Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zalety wycięcia katalizatora w Audi A4 B5 1.9TDI

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z prawem to raczej zgodne nie jest ale z rozsadkiem tak kata wywalić + moc , spalanie + Kasa za kata - diesel pusci lepszego dymka ale generalnie nikomu wyciecie kata nie zaszkodzilo tylko pomoglo chyba ze w nowszych autach :):wink:

Opublikowano

Jest na forum gdzieś poradnik?

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Panowie, po przygazowaniu tak pwoyzej 2,5k obrotow na luzie, slychac dzwiek jakby tlumik byl dziurawy. Mechanik mi powiedział, że katalizator do wymiany.

Naczytałem się troche na ten temat i chyba najlepszym wyjściem będzie się go pozbyć.

Teraz pytanie :

Widzę, że są różne metody - wstawienie strumienicy, wybicie środka, wspawanie rury. Co polecacie najbardziej przy moim silniku, żeby hałasował jak polonez i wszystko było cacy?

Opublikowano

Wstawienie nowego katalizatora... :wink:

Opublikowano

Tak,juz lece wydac 500zl na sam kata ....

Opublikowano

Głupie pytanie, które było wałkowane milon razy. Wstaw strumiennicę, rurę czy wybij środek to twoje audi będzie grało poloneza.

A jak chcesz żeby wszystko było cacy to wymień kata. Proste.

Opublikowano
:facepalm:
Opublikowano

@bakuś własnie kolego to nie jest taka oczywista sprawa. Sporo opinii, że nie widać żadnych "efektów ubocznych". Niestety są i przeciwne, dlatego pytam, która opcja jest najlepsza.

Szczególnie zależy mi na opinii osób z tym samym silnikiem.

@devastation ten facepalm odnośnie mojego postu, czy kolegi?

Opublikowano

Kolegi, wywalilem z setke katow i nic sie nie zesralo

Opublikowano

A czy ja piszę, że coś się zesrało? Dev... piszę tylko o dźwięku, bo przeiceż o to pytał kolega. :whistling:

Opublikowano

a o czym ja pisze ?

nie było cudów z dzwiekiem,

poloneza, robura czy ursusa

jedyne co to był bardziej słyszalny dzwiek turbo

Opublikowano

No... w ADR'ze... Przecież wjot1 ma w opisie 1.8 :grin:

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:31 ----------

I już się tak nie chwal ile tych katów wywaliłeś... :wink:

Opublikowano

tym bardziej nie bedzie zadnych ujemnych skutków

Opublikowano

Oprócz dźwięku a'la polonez :) To jest moja opinia. Szczególnie tyczy się to wybicia wkładu katalizatora lub wstawienia strumiennicy.

Opublikowano

a ten dalej swoje

ok niech Kolega wybije wkłąd i podzieli sie swoimi spostrzezeniami

Opublikowano

Wywalaj wstaw zamiennik od Andrzeja Gruchota i będziesz latał. Stary sprzedaj na allegro zobacz kto kupuje katy i napisz maila kto da więcej. Jeśli nie masz zachowanej dynamiki gazów wywalaj. Mieszkam pod lublinem:)

Opublikowano

ty nie doradzaj tylko najpierw zapłać za sterownik który otrzymałeś ode mnie i nie zapłaciłeś.

Opublikowano
:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:
Opublikowano

...ostro....hahaha....

Opublikowano

Panowie, jeśli katalizator jest "zrypany", to może to być przyczyną takiego dziwnego dźwięku z wydechu? Troche jakby gdzieś dziura była, głośniej pracuje ogólnie, taki metaliczny zgrzyt przy dodawaniu gazu.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.