Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spocik w Wieluniu

Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ 71 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Gdzie organizować spoty-GŁOSOWAĆ

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Powitać :hi:

Panowie, a może byśmy się ustawili w którąś niedzielę na jakiegoś wspólnego spota, co?

Daleko nie macie :naughty::naughty::naughty:

Wy też nie :decayed::naughty:

Opublikowano

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 07.10.2012r ul.PODWALE godz.16.00

Opublikowano

Jak ktoś ma ochotę się przejechać, to zapraszamy dzisiaj do nas do Łodzi pod REAL na Jana Pawła II 32 o 18:00 :hi:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 07.10.2012r ul.PODWALE godz.16.00

Jak się uporam z maglem i katalizatorem to postaram się dotrzeć;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

chlopaki ofldajcie dzis Skok z kosmosu na żywo oglądaj http://******************/news/2/szalony-skoczek-przekroczy-predkosc-dzwieku

---------- Post dopisany 15-10-2012 at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany 09-10-2012 at 14:46 ----------

Audi Quattro - > http://******************/filmik/799/audi-quattro-concept-official

Opublikowano

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 28.10.2012r ul.PODWALE godz.16.00

Opublikowano

Noo w końcu trafiłem w urlopem :D . Pomoże mi ktoś zrobić logi jak będę na spocie???

Opublikowano
Noo w końcu trafiłem w urlopem :D . Pomoże mi ktoś zrobić logi jak będę na spocie???

sie coś poradzi :wink:

coś furce dolega :eusathink:

Opublikowano

ostatnio coś zaczął dymić ;/ chciałbym sprawdzić czego to może być przyczyna.i tak ogólnie chciałbym sprawdzić kondycje motora:D

Opublikowano
ostatnio coś zaczął dymić ;/ chciałbym sprawdzić czego to może być przyczyna.i tak ogólnie chciałbym sprawdzić kondycje motora:D

diesel to dymi :ON: popatrzymy, tu dotkniemy, tam dotkniemy i zaraz kuników przybędzie :vaglogi:

Opublikowano

ok skoro mówisz że przybędzie koników to będę na 100 procentów:D

Opublikowano

jak nie będzie padał śnieg to przyjadę :banan:

C12395729_4.jpg

<br /><br />

Opublikowano

a co boisz się jeździć po śniegu ;)

Opublikowano

ulala ale przysypało :D Myślę, że dojadę na letnich ;/ bo ta moja wioseczka nieźle zasypana hehe. Ale będę;)

---------- Post dopisany at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:05 ----------

Byłem, widziałem i muszę powiedzieć że git majonez :D. Nie wiedziałem że do B6 można tyle bajerów dorezać. :)))) . Trzeba będzie do swojego golasa też coś dorzucić ;).

Po namowie kolegi Mirka wrzucam wykres po wirusie w ecuproject.

ewi65.jpg

Dobrze namieszali?;p

Pozdro

Opublikowano

helllo wszyscy sprzedali fury?? coś to forum zamiera..... Może ktoś wypowie się na temat mojego wirusa?? Chociaż jakiś temat zaczniemy :D

Dodajecie jakieś środki do paliwa na zime?, tak na lepszy rozruch. I gdzie wg was najlepiej lać ropkę?

Opublikowano

namówiłeś mnie :facepalm: podaj termin i gdzie ????

ewi65.jpg

Opublikowano

Hehe ale na co Cię namówiłem? Na wirusa?? To musisz się umówić osobiście w ecuproject, albo najlepiej poczekaj na grupowy soft wtedy cena jest dużo lepsza. Ja tylko wkleiłem swój wykres żeby pokazać innym jak można podkręcić 1.9 TDI ;)

Szczerze polecam bo warto;)

Opublikowano
helllo wszyscy sprzedali fury?? coś to forum zamiera..... Może ktoś wypowie się na temat mojego wirusa?? Chociaż jakiś temat zaczniemy :D

dla porównania masz wykres Łukasza:

eb99453e5168f52cmed.jpg

Dodajecie jakieś środki do paliwa na zime?, tak na lepszy rozruch. I gdzie wg was najlepiej lać ropkę?

ja od lat wielu tankuje na PKS-ie i nic nie dolewam, problemów nie miałem.

---------- Post dopisany at 10:45 ---------- Poprzedni post napisany at 10:43 ----------

NASTĘPNY SPOT NIEDZIELA 18.11.2012r ul.PODWALE godz.15.00

Opublikowano

Weź kompa.

Dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.