Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Będzie dobrze stary. Życie potrafi w najlepszej chwili doj**ac i coś o tym wiem. Po 3 operacjach znowu żyje jak człowiek i nie inaczej będzie z małym. Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie czaje trochę, to ile to bierze 5l oleju na 1000km że to taki problem? A klocki można wymienić :decayed:

Ja mając taki samochód jaki by on nie był to bym się do niego przeprowadził :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierze 200ml na 1000 ale nie powinien brać wcale. Po to się kupuje nowe auto żeby takich anomalii nie było. A z układem hamulcowym audi nie po raz pierwszy dało d*py. Sam w sobie jest super, hamuje rewelacyjnie ale jego żywotność jest niska, tarcze też uciekają szybciutko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaczynam miec w d*pie nowe auta za kupe siana...

Wczoraj byłem w salonie Audi stało nowe A3..2.0TDI..zaden wielki wypas...troche dodatkow..cena 173 tysiące...chyba kogoś pojebało...

Zawsze kupowałem nowe auta poza A5 którą kupiłem z przebiegiem 29tys.I nie żałuję.

Kupię sobie używane Prosię i pieprzę te nowe wynalazki na który KAŻDY narzeka a kwoty powalają na kolana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierze 200ml na 1000 ale nie powinien brać wcale. Po to się kupuje nowe auto żeby takich anomalii nie było. A z układem hamulcowym audi nie po raz pierwszy dało d*py. Sam w sobie jest super, hamuje rewelacyjnie ale jego żywotność jest niska, tarcze też uciekają szybciutko

dobrze, że nie tak jak w niektórych 2.0TFSI.. gdzie potrafiło brać 1 litr na 1000 km.. dlatego też ja nie mam tego silnika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej że nie bardzo jest alternatywa. Mercedes e jak dla mnie słabo wygląda ale to tylko wygląd, a na wyglądzie się nie jeździ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jakie rewelacje można przeczytac w dzisiejszym Auto Świecie :facepalm::facepalm:

I Quattro z dużej litery.....

Aż im wysłałem maila w tej sprawie....kto to redaguje???

http://img12.imageshack.us/img12/5902/zdjcie23o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tez to zauwazylem :) ale to wczorajszy auto swiat a nie dzisiejszy :):D:D

bzdury na temat rs4 i rs5 ... i do tego 4.2 V8 :P hehe niezle ....

ale taki jest poziom pismakow w polsce w wiekszosci pism bo to po prostu dziennikarze ... ktorzy wykonują swoj zawod ... nie z pasji a dla pieniedzy ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego zaczynam miec w d*pie nowe auta za kupe siana...

Wczoraj byłem w salonie Audi stało nowe A3..2.0TDI..zaden wielki wypas...troche dodatkow..cena 173 tysiące...chyba kogoś pojebało...

Zawsze kupowałem nowe auta poza A5 którą kupiłem z przebiegiem 29tys.I nie żałuję.

Kupię sobie używane Prosię i pieprzę te nowe wynalazki na który KAŻDY narzeka a kwoty powalają na kolana.

Jestem tego samego zdania, niedawno doznałem podobnego szoku, jak mi oferowali leasing na modele 2012 z niby rabatem.

Co prawda z mojej A4 jestem bardzo zadowolony, następne też planuje Audi, ale na dojazdy do pracy nie było by źle mieć coś 2+2:kox:

Codziennie mijam takie bmw 1M jadąc do firmy i okropnie mi się to auto podoba, zwłaszcza, że na torze jest cholernie szybkie.

Prosię to rzecz jasna piękna sprawa, tylko do tego pakietu trzeba mieć drugie na rodzinne wypady, a czasem i trzecie bo żona jeżdzić taką landarą nie chce na codzień i jest problem:facepalm:

ale wracając do tematu priorytetowego, serce maluszka najważniejsze!

Na tym etapie ewentualne rozsypanie się s6 nie ma najmniejszego znaczenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co o tym myśleć. Wchodzę na forum Porsche a tam teksty w stylu że 1,5L na 1000km to przy butowaniu dość normalne. Nie ważne czy Cayenne, czy 911.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, ja bym się nie dziwił tym braniem oleju, przy takim obciążeniu to czymś trzeba smarować, przeważnie w silnikach doładowanych jest możliwość spalania oleju, to nie amerykańskie V8 gdzie pomiędzy wymianami znika 100-200 ml oleju

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek, ja bym się nie dziwił tym braniem oleju, przy takim obciążeniu to czymś trzeba smarować, przeważnie w silnikach doładowanych jest możliwość spalania oleju, to nie amerykańskie V8 gdzie pomiędzy wymianami znika 100-200 ml oleju

Ja wiem, próbuję to jakoś sobie tłumaczyć. Ale szczerze to mam jakąś deprechę w odniesieniu do swojego auta i boje się że to się źle skończy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jakie rewelacje można przeczytac w dzisiejszym Auto Świecie :facepalm::facepalm:

I Quattro z dużej litery.....

Aż im wysłałem maila w tej sprawie....kto to redaguje???

http://img12.imageshack.us/img12/5902/zdjcie23o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tez to zauwazylem :) ale to wczorajszy auto swiat a nie dzisiejszy :):D:D

bzdury na temat rs4 i rs5 ... i do tego 4.2 V8 :P hehe niezle ....

ale taki jest poziom pismakow w polsce w wiekszosci pism bo to po prostu dziennikarze ... ktorzy wykonują swoj zawod ... nie z pasji a dla pieniedzy ;).

To jednak Motor był...:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto jakie rewelacje można przeczytac w dzisiejszym Auto Świecie :facepalm::facepalm:

I Quattro z dużej litery.....

Aż im wysłałem maila w tej sprawie....kto to redaguje???

http://img12.imageshack.us/img12/5902/zdjcie23o.jpg

Uploaded with ImageShack.us

tez to zauwazylem :) ale to wczorajszy auto swiat a nie dzisiejszy :):D:D

bzdury na temat rs4 i rs5 ... i do tego 4.2 V8 :P hehe niezle ....

ale taki jest poziom pismakow w polsce w wiekszosci pism bo to po prostu dziennikarze ... ktorzy wykonują swoj zawod ... nie z pasji a dla pieniedzy ;).

To jednak Motor był...:grin::grin:

Jeden ..uj, istotne jest to że ludzie czytają a potem pier**lą głupoty bo się naczytali fachowych pism. Ale spoko fajnie się po tym zakłady wygrywa. Ostatnio usłyszałem że jak mam ten sam niezmieniony silnik co był w RS6 C5 także jeszcze wszystko przede mną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V8 olej będzie brało z tej stajni czy z innej i nie zawsze to będzie napisane w instrukcji. Przy takich pojemnościach i mocach elementy silnika muszą być odrobinę luźniej spasowane a to też wpływa na zjadanie oleju. Mocniejsze porszaki wciągają do kilku litrów na 1000km. Mietki podobnie:facepalm: A co do klocków to możesz zastanowić się nad twardszymi tylko wtedy z kolei zjedzą Ci tarczę albo np zacząć jeździć jak emeryt:wink:

Powodzenia z synkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jak emeryt to nie wchodzi w grę, już wolę wozić butelkę Motula w bagażniku.

Wracałem dzisiaj z Krakowa od małego żeby trochę odpocząć i moja żona prowadziła zauważyłem ciekawą przypadłość u "samców" że każdy jej chciał coś udowodnić :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to moje stare padło tyle nie łyka :shock3:

Mój bierze wedle humoru od 125ml do 200ml na 1000km. Z tym że te 200ml to przy kręceniu na czerwone i upalanie po mieście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...