Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] BLACK BITCH - FULL S-line/RNS/ Bix/ Recaro/19"TOUAREG/ H&R FOTO - STR.11


Majkel

Rekomendowane odpowiedzi

Ta choroba postępuje. :decayed:

wysłane z one v :)

No niestety postępuje... jej leczenie jest drogie a i tak nigdy się z niej nie wyleczymy :facepalm:

:grin::grin::grin:

A co byś z tymi pieniędzmi robił... mało kiedy pijesz, laski nie masz, nie budujesz się, wakacje Ci firma sponsoruje :grin:

była do czasu jak nie kupiłem auta... potem trzeba było na czymś przyoszczędzić :grin:

:polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Ty jak yebniesz ,....to jak łysy o beton :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mały mod a jak cieszy... dziś wpadły progi s-line :wink:

http://img546.imageshack.us/img546/5122/jeil.jpg

przód i tył S-line oraz listwy drzwiowe S4 wpadną dopiero na wiosne :wink:

...nowe heble chyba też :facepalm:

no chyba TY!! Masz grzecznie przyjechać po hamulce bo inaczej pogadamy :decayed::grin:

...w razie co wyłacze Ci zdalnie RNSa za zaległości w abonamencie :polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta choroba postępuje. :decayed:

wysłane z one v :)

No niestety postępuje... jej leczenie jest drogie a i tak nigdy się z niej nie wyleczymy :facepalm:

:grin::grin::grin:

A co byś z tymi pieniędzmi robił... mało kiedy pijesz, laski nie masz, nie budujesz się, wakacje Ci firma sponsoruje :grin:

była do czasu jak nie kupiłem auta... potem trzeba było na czymś przyoszczędzić :grin:

rozjebałeś mnie na łopatki:polew::polew::polew::polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po krótkiej przerwie, dziś na aucie zagościły listwy zewnetrzne z S4 :wink: Chcialem je przytrzymać do wiosny i wtedy założyć łącznie z nowym przodem i tyłem, ale sprzedający te listwy kupił moje stare, więc do marca kto się będzie znał i spotka mnie gdzieś na drodze, pewnie pomyśli że wiocha... ale co tam :decayed: ...zdjęcia na wiosne :wink:

---------- Post dopisany 03-11-2013 at 11:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2013 at 18:44 ----------

I znowu kolejny grat na półce... tym razem kierownica MF s-line z A6 :naughty: Zbieram reszte gratów i montujemy :banan:

1sf3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na taką nie było cie stać ... ??

uhuvatag.jpg

:D:thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny bajer:thumbup1:

Dzięki, najlepsze że mialem tą kierownice w rękach jakiś rok temu, ale wtedy nie kupiłem, no bo "po co, i tak nie będe nic w aucie rezał" :grin: Przez ten czas leżała i czekała... :wink:

jeszcze to trzeba zmontować co by banglało jak należy :naughty:

---------- Post dopisany at 11:40 ---------- Poprzedni post napisany at 11:38 ----------

A na taką nie było cie stać ... ??

http://img.tapatalk.com/d/13/11/03/uhuvatag.jpg

:D:thumbup:

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

umiesz zdołować... czlowiek sie cieszy z nowej kiery a Ty mi z rs4 wyskakujesz... do leona se wsadź jak żeś taki mądry! hehehehhe:grin::grin::grin::grin:

piękna jest... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa kiera (piwko smakowało:decayed:), nowa lotka, Maniek widzę że zaszalałeś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa kiera (piwko smakowało:decayed:), nowa lotka, Maniek widzę że zaszalałeś :naughty:

a no widzisz... trzeba coś robić żeby to auto jakoś wyglądało :wink:

poducha, moduł, taśma i łącznik też już na półce leżą, szukałem po calej Polsce a tu w Gliwicach mi się fajny zestawik trafił w normalnej cenie :wink:

---------- Post dopisany 04-01-2014 at 15:30 ---------- Poprzedni post napisany 03-11-2013 at 17:10 ----------

Korzystając z chwili wolnego, w końcu zamontowałem podwójny wydech z 2.5 - mimo że udało mi się kupić cały układ w fajnym stanie to i tak trochę go odświeżyłem :wink:

Tak wyglądał po kupnie:

otwock.jpg

a tu już przy montażu:

20140104227.jpg

...i na aucie :wink:

20140104230.jpg

W sam raz pod dokładke z s-line :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że dachu nie przebiłeś na tym podnośniku. A te deski przed wjazdem to z powodu gleby?? :decayed:

No to teraz dokładka no i przód do rezania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że dachu nie przebiłeś na tym podnośniku. A te deski przed wjazdem to z powodu gleby?? :decayed:

No to teraz dokładka no i przód do rezania

zgadłeś :cheesy:

spoko, spoko... do wiosny już dokładki będą :wink:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

dwa opadnięte ciuliki masz:grin:

:thumbup1:

:grin::grin::grin:

za niedługo się wyprostują :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że dachu nie przebiłeś na tym podnośniku. A te deski przed wjazdem to z powodu gleby?? :decayed:

No to teraz dokładka no i przód do rezania

zgadłeś :cheesy:

spoko, spoko... do wiosny już dokładki będą :wink:

---------- Post dopisany at 22:53 ---------- Poprzedni post napisany at 22:52 ----------

dwa opadnięte ciuliki masz:grin:

:thumbup1:

:grin::grin::grin:

za niedługo się wyprostują :decayed:

No to spoko bo teraz masz wydech jak w starym transicie ... :D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa i będziesz miał dwie wielkie pipki:grin:

z dwojga złego lepiej te pipki :grin:

szukam cały czas dokładki na tył albo całego zderzaka, coś jest tam powystawianie na allegro, ale ceny mają z kosmosu :doh: Najrozsądniej chyba będzie kupić nówke dokładkę i używaną góre :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a po co ci góra?? pdc będziesz rezał???

---------- Post dopisany at 23:07 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Maniek ty małym latasz kuknij w aso w de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...