Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

LETNI ZLOT 2008 - Sobieszewo 29-31 sierpnia 2008.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja w ten weekend co jest zlot to mam zamiar się naje...ć na weselu :kox:

dla mnie żadna różnica :gwizdanie: :polew: :polew:

Opublikowano

dla mnie żadna różnica :gwizdanie: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

będzie będzie ale gdzieś 13-14. Najczęściej z tego co widzę to płatności nawet z samego rana są księgowane na drugi dzień.

Opublikowano

będzie będzie ale gdzieś 13-14. Najczęściej z tego co widzę to płatności nawet z samego rana są księgowane na drugi dzień.

tu masz orientacyjne daty ksiegowań w/z różnych banków :)

http://www.money.pl/banki/elixir/

Opublikowano

e tam ....bierz kasę i uciekaj :polew: :polew:

a ty byś się wziął w garść i przyjechał z tą swoją królewną na zlot :gwizdanie: :cool1:

Ja w ten weekend co jest zlot to mam zamiar się naje...ć na weselu :kox:

STARY!!! NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE!!!

No, kurna - nikt nie reaguje.

Ekipa! Ogarnąć się.

Robimy zrzutę na prezent - już zakładam nowy wątek ...

Opublikowano
  • Autor

Update listy zrobione

Jeśli ktoś z poza listy chce przyjechać na zlot to proszę o pilny kontakt na PW

Opublikowano

STARY!!! NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE!!!

Wiciu basta!!!!!!! Jakiej nowej drodze ??? :kox: Ja jeszcze mam na czym czapkę nosić :cool1:

Opublikowano

No zobaczymy, jak Cię Roma w obroty weźmie, to nawet nie zauwazysz kiedy głowę stracisz :gwizdanie:

Ja już straciłem ale to chyba nie ten wątek :naughty:

I wątku na ten temat nie będzie :tongue4:

Mogę podać przybliżoną datę...... październik 2009 młody hornecik :naughty: :naughty:

Opublikowano

październik 2009 młody hornecik :naughty: :naughty:

:shocked: :shocked: :blink: :blink: :shocked: :shocked:

Opublikowano

05) 6 - Malik

30) 53,54 - Musashi + 1

31) 55,56 - Poziek + Q

36) 62 - Tosik

38) 64 - Sokolnh

:ban:

:tongue4:

Opublikowano

05) 6 - Malik

30) 53,54 - Musashi + 1

31) 55,56 - Poziek + Q

36) 62 - Tosik

38) 64 - Sokolnh

:ban:

:tongue4:

sama Elita :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Mogę podać przybliżoną datę...... październik 2009 młody hornecik :naughty: :naughty:

czyli na razie kołujesz a pozwolenie na start dostaniesz w pod koniec stycznia :decayed:

Opublikowano

czyli na razie kołujesz a pozwolenie na start dostaniesz w pod koniec stycznia :decayed:

Ja już pozwolenie mam ale moja zmienia pracę i chce przepracować rok.

Opublikowano

no i zazieleniło sie ... :sick3:

Opublikowano

no i zazieleniło sie ... :sick3:

...ale co sie zazieleniło :mysli:

Opublikowano

no i zazieleniło sie ... :sick3:

...ale co sie zazieleniło :mysli:

lista, lista ....

a my tez mamy szanse .... na zlocie

Opublikowano

aaaa o liste chodzi :), to dobrze, że sie zazieleniło :tongue4:

Niebiescy nie jadą :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

no i zazieleniło sie ... :sick3:

...ale co sie zazieleniło :mysli:

lista, lista ....

a my tez mamy szanse .... na zlocie

... maj 2008 mały Olo??????? :decayed:

Opublikowano

Nie wiem jak wy.........ale ja sie powoli szykuje do Sobieszewa :decayed:

Przypilnuje, zeby wam nikt pokojow nie zajal :naughty:

Opublikowano

Wrzuc jakies foty osrodka itd... :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.