Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

f*ck 57 tys.

masakra w jakim tempie rośnie :shock3:

teraz będzie coraz szybciej przybywało :wink:

Sportmile niebawem nie będą w stanie pracować chyba że zatrudnią sekretarki do umawiania chętnych z całej Europy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jaki temat:polew:

Będą teraz dywagować że pchała Cie siła szatana:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten koleś nawet zdania porządnie nie potrafi sklecić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdy się nakręca a prawde zna tylko Szymeniu i tyle... i to on ma być zadowolony z efektów... robią się mity legendy ... tylko po co ... temat sam sie nakręca... ja czekam na kolejne testy i przejazdy ... i kolejne mody :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaja se robią chłopaki :wink:

chociaż w sumie nie wiem czy oni czasem tak na codzień nie mają nigdy tam nie byłem :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam wogule to wklejałem? Ale to tylko na prośbę Szymka. i koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek coś czuje że jutro będzie zaproszenie do TVN-turbo :naughty:

PS: Furka pięknie idzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam wogule to wklejałem? Ale to tylko na prośbę Szymka. i koniec OT.

Luz, ale to jakiś ściemniacz. Właściciel się pokazał na fejsie, ale nie on prowadził i wcale go nie zdziwiło że jego auto zebrało baty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem na żywo , słyszałem . No comment tylko wielkie graty Szymon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za***ane z divisionu, ale sorry - musiałem:

jeden z komentow na forum bmw, cytat:

ja dzisiaj nie oszczędzałem. szczeliłem killa mondeo mkIII w jakimś dieslu.

spalanie mi skoczyło do 11l/100km ale warto było. pierniczyć, że do końca tygodnia będę jeździł na 3-ce.

mina woźnicy z forda bezcenna (jego pasażera też).

:polew::polew::polew::polew:

:nabijasie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny szatan wyszedł, gratuluje uzyskanego wyniku, gosciowi z lambo nic nie musisz udowadniać, podejrzewam że po cichu zgłosi sie do tunera by sprężarke dokładać i sam Cie będzie szukał w okolicy A4,hehe, jednak na chwile obecną dostał baty na drodze i może pisać co najwyżej swoje dyrdymały na forum bmw.

Swoją drogą to S6 jest autem kompletnym, moc, komfort i piękny wygląd. Dlatego RS'a zamieniłbym na troszeczke inne auto, ktore nie mniej by przyciągało uwagę czyli Porsche 356 Speedster :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, może warto wrócić do swoich starych planów odnośnie auta do upalania?

Z tego co pamiętam na RS6 decydowałeś się bo miało to co chciałeś + było szybsze od S6. W tej chwili nie jest to już argument.

Może wejdź w coś na czym będziesz doskonalił swoje umiejętności, co będzie skręcało i co da Ci inny rodzaj fun'u (bo ciężko będzie o coś co będzie równie szybkie na prostej). :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek wrzuć te filmiki do pierwszego posta w temacie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co wam wogule to wklejałem? Ale to tylko na prośbę Szymka. i koniec OT.

Luz, ale to jakiś ściemniacz. Właściciel się pokazał na fejsie, ale nie on prowadził i wcale go nie zdziwiło że jego auto zebrało baty

skrab, robisz tylko niepotrzebną porutę wrzucając wyrwany z kontekstu kawałek. To są żarty, tak jak dalej ze spalania itd. itp.

Akurat tak się składa, że wujka waldusia poznałem osobiście i nie jest to typowy burak w BMW (wbrew potocznie panującej opinii mało jest takich) tylko ktoś ... podobny do Szymka. Młody chłopak z głową na karku i łbem do interesów, który sam dorobił się E92 M3 do którego ostatnio wsadził pakiet Gpower SK I, lubi pośmigać na Ringu i innych torach i umie się wypowiedzieć w sposób inteligentny, co niektórym może wydawać się dziwne, ale tak właśnie jest. Sorry. Takie mamy czasy.

Baaa. Nawet pochwalił Szymka Audi, bo pozwoliłem sobie wrzucić na inne forum BMW skrót projektu z czasami z RL.

Więc zluzujcie poślady.

A ha.

Beemka owego wujka robi 100-200 w 8,2 sek jeśli dobrze pamiętam, więc czas mniej więcej jak S6.

Szymek, jakbyś miał kiedyś wolny wieczór w Wawie i chciał face to face się złapać z taką M3, to chłopaki pewnie chętnie.

A szykuje się też kolejne M3 z pakietem SK II, więc na wiosnę będzie ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...