Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Sie zobaczy :good:

W niedziele mamy swojego spota i będziemy chcieli motać ekipe na wyjazd do was.

Ale na wyjazd do nas na spota, czy na imprezę 29-go? :mysli:

Opublikowano

Co kolwiek zaplanujemy, damy wcześniej znać :>

:good:

To czekamy na Was :D

Jak coś, wpadajcie na wątek łódzki pogadać, dupeczki pooglądać, szmery bajery, te sprawy :decayed:

Opublikowano

No nie no, wiecie, wszystko fajnie, ale panienek nikt Wam fundować nie będzie :decayed:

Kimi o fundowaniu panienek nikt nic nie mowi :tongue4: chodziło mi o to,ze dobra imp jest gdy sa tez dziewczyny a nie same chopy :decayed: :decayed:

Opublikowano

No nie no, wiecie, wszystko fajnie, ale panienek nikt Wam fundować nie będzie :decayed:

Kimi o fundowaniu panienek nikt nic nie mowi :tongue4: chodziło mi o to,ze dobra imp jest gdy sa tez dziewczyny a nie same chopy :decayed: :decayed:

No raczej :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Wszelkie Wasze panny tudzież koleżanki/przyjaciółki/znajome mile widziane :D

Opublikowano

:tongue4:Rger czy jeszcze ktoś przyjeżdza ??? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za dzisiejsze przybycie :hi:

Opublikowano

są w Wieluniu :a4fan: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

064f7b80.jpg

23a2034a.jpg

dcd0f3d0.jpg

Opublikowano

:good: :good: :good:

U nas też dzisiaj nieźle ( 9 aut z 14 aktywnych na łódzkim ) :D

Panowie, kto się do nas wybiera 29 ?

Bo zastanawiamy się, czy robimy spota z autami najpierw i potem impreza, czy od razu imprezę? :mysli:

Postarajcie się jakoś w tym tygodniu określić, ile Was osoób przyjedzie, bo musimy zarezerwować jakiś lokal :naughty:

Opublikowano

:good: :good: :good:

U nas też dzisiaj nieźle ( 9 aut z 14 aktywnych na łódzkim ) :D

Panowie, kto się do nas wybiera 29 ?

Bo zastanawiamy się, czy robimy spota z autami najpierw i potem impreza, czy od razu imprezę? :mysli:

Postarajcie się jakoś w tym tygodniu określić, ile Was osoób przyjedzie, bo musimy zarezerwować jakiś lokal :naughty:

Na 29-go brak chętnych :oops: Jak pogoda pozwoli to zagościmy kiedyś u was na zwykłym niedzielnym spocie.

Opublikowano

No szkoda :confused4:

A na spota możecie wpadać, kiedy chcecie, będziecie zawsze mile widziani :good: :good: :good:

Opublikowano

Szyku na dzisiejszym spocie to my nie mieli,widać to po zdjęciach.

Jakaś taka jedna czarna namieszała.

Opublikowano

spotkania są bardzo pouczające , można się dużo dowiedzieć o swoim A4 , poproszę o aktualne zdjęcia ze spotkania z dnia 09-01-2011 :>

Opublikowano

Ja się pisze ale jak nema chetnych :confused4: to trudno innym razem

Opublikowano

Ja się pisze ale jak nema chetnych :confused4: to trudno innym razem

Możesz wpisać się do Wielunia na 30-go :naughty:

Opublikowano

Ja się pisze ale jak nema chetnych :confused4: to trudno innym razem

Możesz wpisać się do Wielunia na 30-go :naughty:

Zobaczymy czy nie bedzie jakiś innych planów z żoną :naughty: :naughty: :wink4:

Opublikowano

O to i ja podjadę :>

Opublikowano

Wszyscy zapowiadają się, to ja też :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.