Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Audi A4 by Kamilus SPRZEDANE


kamilus

Rekomendowane odpowiedzi

nie nie. W kolor felg, ktorych c**jowe zdj wrzucilem tez wyzej :wink: Jutro psotaram sie zrobic lepsza fote za dnia, bo na zywo wyglada lepiej :wink:

paleta LE1M ze starych vw mk1. Felgi i znaczek

też miałem wczesniej w kolor felg ale mi sie odwidziało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak co to mam dwa znaczki :decayed:

to tak jak i ja:grin: na wszelki wypadek :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gwint na pokladzie! skręce jeszcze tył i lekko przod, zarzuce kola to wrzuce lepsze focie :wink: inny komfort jazdy, fajnie sie jezdzi :decayed:

DSC_0105.jpg

przy okazji dowiedzialem sie, ze wahacz prawy przod wyjebany w 200%, 4x tarcze, 4x klocki - nastepne fanty do zabawki ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie chciałbyś się pochwalić tym gwintem na żywo? :decayed:

Bo ciągle rozkminiam czy gwint czy tylko niższe springi a nie miałem nigdy do czynienia ani z jednym ani z drugim :facepalm:

Kolega dawidoks sprzedaje na forum komplet amorów Koni i springów H&R -30 i się zastanawiam czy tego nie łyknąć zamiast gwintu :whistling:

Ale nie mam jeszcze żadnego porównania :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie gwint !!!! te springi co byly zalozone tez byly z hr- 40 teraz brat zalozyl gwinta i jest o niebo lepiej a te srpingi wroca teraz do avanta mojego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke przesadzilem he he. Tyłek o 1cm jeszcze skręce przod zostaje. Zobaczymy jak na letnim wyjdzie. Wyjazd z orlenu mialem ciezki i na wiadukcie tez pociaglem z ziemią ;d

---------- Post dopisany at 20:44 ---------- Poprzedni post napisany at 20:38 ----------

image_1366828784039161.jpg

image_1366828784039179.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przodu palca na równo z kołem nie włożysz z tylu tak na styk się mieści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poki co nic nie mierzylem ;d Bedzie kolo bede mierzyl i jeszcze krecil tyłkiem :D

---------- Post dopisany 25-04-2013 at 20:19 ---------- Poprzedni post napisany 24-04-2013 at 21:48 ----------

nudzi mi sie to wrzucam ;d robota spartolona troche, trzeba poprawic dwie felgi.. No ale wyglada to tak

IMG_0357.JPGIMG_0358.JPG

Opon dwoch dalej nie ma.. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no zoboczymy, moze jeszcze dzis zaloze dwa kola :decayed: poki co to wiecej negatywnych opinii niz tych spoko no ale wsumie.. robie to dla siebie i mnie sie podoba :wink:

---------- Post dopisany at 18:35 ---------- Poprzedni post napisany at 07:46 ----------

na przodzie kola juz są, kolorek mi sie podoba :D oponki dzis kupilem. W pon zaloze na tyl.. Przod trzeba skrecic jeszcze o jakies 0,5cm a tył o 1cm :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej gadania masz dwa aparaty w domu i telefon hahah wiec zapierdzielaj robic foty poki swieci slonce i fajna pogoda bo jest kosa !!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mniej gadania masz dwa aparaty w domu i telefon hahah wiec zapierdzielaj robic foty poki swieci slonce i fajna pogoda bo jest kosa !!!!!!

Polać mu bo dobrze gada! :drunk:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokręcone, moze jeszcze przod bedzie poprawiany.. a wyglada to tak :wink:

DSC_0119.jpgDSC_0120.jpgDSC_0122.jpgDSC_0125.jpgDSC_0126.jpg

następne wahacze, klocki, hamulce.. a w wakacje moze nawinie sie jakis FIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosciu a gdzie jakies dziekuje ? :) za mega pomoc :) i moj cenny czas ;/ juz jest kosa kola i znaczek jest jest w za***istym kolorze i idelanie pasuje do srebrzaka, moja koza tez siadzie w dol ale nie tak jak twoja to wtedy mozna smignac sesje :) i pamietaj 17 maj czekam na prezent

---------- Post dopisany at 18:42 ---------- Poprzedni post napisany at 18:40 ----------

mogles zalaczyc us-y do foty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaa dzieki za krecenie nakrętkami ;d prezzent juz dzis dostałes, wiec poscieraj kurze w doma akurat :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...