Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Suli - właściciel S4 nie może być sam :no: - coś Ci tam znajdę we wtorek ( tylko wyślij mi fotke furki ) - Twoje jest zbędne :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 22:54 _________________________________________________Na ostatni zlocie Norbi ( właściciel S4 B5 też był sam ) obecnie jest już po 2 rozwodzie :decayed: i dalej wybiera

Opublikowano

Mironku coś właściciele tych S4 w klubie to mało zaradni są...wystarczyłoby żeby się do kolegi z mniejszym silnikiem odezwali :gwizdanie: :kox:

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

boberek zrezygnował i było wolne miejsce po nim...

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

:kox:

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

:kox:

ja pije z A3 jak pojedzie na zlot :naughty: zaklepałem pierwszy, niech nikt się za to nie zabiera :kox: :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie:

Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2008, 23:44 _________________________________________________


      Mironku coś właściciele tych S4 w klubie to mało zaradni są...wystarczyłoby żeby się do kolegi z mniejszym silnikiem odezwali :gwizdanie: :kox:
      Poziu ogłoszenie wisiało, jak mogłes przegapić :nabijasie:

      Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko
      ogłosić nabór na stanowisko: nawigatora zlotowego :>
      (z opcją mozliwej zmany i rozrzerzenia zakresu kompetecji) :wink4:
      Wymagania:
      • wiek - 22 - 32 lata
      • wysoka, niebieskooka blondynka (naturalna) :przebiegly:
      • inteligenta, rozumna, rozsądna :read::ok2:
      • trochę szalona :naughty:

      Warunek konieczny

      • NIE WQRWIA NA CODZIEŃ:rant:

      Oferty na priva w terminie nieprzekraczalnym do 19 sierpnia br.

      :> :> :>

      Nie no, rozumiem nie byłeś zainteresowany

      :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nie no, rozumiem nie byłeś zainteresowany

chciałem podesłać kilka telefonów 0 700 :tongue4: :tongue4: :tongue4::naughty:

Opublikowano

Suli - właściciel S4 nie może być sam :no: - coś Ci tam znajdę we wtorek ( tylko wyślij mi fotke furki ) - Twoje jest zbędne :decayed:[br]

Miron, nie mam pod ręką zdjęcia, ale Ci opiszę :decayed:

Furka prawie taka sama jak Norbiego :travolta: tyle, że Avant :cool1:

poza tym, seria bez chipa... ale z pełnym FIS-em :naughty:

bez elektrycznego ustawiania fotela kierowcy... ale w środku mniejszy bałagan :wink4::tongue4: puki co :nabijasie:

No to już masz obraz mojej eSy

:polew: :polew:

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

Termin wplat uplynal dzis. hyh

Opublikowano

no A3 to sie juz raczej nie zdąrzy zapisac ;-)

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

Termin wplat uplynal dzis. hyh

Uuuu... niepowetowana strata :polew:

Opublikowano

Są jeszcze wolne miejsca?

Termin wplat uplynal dzis. hyh

Uuuu... niepowetowana strata :polew:

Poziu sie załamie :polew:

Opublikowano

Poziu sie załamie :polew:

będę miał Ciebie :wink4::tongue4::polew:

Opublikowano

będę miał Ciebie :wink4::tongue4::polew:

Sławek jest dla Ciebie za stary :polew:

Opublikowano

będę miał Ciebie :wink4::tongue4::polew:

Sławek jest dla Ciebie za stary :polew:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Sławek jest dla Ciebie za stary :polew:

do :drunk: podobno im starszy tym mocniejszą głowę ma :wallbash::polew: :polew:

Opublikowano

Ja biore pokoj z A3 jak przyjedzie :naughty:

Opublikowano

Ja biore pokoj z A3 jak przyjedzie :naughty:

kaskader :naughty:

Opublikowano

Czytam, czytam i dochodzę do wniosku że lepiej Wam będzie wynająć jakiś autokar na ten zlot bo nie będzie komu wracać autkami :polew:

Każdym z każdym chce pić :good:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.