Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wszystkie krakósy leżą a ja trzezwy :tongue4

to chyba nie piłeś tymi z klubu :polew:

Opublikowano

zaczynam się bać :shocked:,dostać baty na własnym terenie ;(

nic sie nie martw.....

zacznij trenowac juz dzis......to moze dasz rade im jakos :decayed:

jeszcze troche czasu masz :polew:

trenować :co:,ja tak żyję :cool1:

Opublikowano

to najgorzej bedzie z krakósami :kwasny:

nie tylko......... :tongue4:

moge dodac, ze z warszawiakami tez moze byc ciezko :polew:

jak nie wierzysz to zapytaj Slawqa...opowie Ci o Sylwestrze w Zakopanym :polew: :polew: :polew:

Fakt..., trzeba przyznać, że w Zakopcu poległem strasznie..., do dzis mi czysta nie podchodzi ;(

Opublikowano

a laski z klubu też tak łoją?

Opublikowano

tomeks zobacz strone wczesniej co Bryńka pisała... :polew:

Ja sie moge wypowiedzieć o Angeli i powiem Ci, że pije równo z facetami :naughty:

Opublikowano

a laski z klubu też tak łoją?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

ja jestem na wyjeździe kondycyjnym w jantarze to kilka km od miejsca zlotu :decayed:

trenuje codziennie :naughty:

Opublikowano

Ja sie moge wypowiedzieć o Angeli i powiem Ci, że pije równo z facetami :naughty

Normalnie kiedyś muszę poznać :D
Opublikowano

Wy tu gadu gadu ale jest jeden vip co was wszystkich przepije...żebyście nie wiem co robili ten człowiek-maszyna do picia-skończy was jak dziecko :gwizdanie:

Krakusy niby cos tam piją ale średnio, a jak leją pół szklanki to zawsze oddają twardszym...tak tez na mnie kilka razy już trafiło :tongue4:

Jest też jeden gość, zwie się Darek z Bronxu...ja pitole ten to ma zasys :polew::tongue4: Żebym nie wiem ile wypił zawsze o 6 rano jest juz trzeźwy :gwizdanie: :kox::cool1:

Opublikowano

Wy tu gadu gadu ale jest jeden vip co was wszystkich przepije...żebyście nie wiem co robili ten człowiek-maszyna do picia-skończy was jak dziecko :gwizdanie:

Jeżeli piszesz o tym, o którym mysle, to nie zostaje mi nic innego, jak potwierdzić.

Od jego 18 minęło już 13 lat, a ja ciągle mam kaca :kox:

Opublikowano

hehe nie o mnie , na szczęście :D I tak ten gość to masakra , warzy jakieś 30 Kilo a po imprezie jeszcze nas roznosi, hyhy

Nie mówię o wszystkich z Kraka ,ale gwoździe dobrze umieją wbijać , :polew:

Opublikowano

a laski z klubu też tak łoją?

:polew: :polew: :polew:

Nie no co Ty, na nie wypada :polew: :polew: :polew:

a świstak siedzi, bo kradł sreberka :decayed:

Opublikowano

hmmm jak zwykle czas (już nie długo) zweryfikuje wszystko :naughty:

Opublikowano

A myślicie ,że na takich zlotach się pije?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 17:18 _________________________________________________Cuber łooo matko ksiakiś Ty zielony :sick3: , co żeś chlał cholero!!?? :tongue4:

Opublikowano

a laski z klubu też tak łoją?

:polew: :polew: :polew:

Nie no co Ty, na nie wypada :polew: :polew: :polew:

I kto to mówi :nabijasie:

:nabijasie: :nabijasie:

Opublikowano

a laski z klubu też tak łoją?

:polew: :polew: :polew:

Nie no co Ty, na nie wypada :polew: :polew: :polew:

No co ty my tylko dotrzymujemy towarzystwa ;):evil:

Opublikowano

A myślicie ,że na takich zlotach się pije?[br]Dopisany: 09 Sierpień 2008, 17:18 _________________________________________________Cuber łooo matko ksiakiś Ty zielony :sick3: , co żeś chlał cholero!!?? :tongue4:

Ja ? hmmm ostatnio to samo co Ty :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ja ? hmmm ostatnio to samo co Ty :tongue4

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

sie chłopacy dogadaliscie :naughty: :naughty: :kox:

Opublikowano

Witam

Proszę o zapiasnie PawełA4 + 1 osoba

Pozdrawiam

Opublikowano

no prosze - i mamy na zlocie B8 - Paweł :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.