Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

W ośrodku jest boisko do piłki nożnej? Można by w sobotę zorganizować meczyk w kopaną?? Co Wy na to??

Nie wiadomo czy Kraków nie podejdzie do tego zbyt ambicjonalnie :kox:

A to dojedzie ktoś z Krakowa?

Opublikowano
  • Autor

W ośrodku jest boisko do piłki nożnej? Można by w sobotę zorganizować meczyk w kopaną?? Co Wy na to??

Boisko jest (asfalt) - przy wizycie rozeznam sprawę. Napewno były bramki i brakowało linii ;)

Opublikowano

To ja tez sie pisze.

Tylko raczej sam :confused4:

No, chyba ze przez 3 miesiace uda mi sie jakas sensowną kobiete znaleźć :decayed::wallbash::polew:

Opublikowano

55 - 56 :)

Boberek i Docia :P

Opublikowano

57 :chytry:

jeszcze nie jestem pewny daty urlopu ale będę się usilnie starał żeby termin zlotu znalazł się w nim :cool:

również prosze o jedyneczkę... z łóżkiem king sajz ;):kox:

Opublikowano

55 - 56 :)

Boberek i Docia :P

No wreszcie :)

Opublikowano

no włąsnie :P

ja poporsze pokój 2 osobowy ;P

Opublikowano

58 - tomaszust

Obojętne z kim, obojętne jakie warunki... :)

Opublikowano

Jeśli można, poproszę o zmianę na "ja + os. towarzysząca" ;)

Na razie nie wiem z kim,ale już cos wymyślę, dużo czasu w końcu ;)

Opublikowano

Oczywiście też się pojawię ale mam nocleg u znajomych na wyspie, w końcu to moja okolica.więc nie będę blokował nikomu miejsca.Pozdrawiam :hi:

Opublikowano

Musashi + 1 (pokoj dwojeczka)... a ktos widzial ta panne mloda? :mysli::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Musashi + 1 (pokoj dwojeczka)... a ktos widzial ta panne mloda? :mysli::wink4:

Do tak późna debatowałeś z żoną/dziewczyną? :cool:;)

Opublikowano

Musashi + 1 (pokoj dwojeczka)... a ktos widzial ta panne mloda? :mysli::wink4:

Do tak późna debatowałeś z żoną/dziewczyną? :cool:;)

kochanką .... :polew:

Opublikowano

kochanką .... :polew:

Pytanie którą... :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

57 :chytry:

jeszcze nie jestem pewny daty urlopu ale będę się usilnie starał żeby termin zlotu znalazł się w nim :cool:

również prosze o jedyneczkę... z łóżkiem king sajz ;):kox:

Właśnie dziś kierownik podpisał mi urlop więc odwrotu już nie ma :evil: nastąpiła jednak mała zmiana i muszę poprosić o dopisanie jeszcze jednej osóbki a co za tym idzie również o pokój dwuosobowy... no chyba że faktycznie mają jedynki z wieeeelkim łóżkiem :chytry:

Opublikowano

Jedno miejsce proszę :wink4:

Opublikowano

Prosze pamiętać o numerku 69 dla Poziek + Q :wink4:

Opublikowano

Prosze pamiętać o numerku 69 dla Poziek + Q :wink4:

Niegrzeczny byłeś.Ty zostajesz za karę w domu , a Q jedzie z nami :polew:

Opublikowano

Proponuje Q i siwe Q, a Poziek zostaje na mazowszu :tongue4:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.