Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny Superb

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Hmm Jaki jest koszt żarówek? Może jak bym do swojej Octavii takie sprawił.....

32 zł za sztukę wiem wiem, że drogo ale błędu nie wywala na fisie.

---------- Post dopisany at 09:15 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

I zostały ramki Forumowe :grin:

To się nazywa wierność :decayed:

Browar dla Ciebie Kolego :dance2:

W A4 miałem srebrne. Tutaj za namową Horneta zakupiłem czarne. :naughty:

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:15 ----------

Zagadaj w VT http://a4-klub.pl/stylizacja-tuning-optyczny-19/virtual-tuning-76/ Radimm Ci pomoże.:grin:

---------- Post dopisany at 09:17 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

I zostały ramki Forumowe :grin:

To się nazywa wierność :decayed:

Browar dla Ciebie Kolego :dance2:

Niedawno zamówił dopiero :polew:

Te niedawno to już 5 miesięcy temu :polew:

Opublikowano

opia.jpgskoda007.jpg

Chyba zostawię,te felgi VW,chociaż wzór Mercedesa,też fajny.

Opublikowano

Na moich flatach w h*j lepiej by wyglądała :decayed:

Opublikowano
Na moich flatach w h*j lepiej by wyglądała :decayed:

+1:naughty:

Opublikowano
Na moich flatach w h*j lepiej by wyglądała :decayed:

+1:naughty:

Czy ja zawsze Cie muszę poprawiać?!

+1000! :decayed:

Opublikowano
:grin:
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowy grill i emblematy :banan:

tyl.jpg

0020.jpg

0021.jpg

0022.jpg

0023.jpg

0024.jpg

:naughty::naughty:

Opublikowano

Daj foto starego bo jakoś nie wiem czym się różnią....

Opublikowano
  • Autor
Daj foto starego bo jakoś nie wiem czym się różnią....

W pierwszym poście Panie proszę sobie zobaczyć. :wink:

Opublikowano

dla mnie stary grill ładniejszy :wink:

Opublikowano
dla mnie stary grill ładniejszy :wink:

dla mnie też, ten mi przypomina skodę 105

Opublikowano
  • Autor

Oj tam oj tam, na szczęście to mi ma się podobać :decayed: a jak emblematy Wam się widzą ?

Opublikowano
Oj tam oj tam, na szczęście to mi ma się podobać :decayed: a jak emblematy Wam się widzą ?

sorry miałem emblematy na myśli:facepalm:, ale tak jak piszesz ważne że Ciebie cieszy, ja np bym nie umiał spać z świadomością że jeżdżę skodą:decayed:

Opublikowano

Moim zdaniem emblematy na +

Idziesz jednak w polift,myślę,że flaty pasowały by tym bardziej.

Jeszcze lampy i lusterka :naughty:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

..i emblematy na kierunki.

Opublikowano
  • Autor
Moim zdaniem emblematy na +

Idziesz jednak w polift,myślę,że flaty pasowały by tym bardziej.

Jeszcze lampy i lusterka :naughty:

---------- Post dopisany at 18:02 ---------- Poprzedni post napisany at 17:58 ----------

..i emblematy na kierunki.

Taa ale to po nowym roku bo teraz święta idą i trzeba prezenty kupić a nie w auto wkładać :grin:

---------- Post dopisany at 18:56 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Oj tam oj tam, na szczęście to mi ma się podobać :decayed: a jak emblematy Wam się widzą ?

sorry miałem emblematy na myśli:facepalm:, ale tak jak piszesz ważne że Ciebie cieszy, ja np bym nie umiał spać z świadomością że jeżdżę skodą:decayed:

Ten skodillac wciągnał by te Twoje v6 jednym pierdnięciem :naughty::naughty::naughty:

Opublikowano

Emil ja tego nie podważam:wink:

Opublikowano

Ten skodillac wciągnał by te Twoje v6 jednym pierdnięciem :naughty::naughty::naughty:

Widzę pozostało coś z podstawówki:facepalm:

Opublikowano

Ten skodillac wciągnał by te Twoje v6 jednym pierdnięciem :naughty::naughty::naughty:

Widzę pozostało coś z podstawówki:facepalm:

Trzeba będzie wyleczyć z tej zadumy :polew:

Opublikowano

Nooo, Hornet... wskaż miejsce w szeregu :decayed:

Opublikowano
Nooo, Hornet... wskaż miejsce w szeregu :decayed:

eeee nie :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.