Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Mymlok - powiększ zdjęcie i masz powiększone :whistling:

fajne ujęcie z LC mam ale muszę dociąć filmik (będzie się działo) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

vario daj cynka jak szymeniu będzie u Ciebie, może jakiś filmik się nagra ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

..jak powiększam na Ctrl + + to wychodzi rozmazane, czy ktoś może mi normalnie odpowiedzieć ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróć na stronę poprzednią, tam Szymeniu wkleił zdjęcia. Jak na nie klikniesz się powiększą.

A jak klikasz w cytat to się otwiera tylko miniaturka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon gdzieś ty był rano w niedzielę? Przypomnialem sobie ze w aucie mam element bez którego ta esa szału nie robi

imagealc.jpg

mialbym wkład w tego golasa :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew::polew:

Wlasnie szukalem zarowek na allegro zeby wkleic ale Dziadek widze juz zalatwil haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fura marzenie :jerk:

Mówiłem Ci żebyś jechał na zlot to byś miał okazję na przejażdżkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta opcja Start-Stop zawsze jest w nowych modelach czy można ją nie zamawiać w konfiguratorze?

Ja mam u siebie zakodowane start&stop, żeby był non stop wyłączony i włączam go sobię ew guziczkiem jeżeli mam taką ochotę. Druga sprawa że to nie jest tak że pędzisz jak wiatr na trasie, zjeżdzasz na światłach z rozgrzaną turbinką i on sobie gaśnie, na szczęście jest to dosyć logicznie przemyślane i są dwie opcje :

1. Silnik po prostu się nie wyłączy

2. Silnik się wyłącza ale nie mylcie S7S z wyłączeniem zapłonu, to działa trochę inaczej bo obieg oleju jest podtrzymywany cały czas , to wbrew pozorom fajnie zrobiony system i nie ma co się bać o, turbinę itp.

no to ciekawe w jaki sposób ten obieg oleju jest podtrzymywany?

Jest jakieś elektryczne podtrzymanie smarowania.

Czy jest na to jakieś źródło? Czy jesteście pewni że taki system podtrzymywania smarowania istnieje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno jest, tylko ja nie jestem mechanikiem i niestety nie pomogę dalej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon gdzieś ty był rano w niedzielę? Przypomnialem sobie ze w aucie mam element bez którego ta esa szału nie robi

http://img541.imageshack.us/img541/7356/imagealc.jpg

mialbym wkład w tego golasa :wink:

hej Bartek, wyleciałem z BT gdzieś o 9.40 a po twoim sobotnim odkryciu sprzedaję auto, nie będę trupem jeździł :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymon gdzieś ty był rano w niedzielę? Przypomnialem sobie ze w aucie mam element bez którego ta esa szału nie robi

http://img541.imageshack.us/img541/7356/imagealc.jpg

mialbym wkład w tego golasa :wink:

hej Bartek, wyleciałem z BT gdzieś o 9.40 a po twoim sobotnim odkryciu sprzedaję auto, nie będę trupem jeździł :grin:

W sumie to racja ale wiesz zainwestujesz z 5zl i cos jeszcze z niego moze być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szymeniu milo było poznać :hi:

Auto naprawde :slina:

Eeee tam to ja miałem zaszczyt powozić "Mega Rezacza" zresztą dobrze wiedzieć że Twoje magiczne kabelki i interfejs ogarniają moje padło :kox: w razie czego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: .......no tak podpinałem kompa do S6 :kox:

Poserfowałem po 52 sterownikach i zadnych podpowiedzi :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: .......no tak podpinałem kompa do S6 :kox:

Poserfowałem po 52 sterownikach i zadnych podpowiedzi :decayed:

W CV możesz sobie wrzucić do doświadczenia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ta opcja Start-Stop zawsze jest w nowych modelach czy można ją nie zamawiać w konfiguratorze?

Ja mam u siebie zakodowane start&stop, żeby był non stop wyłączony i włączam go sobię ew guziczkiem jeżeli mam taką ochotę. Druga sprawa że to nie jest tak że pędzisz jak wiatr na trasie, zjeżdzasz na światłach z rozgrzaną turbinką i on sobie gaśnie, na szczęście jest to dosyć logicznie przemyślane i są dwie opcje :

1. Silnik po prostu się nie wyłączy

2. Silnik się wyłącza ale nie mylcie S7S z wyłączeniem zapłonu, to działa trochę inaczej bo obieg oleju jest podtrzymywany cały czas , to wbrew pozorom fajnie zrobiony system i nie ma co się bać o, turbinę itp.

no to ciekawe w jaki sposób ten obieg oleju jest podtrzymywany?

Jest jakieś elektryczne podtrzymanie smarowania.

Skoro mówicie że jest to dajcie mi jakiś dowód tego. Ciekaw jestem bardzo co to za wynalazek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem się najebać niż przejechać padaczką:polew::polew::polew::polew::polew: Szymeniu po raz kolejny szacun za tego smoka:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem się najebać niż przejechać padaczką:polew::polew::polew::polew::polew: Szymeniu po raz kolejny szacun za tego smoka:wink:

Chooopie kolejka była jak do wagonika na Kasprowy Wierch, w sobotę w sumie zrobiłem 200km i jakieś 7 przejazdów, do dzisiaj się w tej Bukowinie zastanawiają co osioł tyrał tam i z powrotem 3 godziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolałem się najebać niż przejechać padaczką:polew::polew::polew::polew::polew: Szymeniu po raz kolejny szacun za tego smoka:wink:

Chooopie kolejka była jak do wagonika na Kasprowy Wierch, w sobotę w sumie zrobiłem 200km i jakieś 7 przejazdów, do dzisiaj się w tej Bukowinie zastanawiają co osioł tyrał tam i z powrotem 3 godziny

:polew::polew::polew::polew: dobre ale spoko narazie mi wystarczy jak na filmiki popatrzę jak Twa fura za***rdala:decayed::decayed::decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...