Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy jedna flaszka, cały zlot będzie zadowolony :whistling:

jak do BT nie dojadę to w kwietniu możemy zrobić rundkę na S5 :whistling:

http://s10.postimage.org/rtjaaudwl/tumblr_lwja3oi_ODM1r0s7ks.jpg

Jakbyś nie dojechał to i tak się spotkamy w kwietniu, przed korektą możemy pojechać :naughty: po to już nie bardzo :grin:

mówisz że Ardbeg będzie dobry ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ile tych kolejnych numerków już rozdanych na jazdę próbną? :naughty: BTW Furacz... :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych kolejnych numerków już rozdanych na jazdę próbną? :naughty: BTW Furacz... :kox:

Powiedzmy że załapią się Ci co będą w stanie o własnych siłach wsiąść i wysiąść i nie zbełtają się w czasie jazdy :naughty: a tak na serio to na razie tylko parę osób chciało się bryknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile tych kolejnych numerków już rozdanych na jazdę próbną? :naughty: BTW Furacz... :kox:

Powiedzmy że załapią się Ci co będą w stanie o własnych siłach wsiąść i wysiąść i nie zbełtają się w czasie jazdy :naughty: a tak na serio to na razie tylko parę osób chciało się bryknąć

tylko parę osób napisało, że chciało by się bryknąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie też proszę na listę wpisać jak można :hi::decayed:

Sent from Rns-e 2010

przywieź mi coś z Dublina:decayed:

sory, za OT :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym jechał autem to bym każdemu przywiózł a tak to niestety nie dam rady

EOT

Sent from Rns-e 2010

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały dzień na plusie, słońce i czekam na wieczór żeby letni komplet wrzucić, a tu jak nie jebnie tym białym gównem noszkurwa twoja mać. Odkładamy projekt do jutra. Oglądałem kamery z zakopianki to było sucho śnieg tylko na poboczu, a tu piz*a blada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakopianka może chwilowo tak, ale inne rejony Polski tak zawaliło że nie wiem nad czym się zastanawiasz. Jedziesz w góry w zimę a tam pogoda może zmienić się w 2-3 godziny. Sam piszesz że w każdej chwili musisz być mobilny ze względu na żonę, a co zrobisz jak będziesz musiał nagle jechać, a zrobi się taka śnieżyca. Czy warto ryzykować dla lansu i jednego weekendu? Nie mogę tego zrozumieć, przecież zrobi się już na dobre wiosna to wszyscy sobie założą upragnione letnie koła i będą na nich jeździć do listopada czy grudnia nawet, więc te parę tygodni teraz chyba nikomu nie zaszkodzi jak jeszcze poczeka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie główne ulice są w fatalnym stanie ja bym jechał na zimie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie zimowe kapcie. Na zmianę przyjdzie pora. Tak jak kolega kawałek wyżej napisał: nie warto ryzykować zdrowia lub życia swojego lub bliskich dla lansu.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz załozyłem letnie 3 marca:facepalm: przeciez było + 13*C... a teraz BT i znwou trzeba zakladac zimowe kapcie. w nocy nawaliło 40 cm sniegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz załozyłem letnie 3 marca:facepalm: przeciez było + 13*C... a teraz BT i znwou trzeba zakladac zimowe kapcie. w nocy nawaliło 40 cm sniegu

No patrząc na to co się u nas w mieście dzieje, chyba nie masz już wątpliwości, a w górach może być jeszcze lepiej. Ja już od paru lat widzę że wcześniej niż kwiecień to nie ma co wogóle mysleć o zmianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po świętach na urodzinki wkładam wydech w Mg motorsport i soft od APR powinno buc już całkiem znośnie

APR Audi S6 & S7 4.0 TFSI V8 ECU Upgrade

APR Stage I S7 4.0 TFSI vs Stock - Acceleration Test! - YouTube

Audi S7 4.0 TFSI Quarter Mile - APR Stage I vs Stock - YouTube!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cypr to nie jedyne miejsce na świecie, aczkolwiek było to bardzo atrakcyjne miejsce. Zresztą to jest test, jak przejdzie na Cyprze to później będzie Grecja, Włochy, Hiszpania itd. koniec strefy euro jest wbrew pozorom bardzo bliski, bo ta polityka nie da rady na dłuższą metę, pół Europy siedzi w spirali długu a drugie pół samemu będąc ledwo wypłacalnymi próbuje ich ratować. Najgorszy jest ten cały pseudo kryzys który dobija małe przedsiębiorstwa i podatki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najgorszy jest teraz Roztowski ktory dobije małe i srednie przedsiębiorstwa a takich w polsce jest 3/4 , sorki za OT , sprawdz w aso soft do s-tronica sa akcje fabryczne na zmiane oprogramowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten temat to o samochodzie czy biznesie :grin:

soft APR? :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...