszynką ;d

Golarka BRAUN 790 cc-4 * EDYCJA LIMITOWANA PORSCHE (2545784761) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Golarka męska Philips HQ 6920 - Golarki męskie - Sklep internetowy Agito.pl i jest w porzadku :) Gole sie na sucho, nie musze sie babrac jakimis zelami itp, i golic sie moge codziennie i sie nie ubrudze, wygodne to , :) Tylko tu cos drogie, bo ja dalem 99 zl z przesylka. Jedyny mankament to to, ze przez pare dni skora byla podrazniona bo sie musiala przyzwyczaic, ale tak nawet w intrukcji pisze wiec luz :)

no może być ta golarka...

Z tym że jak już sie stępią nożyki to raczej do kosza pójdzie. Kiedyś sie pytałem ile nożyki, (całe te kółeczka nowe) kosztują to tyle co nowa.

Też się nią golę, niby daje radę ale raczej jak będe miał więcej kasy na głupoty czy na przejeb%#$# to sobie kupie inną.

Co drugie golenie, dobrze jest ją otworzyć i przeczyścić.

Ile już ją masz ? Tak chyba do roku daje rade co ? Ja już nie pamiętam ale mam chyba już trzecią.

Więc zakup droższej chyba na jedno wyjdzie.

Ta ciekawie wygląda co kolega wleił za 40-50 euro. Tylko szkoda że w linku kosztuje 600zł.. :kwasny: bo bym ją wypróbował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Golarka męska Philips HQ 6920 - Golarki męskie - Sklep internetowy Agito.pl i jest w porzadku :) Gole sie na sucho, nie musze sie babrac jakimis zelami itp, i golic sie moge codziennie i sie nie ubrudze, wygodne to , :) Tylko tu cos drogie, bo ja dalem 99 zl z przesylka. Jedyny mankament to to, ze przez pare dni skora byla podrazniona bo sie musiala przyzwyczaic, ale tak nawet w intrukcji pisze wiec luz :)

no może być ta golarka...

Z tym że jak już sie stępią nożyki to raczej do kosza pójdzie. Kiedyś sie pytałem ile nożyki, (całe te kółeczka nowe) kosztują to tyle co nowa.

Też się nią golę, niby daje radę ale raczej jak będe miał więcej kasy na głupoty czy na przejeb%#$# to sobie kupie inną.

Co drugie golenie, dobrze jest ją otworzyć i przeczyścić.

Ile już ją masz ? Tak chyba do roku daje rade co ? Ja już nie pamiętam ale mam chyba już trzecią.

Więc zakup droższej chyba na jedno wyjdzie.

Ta ciekawie wygląda co kolega wleił za 40-50 euro. Tylko szkoda że w linku kosztuje 600zł.. :kwasny: bo bym ją wypróbował.

trafiłem na wyprzedaż:D sam jestem w szoku że tyle kosztuje hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Braunie masz o tyle dobrze, że jak ci nie podejdzie golarka albo bedzięsz niezadowolony, to po 3 miechach ją oddajesz i kasa wraca do portfela, Philips takiej opcji nie ma. Seria 7 Brauna jest najbardziej zaawansowana, także pewnie nie będziesz żałował, powodzenia w zakupach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam brauna 340 bateria trzyma naprawde dlugo i follia wytrzymala mi juz rok, goli dobrze i jestem z niej zadowolony. ytlko nie kupuj maszynki na allegro bo tam same podropki z chin co rozwalaja sie po 4 miechach.

Nie masz problemu z dogoleniem szyi? Ja mam Brauna 370 i szyi za cholerę nie ogolę :/ Dlatego maszynka się kurzy :D

racja na poczatku byl spory problem i tez maszynka u mnie lezala ponad 2 miechy nie uzywana ale ktoregos razu postanowilem ze zrobie z niej uzytek i tak za kazdym goleniem bylo co raz lepiej, trzeba probowac pod kazdym katem i goli fajnie. trzeba sie na nowo nauczyc golic bo to calkiem co innego niz zwyklym nozykiem.

Dziś z nią walczyłem i standard, wszystko gładko, ładnie i pięknie a z szyją walczyłem, walczyłem aż się poddałem.

Z lewej do prawej i na odwrót jak śmigam maszynką po szyi poziomo a nie w pionie jak zawsze jest lepiej, ale mam wrażenie że goliłbym się z dwie godziny jeżeli chciałbym osiągnąć jakiś efekt ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BRAUN 790 cc-4 już w domu.. na razie jestem po pierwszym goleniu.. i jestem bardzo miło zaskoczony... :)

Bardzo Mądry Wybór :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam Philipsa model HQ6070 i niestety nie polecam go. Niezbyt dobrze goli, nożyki szybko sie tępią a kosztują sporo, czasem trzeba mocno docisnąć żeby się dobrze ogolić, co powoduje podrażnienie skóry, bateria to totalna porażka, obecnie po 2 latach użytkowania musi siedzieć całą noc w ładowarce, żebym mogł się rano ogolić. Philipsa już raczej nigdy nie kupie, teraz się zastanawiam nad Braunem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam Philips RQ1150 SensoTouch, goli na sucho jak i na mokro, nie narzekam mam ją od prawie 2 lat :) aku trzyma póki co długo :) dodatkowo wykupiona gwarancja, że jak mi upadnie i się popsuje wymieniają na nową od ręki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...