Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szacunek za mody :good: rezaj rezaj

Opublikowano
  • Autor
Szacunek za mody :good: rezaj rezaj

Mówisz i masz - po wczorajszej walce z zawieszeniem i przed dzisiejszym pojedynkiem z heblami udało mi się na chwilę wskoczyć do Paska...

Wrzuciłem nowy gateway - dzięki temu można było podmienić navi na RNS 510 bez obawy, że będzie rozładowywać aku...

RNS510.JPG

...od razu wrzuciłem też klimę pod grzaną szybkę...

whole.JPG

Opublikowano

a może chcesz do niego hamulce 345/310 mm ???? :decayed: :decayed:

Opublikowano

No byle do przodu, jak jedno nie idzie to trzeba z drugim podziałać:grin:

Opublikowano
:thumbup1: 510 robi robote, wizualizacja pdc przód i tył jest naprawdę fajna, a sprzęcik to już inna sprawa :slina:
Opublikowano
a może chcesz do niego hamulce 345/310 mm ???? :decayed: :decayed:

a to wejdzie na 17'' czy decyzja zmieniona na 18'' ? :naughty:

Opublikowano

A kiedy nawiewy z podswietleniem od polifta? ;)

Opublikowano
a może chcesz do niego hamulce 345/310 mm ???? :decayed: :decayed:

a to wejdzie na 17'' czy decyzja zmieniona na 18'' ? :naughty:

to zalezy od felgi

Opublikowano
  • Autor
a może chcesz do niego hamulce 345/310 mm ???? :decayed: :decayed:

Uooouuuhhhh, DEV chyba chcesz mnie wykończyć (finansowo :polew:). Póki co nie będzie większego zestawu - pomyślę o nim po programie. Za dużo kasy poszło w auta w ostatnim czasie a Pasek jeszcze parę rzeczy dostanie :naughty:

No byle do przodu, jak jedno nie idzie to trzeba z drugim podziałać:grin:

No Pasek uratował mi humor dziś. Jutro o 16:00 spot a ja mam auto na klockach postawione :facepalm:

:thumbup1: 510 robi robote, wizualizacja pdc przód i tył jest naprawdę fajna, a sprzęcik to już inna sprawa :slina:

Jeszcze raz dziękuję za navi Marcinie - wizualizacja czujników parkowania będzie bo jej uruchomienie to chwila. Problem w tym, że nie ma PDC ale nad tym popracujemy (brakujące wiązki położę jeszcze w tej zimy ale zderzaki R line i osprzęt to wydatek dopiero na przyszły rok).

a może chcesz do niego hamulce 345/310 mm ???? :decayed: :decayed:

a to wejdzie na 17'' czy decyzja zmieniona na 18'' ? :naughty:

Niech będzie - namówiliście mnie na 18" :polew:

A kiedy nawiewy z podswietleniem od polifta? ;)

Póki co nie mam tego w planach (chciałbym jeszcze nowsze zegary wpakować - tym bardziej, że wymagany gateway już jest na pokładzie).

Opublikowano

to sie spiesz, bo został ostatni komplet

a z nimi jest 100 razy gorzej jak z kompletami od S4

Opublikowano

Bartkowi dwa razy chyba nie trzeba mówić:grin:

Opublikowano

Niech będzie - namówiliście mnie na 18" :polew:

hehe, wiedziałem że te 17'' w głowie nie zostaną na długo :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Niech będzie - namówiliście mnie na 18" :polew:

...bo ja podatny na sugestie jestem :polew:

to sie spiesz, bo został ostatni komplet

a z nimi jest 100 razy gorzej jak z kompletami od S4

Tomku naprawdę dziękuję za propozycję ale finansowo nie wyrobię...

hehe, wiedziałem że te 17'' w głowie nie zostaną na długo :decayed:

A tutaj plany na przyszłość - efekt docelowy (tak będzie wyglądał na pakiecie R line). Oczywiście nie ta fela ale body w tym stylu (auto kolegi Blob z forum Paska).

dsc0016fi.jpg

Opublikowano

Ja pier**le i teraz nie zasnę:facepalm::grin:

Opublikowano
A kiedy nawiewy z podswietleniem od polifta? ;)

Póki co nie mam tego w planach (chciałbym jeszcze nowsze zegary wpakować - tym bardziej, że wymagany gateway już jest na pokładzie).

Yyy... To juz masz :] ;)

Btw, a czy w miejsce kierunków w zderzaku nie pasowalyby ledowe drly z scirocco lub golfa R?

Kierunek mógłby powędrować na górę w miejsce pozycji itp.

Opublikowano

Jaka mapa w 510tce ? :naughty: W żadnym z wymienionych modułów nie było puki co CP ??:eusathink:

Opublikowano
  • Autor
Jaka mapa w 510tce ? :naughty: W żadnym z wymienionych modułów nie było puki co CP ??:eusathink:

Posprawdzam jutro bo auto stoi w serwisie VW na wymianę szyby...

Gateway, klima i navi nie wymagały ruszania tematu CP - wszystko zabanglało po przełożeniu i zakodowaniu.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Bartek co tu tak cicho?

Opublikowano
  • Autor

Nie było czasu na A4 to i na Paska również :wink:

...no dobra, dostał nowe świece i grzaną szybę (nie skończyłem jeszcze wiązki elektrycznej, zostało do połączenia kilka kabelków).

Opublikowano

oooo...to znowu grubo:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.