Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] FMIC w A4 B5 1.9 TDI AFN oraz 1.8T B6 AVJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

[szkoda ze nie ma gotowych zestawów do TDI :confused4:]

No szkoda ale w USA mało kto jeździ TDI

Opublikowano

[szkoda ze nie ma gotowych zestawów do TDI :confused4:]

No szkoda ale w USA mało kto jeździ TDI

to nie chodzi o USA ... w Europie tez nie ma .... :confused4: [przynajmniej ja nie znalazlem]

Opublikowano

w etce g... widac

trzeba łopatologicznie poogladac

Opublikowano

w etce g... widac

trzeba łopatologicznie poogladac

no to pozostaje dorwac seryjne 1.8T ....

Opublikowano

Panowie nie zapomnijcie o cle i vacie ... w zwiazku z czym moze sie okazac ze cena juz nie bedzie taka atrakcyjna

pzdr

Opublikowano

jeśli coś by wyszło z takiego zestawu to ja sie na niego pisze :th:

Opublikowano

Też taki zestawik chętnie kupię jak da rade wrzucić to do tdi. :) ,więc jakby co zapisujcie mnie do listy.

Opublikowano

Z Londynu to już cena też inna - ciekawe jakie koszta przesyłki i cła z USA?

Opublikowano

a kto za to będzie płacił cło i VAT :mysli:? Panowie za taką cenę to nawet dobrego samego intercoolera nie dostaniecie. Ja uważam, że gra jest warta świeczki. Nawet jak musiałbym dokupić na allegro kawałek rury i z jedną złączkę żeby pod TDI dostosować :th:

Na brytyjskim e-bay'u ceny już nie tak konkurencyjne np:

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-AUDI-A3-A4-1-8T-GTI-FMIC-FRONT-INTERCOOLER-KIT_W0QQitemZ280234117548QQihZ018QQcategoryZ72205QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-VW-Passat-Jetta-B5-1-8T-Intercooler-AutoBahn88_W0QQitemZ220242338281QQihZ012QQcategoryZ72205QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem

no i gratów jest w zestawie dużo mniej. Nie można pokombinować.

Opublikowano

no i jak, ktos sie podejmuje to zorganiozowac ?

Opublikowano

no i jak, ktos sie podejmuje to zorganiozowac ?

wlasnie tez mialem o to pytac :gwizdanie:
Opublikowano

jak pasuje do 1.8t i pod seryjny zderzak to ja biore też bardzo chetnie.

Opublikowano

jak pasuje do 1.8t i pod seryjny zderzak to ja biore też bardzo chetnie.

Pewnie bardziej niż do diesla :>. Ja i tak biorę. Przerobić kilka rurek i gra. Za takie pieniądze samego IC nie kupię. Niby ja zacząłem ten temat, ale nie jestem w stanie zorganizować zakupu na tak dużą skalę. Co najwyżej 1-2 sztuki ;(

Opublikowano
  • Autor

dziś zamontowałem fimic,0,216mm też już siedzą.nie maiłem pojęcia że zderzak tak trudno się zdejmuje (idealnie nie udało mi się juz założyć).było trochę cięcia belki i plastiku.niestety nie miałem serca wyciąć zderzak tak jak tomigsi,będę miał kratki choć pozbawione wszystkich zbędnych elementów.pozostały mi dwa kolanka + łącznik jakby ktoś był zainteresowany zakupem to priv.oto kilka fotek.jeszcze kosmetyka,czyli tablica rej nieco w góre,sam IC troszku w dół.koszta to IC 440zł+orurowanie,łączniki silikonowe,opaski 300=740zł

gx2F2Ci.jpg

aVcVu0.jpg

gx2FS_i.jpg

gx2GyoJ.jpg

gx2GIni.jpg

Opublikowano

No no Maniusiek, jak widzę takie rezanko to coraz bardziej jestem przekonany żeby działać :naughty: :th:

Długo to robiłeś :?:

Opublikowano

No bardzo fajnie to wygląda. Jak już tyle nakombinowałaś w aucie to może jednak zapodaj to turbo KKK i pompe 11, zrób płasko moment i te 185-190km bedzie. :wink4:

Opublikowano

dziś zamontowałem fimic,0,216mm też już siedzą.nie maiłem pojęcia że zderzak tak trudno się zdejmuje (idealnie nie udało mi się juz założyć).było trochę cięcia belki i plastiku.niestety nie miałem serca wyciąć zderzak tak jak tomigsi,będę miał kratki choć pozbawione wszystkich zbędnych elementów.pozostały mi dwa kolanka + łącznik jakby ktoś był zainteresowany zakupem to priv.oto kilka fotek.jeszcze kosmetyka,czyli tablica rej nieco w góre,sam IC troszku w dół.koszta to IC 440zł+orurowanie,łączniki silikonowe,opaski 300=740zł

A nie lepiej doprowadzić rurami alu do samej góry, aż do plastikowego odcinka dolotu :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pompa 11 prawie juz miałem ją brać,tylko jak powiedziałem w kilku warsztatach w moim mieście co chciałbym zrobić to zrobili :shocked:(sporo z tym rezania :piny,łapa pompy,koło zebate) i podobnie było z wymiana sprzęgła na jednomas :shocked:......krótko mówiąc autko dawno miało by 180-190km gdybym miał jakiś dobry warsztat tuningowy pod ręką.......a tak robię większość na własną rękę ( ta turbina KKK ciagle łazi mi po głowie, ale blokuje mnie seryjna pompa i sprzęgło).Co do ciągnięcia alu do samych plastikowych rurek to powiem krótko nie chciało mi się..........alem może jak znajdę czas to zrobię to (trochę rurek mi zostało).Czas całej operacji to 3godz. gdyby sprawnie poszło mi sciąganie + zakładanie zderzaka to pewnie w 2 bym się wyrobił......pozdrawiam

Opublikowano

Skalrx ja z Tobą wezmę ten zestaw ICka. daj znać na priv jak coś.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.