Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsza rzecz jaka mogła się przydarzyć. Współczuję i trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na razie mały radzi sobie bardzo dobrze, a my po prostu mamy nadzieję że będzie dobrze chociaż jest to bardzo ciężka choroba. Ale nie załamujemy się, pierwsza operacja najistotniejsza dlatego cierpliwie czekamy jest w rękach najlepszych lekarzy w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek , ale z tego co piszą na necie po 3 etapach operacji praktycznie dziecko rozwija sie jak takie bez wady , wiec oby operacja sie udała i bedzie dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację Bartek, tylko teraz najważniejsze to żeby ten pierwszy etap przeżył, a co dalej to zobaczymy. Ja mam nadzieję że za rok w BT będziemy w komplecie :kox:

dzięki Wam wszystkim za te kilka zdań wsparcia które sporo znaczą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie ten pierwszy etap najgorszy , pozniej juz z gorki , ale spoko dacie rade , trzymajcie sie , ja trzymam kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faken nasz Marcelek miał zapalenie płuc i spać nie mogłem a tu takie rzeczy- Szymek nie może być inaczej niż dobrze- TRZYMAMY KCIUKI :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie fajni mamy nadzieję ze wszystko dobrze się skończy. Trzymamy kciuki !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierdziele co to sie dzieje ostatnio. Mam nadzieje ze mały pokaże na co go stać . Trzymajcie sie . Cały a4 klub jest z wami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj z daleka od siebie czarny scenariusz i nawet na moment nie przestawaj myśleć pozytywnie!

Dużo siły dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Słodki maluszek :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie Franek nic sobie nie robi z diagnoz lekarzy i co chwila ich zaskakuje :grin:

http://s23.postimg.org/h8ydd6cdz/20130416_164845.jpg

ale czupryna:grin:,chłopak wygląda jakby miał ze 3 miesiące,a nie kilka dni:smiley:

powodzenia:thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj z daleka od siebie czarny scenariusz i nawet na moment nie przestawaj myśleć pozytywnie!

Dużo siły dla Ciebie i całej Twojej rodziny!

Słodki maluszek :wink:

+1 - pozytywne myślenie odpycha negatywne scenariusze. Będzie dobrze bo nie może być inaczej :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...