Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Łatwo powiedzieć RS6 to troche inna liga przede wszystkim cenowa i w tym porównaniu S6 ma bardzo atrakcyjna cene jak na to co oferuje o ile wogle mozna tak powiedzieć o kwocie zaczynajacej sie od trzy i pol stowki.RS6 ma cene wrecz kosmiczna i w sumie Audi moz ze nie krzyknac nawet 700K bo kto ma go kupic i tak go kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łatwo powiedzieć RS6 to troche inna liga przede wszystkim cenowa i w tym porównaniu S6 ma bardzo atrakcyjna cene jak na to co oferuje o ile wogle mozna tak powiedzieć o kwocie zaczynajacej sie od trzy i pol stowki.RS6 ma cene wrecz kosmiczna i w sumie Audi moz ze nie krzyknac nawet 700K bo kto ma go kupic i tak go kupi.

Odnosnie kosztow: dochodzi jeszcze kasa na utrzymaniu tego auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów po dłuższej nieobecności. Co do modów to na razie sprawa utknęła w martwym punkcie, mianowicie czekamy na graty żeby można było podejść do strojenia. Nie zrobię w ciemno mechaniki gdzie nie mamy pewności jak zachowa się sterownik.

Co do porównań RS6 i S6 to jak zamawiałem auto to nie bardzo było wiadomo kiedy pojawi się RS. Druga sprawa to cena na starcie 130k różnicy, a po trzecie to już się nauczyłem że za kwotę 600 czy 700 tys. mogę mieć rodzinnego SUV'a w dieslu i zabawkę do upalania.

W tej chwili S6 zostaje jako auto rodzinne przy dwójce dzieci jako tako się spisuje i szukam czegoś ewidentnie "dla siebie". Jeśli miałbym wydać ponad 600 tys. na auto to raczej byłoby to coś bardziej egzotycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wariat jak tam synek się czuję lepiej tu mów a nie pitolisz o modach:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wariat jak tam synek się czuję lepiej tu mów a nie pitolisz o modach:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Wszystko na razie dobrze, czekamy na termin następnej operacji gdzieś w październiku, listopadzie, sami nie wiemy. Wszystko zależy od ogólnego stanu. Na razie szykujemy się na jakieś wakacje, niestety autem bo samolotem Franek będzie mógł latać dopiero po drugiej operacji. Także pewnie jakaś Hiszpania, a za rok sobie odbijemy podwójnie. No i parapetówa się szykuje :grin: tylko muszą basen skończyć co by Pool-party ogarnąć :decayed: jak coś to zapraszam. A tak poza tym to stara bida, chciałoby się na jakiś zlot ogólnopolski, gdzieś nad wodą to by było cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ogarynaj ten basen żebym miał gdzie na bombę skakać a jak coś to zapraszam nad Helska wodę zlot sam się zorganizuje:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka wariat jak tam synek się czuję lepiej tu mów a nie pitolisz o modach:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Wszystko na razie dobrze, czekamy na termin następnej operacji gdzieś w październiku, listopadzie, sami nie wiemy. Wszystko zależy od ogólnego stanu. Na razie szykujemy się na jakieś wakacje, niestety autem bo samolotem Franek będzie mógł latać dopiero po drugiej operacji. Także pewnie jakaś Hiszpania, a za rok sobie odbijemy podwójnie. No i parapetówa się szykuje :grin: tylko muszą basen skończyć co by Pool-party ogarnąć :decayed:jak coś to zapraszam. A tak poza tym to stara bida, chciałoby się na jakiś zlot ogólnopolski, gdzieś nad wodą to by było cuś.

oj, uważaj bo zaraz pół forum się zjedzie na pool party :decayed: Dobrze, że z młodym w porządku. Trzymamy kciuki żeby przebrnął dzielnie przez następną operację :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie parapetówa to dam znać :grin: na razie nie ma czasu na nic, praca Panie praca. A na Hel z chęcią bym zawitał tylko muszę jakąś dobrą trasę obczaić, za jakiś czas na jesień znów będę musiał do Krk codziennie tyrać, ale tym razem chyba wynajmę sobie jakieś mieszkanie na 2 tyg. albo hotel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie parapetówa to dam znać :grin: na razie nie ma czasu na nic, praca Panie praca. A na Hel z chęcią bym zawitał tylko muszę jakąś dobrą trasę obczaić, za jakiś czas na jesień znów będę musiał do Krk codziennie tyrać, ale tym razem chyba wynajmę sobie jakieś mieszkanie na 2 tyg. albo hotel

Najlepiej w pław:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie parapetówa to dam znać :grin: na razie nie ma czasu na nic, praca Panie praca. A na Hel z chęcią bym zawitał tylko muszę jakąś dobrą trasę obczaić, za jakiś czas na jesień znów będę musiał do Krk codziennie tyrać, ale tym razem chyba wynajmę sobie jakieś mieszkanie na 2 tyg. albo hotel

Tak będzie lepiej bo szkoda codziennie tyle km latać tam i z powrotem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie parapetówa to dam znać :grin: na razie nie ma czasu na nic, praca Panie praca. A na Hel z chęcią bym zawitał tylko muszę jakąś dobrą trasę obczaić, za jakiś czas na jesień znów będę musiał do Krk codziennie tyrać, ale tym razem chyba wynajmę sobie jakieś mieszkanie na 2 tyg. albo hotel

Najlepiej w pław:D:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Nie no tak na serio to ja z Wro, nie bardzo mam jak sensownie się tam na Gdańsk dostać, jedynie co mi do głowy przychodzi to na Gniezno, Świecie i A1. Ostatni raz nad Bałtykiem byłem w 2008 roku

---------- Post dopisany at 13:54 ---------- Poprzedni post napisany at 13:53 ----------

Jak będzie parapetówa to dam znać :grin: na razie nie ma czasu na nic, praca Panie praca. A na Hel z chęcią bym zawitał tylko muszę jakąś dobrą trasę obczaić, za jakiś czas na jesień znów będę musiał do Krk codziennie tyrać, ale tym razem chyba wynajmę sobie jakieś mieszkanie na 2 tyg. albo hotel

Tak będzie lepiej bo szkoda codziennie tyle km latać tam i z powrotem.

Taniej Pablo, taniej :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej Pablo, taniej :grin:

Że taniej to nie trzeba mówić :grin:

Nie gadaj bo zrobimy impreze pod Wawelem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej Pablo, taniej :grin:

Że taniej to nie trzeba mówić :grin:

Nie gadaj bo zrobimy impreze pod Wawelem :decayed:

Ja mam taką branżę że urlopy to dopiero od Listopada, to możemy wtedy imprezować :grin:

Jedziemy obejrzeć w czwartek :decayed:

Audi RS6 Avant 21',LED,ACC,B&O,Dynamik,HUD,PANO,audi als Kombi in Magdeburg

Voll, szkoda że bez ceramiki, ale jak coś przeżyłbym. Poza tym wszystkie pakiety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek na Hel to najszybciej chyba przez Niemcy :decayed:

A o parapetowce informuj , ja obiecuje przyjechać z kontrola co tam w schowku świeci :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon tylko sprawdź czy w Magdeburgu powodzi nie było, bo możesz trafić na angebota za 10k € :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie, ale ręki nie dam sobie obciąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniej Pablo, taniej :grin:

Że taniej to nie trzeba mówić :grin:

Nie gadaj bo zrobimy impreze pod Wawelem :decayed:

Ja mam taką branżę że urlopy to dopiero od Listopada, to możemy wtedy imprezować :grin:

Jedziemy obejrzeć w czwartek :decayed:

Audi RS6 Avant 21',LED,ACC,B&O,Dynamik,HUD,PANO,audi als Kombi in Magdeburg

Voll, szkoda że bez ceramiki, ale jak coś przeżyłbym. Poza tym wszystkie pakiety

Jak baba :decayed: moja żona sie szybciej decyduje jak kupuje szmaty :decayed:

Szymon dam ci taka rade bo widze ze co się rano budzisz to masz inny pomysł na auto.Jak tylko mozesz sobie pozwolić a pewnie możesz to sprzedaj to S6 i wez RS6 bo potem bedziesz żałował i bron boze nie modz nic w tej S6 bo tylko ja tuner dotknie i jej nie sprzedaż a tylko utopisz mase $$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...