Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN

Które felgi do Trzeniowozu ?

  1. 1. Które felgi do Trzeniowozu ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

3 jest zdecydowanie najlepsza jeśli chodzi o wygląd :gwizdanie:

Opublikowano

3 to prawdziwy PIMP, na sobotnia dyskoteke i napalone 16tki :decayed::naughty::kox:

Opublikowano

Trzeniu moje zdanie znasz :) a fotki mojej furki wiesz gdzie są :wink4: zakładaj to samo i kupuj u tego samego i ciesz się efektem końcowym - u ciebie będzie jeszcze lepszy efekt jako że czarny i sedan :th:

Opublikowano

A tak na powaznie - Trzeniu znajdz na forum auto Dzo-Dzo, on mial w sedanie takie 18" (B6). Powinno byc git.

Opublikowano

Dawaj te 19 :cool1: bedzie :kox:

Opublikowano
8dcf9fdcc0777d70m.jpg
Opublikowano

Trzeniu moje zdanie znasz :) a fotki mojej furki wiesz gdzie są :wink4: zakładaj to samo i kupuj u tego samego i ciesz się efektem końcowym - u ciebie będzie jeszcze lepszy efekt jako że czarny i sedan :th:

Miron :notworthy:

Opublikowano

8dcf9fdcc0777d70m.jpg

robi wrażenie :th:

Opublikowano

i w dodatku jedyna w Krakowie :polew: :polew:

była by :mysli:

Opublikowano

3 . :travolta:

Opublikowano

3) :th:

Sam planuje zestaw 3-ci tylko że do b5, sedan.. więc chyba 17 cali..

Opublikowano

chyba że ja przyjade :polew:

kiedy będziesz? bo może nie będą narazie kupował :decayed:

własnie Miron , daj znac jak bedziesz w Kraku bo srodek masz fajny :gwizdanie:

Opublikowano

zgadzam sie z większością, nr 3 ale na 18"

Opublikowano

8dcf9fdcc0777d70m.jpg

Na tym zdjęciu super wyglądają :kox: I już chyba wiem czego będę szukał do swojego furacza :gwizdanie:

Tylko 3 z tego co zaproponowałeś :th:

Opublikowano

3 :th:

Opublikowano

chyba że ja przyjade :polew:

kiedy będziesz? bo może nie będą narazie kupował :decayed:

własnie Miron , daj znac jak bedziesz w Kraku bo srodek masz fajny :gwizdanie:

dawno nie byłem - kurcze kto wie - może w ten wekend podjade - ale wczesniej oczywiście dam znać w odpowiednim dziale ( dawno Waszych " pysków " nie widziałem :tongue4::wink4: )

Opublikowano

mnie niestety w niedzielę nie będzie , jadę do Helmutów :wink4:

Opublikowano

Te robaczki pisać mi tu na temat bo będe bił :bicz:

Tak jest, Prezesie .... :wink4:

Trzeniu, ja też założyłem podobny wątek .... A później wybrałem te felgi, któe mi się spodobały ....

Zastanów się czy chcesz 18'' albo 19''. Moim zdaniem to za dużo na polskie bezdroża, przepraszam, drogi. Koleiny, dziury, wyrwy .... Mam 17'' i w koleinach "pływam" ...

Koleiny? phi.. wahacze najwyzej częściej zmieni na 19":decayed: Ja dzis sprzątałem u siebie w zawieszeniu :kox:

A co do wyboru to 18" w S-line albo BBS CH w 18" z mojego posta z ankietą.

Opublikowano

ja się rozmiaru nie boję tylko lipa że taki drogi ten zestaw 19 :thumbdown:

Opublikowano

jak na 19 to cena jest ok, niestety chcesz się lansować to nie ma nic za darmo :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.