Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B6 2.0TDI 140KM Highline...


Bart-S

Rekomendowane odpowiedzi

Ciekawy jestem jak oceniają te chinsko korenskie gumy typu nexen i nankang. . różnica w cenie kolosalna

mój szef ma zimowe nexeny w 18''.kupował nówki i po jakimś czasie powiedział...że wiecej tego gówna nie kupi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem gy8 w audi a8 i byly to najlepsze zimowki jakie kiedykolwiek mialem - wczesniej jakies dunlopy w niej mialem (byly gorsze ale tez dawaly rade) i raz kupilem jakies barumy chyba ale po miesiacu oddalem i doplacilem do gy. w a4 mialem jakies gy ale inny model bo bieznik byl w jodełkę to tez byly super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialem gy8 w audi a8 i byly to najlepsze zimowki jakie kiedykolwiek mialem - wczesniej jakies dunlopy w niej mialem (byly gorsze ale tez dawaly rade) i raz kupilem jakies barumy chyba ale po miesiacu oddalem i doplacilem do gy. w a4 mialem jakies gy ale inny model bo bieznik byl w jodełkę to tez byly super

18stki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK - zamówiłem GoodYear UltraGrip 8 Performance 235/40/18. Wkrótce na aucie zagoszczą ponownie SAMARKANDy :wink:

Dziś dojechały graty do elektrycznej rolety tylnej szyby - zbieram części na grubsze rezanie elektryczne (wyjedzie podłoga to ładnie się wszystkie brakujące wiązki położy :decayed:).

elerolopack.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Bartek że nad paskami sie jakos nigdy nie spuszczałem ale ten jest naprawde fajny...a elektryczna roleta jest mega

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Bartek że nad paskami sie jakos nigdy nie spuszczałem ale ten jest naprawde fajny...a elektryczna roleta jest mega

Ja też nie ale wiesz jak jest :grin: To jeszcze dorzucimy zegary po modyfikacji (tzw. "biały" DIS) ze zmianą ustawienia poszczególnych kontrolek i polskim MENU :decayed: Trzeba będzie troszkę w wiązkach pomieszać ale zadziała :wink:

whiteDIS.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek jak już podłogę wywalisz to może od razu wygłuszenie walnij to ciszej w aucie będzie :decayed:

Już z Vario rozmawiałem na temat drzwi - możemy dołożyć jeszcze coś (dzięki za podsunięcie pomysłu dziadku :wink:).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze wrzucimy front+rear PDC z wizualizacją. Dziś doleciał sterownik... instalacja czujników już jest - teraz tylko to wszystko pospinać + kodowanie i heja :decayed:

PDCdriver.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem ci Bartek że nad paskami sie jakos nigdy nie spuszczałem ale ten jest naprawde fajny...a elektryczna roleta jest mega

Ja też nie ale wiesz jak jest :grin: To jeszcze dorzucimy zegary po modyfikacji (tzw. "biały" DIS) ze zmianą ustawienia poszczególnych kontrolek i polskim MENU :decayed: Trzeba będzie troszkę w wiązkach pomieszać ale zadziała :wink:

http://www.bye-clan.neostrada.pl/A4K/Passat/storyline/whiteDIS.jpeg

to się uda napewno;) i w kabelkologi też nie jest źle , kolega jeszcze aktywny tempomat do paska zakładał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartku masz oświetlenie ledowe tablicy rej. ?

Nie - oświetleniem się jeszcze nie bawiłem.

---------- Post dopisany at 09:16 ---------- Poprzedni post napisany at 09:11 ----------

Wczoraj znalazłem chwilkę na montaż nowych zegarów :decayed: Pozostaje jeszcze dobrać odpowiedni dekor...

oiltmpdisplay.JPG

...a tak dla porównania wyglądało wcześniej:

instrclustbefore.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o, zatankowales :decayed::decayed:

Ja nie... Aktualny kierowca :wink:

---------- Post dopisany at 10:10 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

Skąd te zegary:eek: eleganckie

Z Passata CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No teraz fajnie wyglądają :naughty:

Te stare to jakiś żart i to skalowanie ich śmieszne x1000 :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duza filizofia z tymi zegarami?

Normalnie trzeba dłuższą wiązkę zarabiać - stara jest za krótka bo kostka w zegarach ulega zmianie i jest w innym miejscu. Ale załatwiłem sobie przejściówkę jak na fotce poniżej i cała instalacja wychodzi PNP.

newinstrclustparts.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...