Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymeniu, rozwiązałeś problem CB? wiesz już co brać? bo może możnaby coś doradzić :wink: żaden AR nie da tyle co CB :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwię się że komus kogo stac na samochód za mln. złotych chec się bawic w takie kombinacje żeby oszczędzić parę zł no ale tak tez pewnie zarobił na ten milion.....

Parę zł?:shock3: Przelicz to może jeszcze raz i jak dla Ciebie to jest parę zł to fajnie masz:whistling: U nas jest tak że jak się da czegoś nie płacić i do tego legalnie to się to robi dopóki się da, bo za chwilę i tak wprowadzą kolejny podatek czy nowe opłaty żeby człowiekowi dokopać. Jak komuś nie zależy na kasie to oczywiście może sobie płacić wszystko jak leci, ale wtedy raczej niczego się w tym kraju nie dorobi poza garbem i będzie robił na tych pajaców na wiejskiej żeby sobie mogli żyć jak pączki w maśle a jak im zacznie brakować to kolejny podatek się wymyśli a Ty zapierd.... i płać zwykły człowieku.

---------- Post dopisany at 08:13 ---------- Poprzedni post napisany at 08:06 ----------

mogłoby się wydawać że rzucają kasą na lewo i prawo bezmyslnie i co to jest 300k w lewo czy prawo ale jest zupełnie odwrotnie.

Dokładnie teraz zaoszczędzi 300 tys. a za 5 lat z tych 300 zrobi się bańka i nawet jak by miał ten VAT zwrócić za 5 lat (w co wątpię) to i tak będzie do przodu.

Mam takie podejscie widocznie dlatego że jestem uczciwym człowiekiem a także dlatego ze już miesię rzygać chce tym polaczkowym kombinatorstwem.Dla mnie ten numer to tak jak by sobie kupic nowe Porsche i pierwsze co zrobić yo wsadzić do niego gaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ty Turdzi z tym gazem tak wyskoczył?:decayed: Mieszasz ideologie z czystym pragmatyzmem. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mieszam , znam takich co kupuja nowe samochody za ciezkie pieniadze i gaz do nich zakladaja albo jezdza na serwis do Franka w stodole zeby tez oszczedzic pare groszy , potem sie dziwia ludzie ze na zasilku 500 zl dostaniesz a drogi sa jakie sa bo z kad maja byc na to pieniadzie , jak kazdy tylko kombinuje jak tu wymigac sie od fiskusa.To chyba taka nasza cecha narodowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi a dziwi cie to ze przy naszych zarobkach kazdy kombinuje ? gdyby panstwo bylo przyjazniejsze obywatelowi to by tez bylo mniej kombinowania ...

pozatym jak jestes taki fer obywatel to zapraszamy do pl do pracy i placic polskie podatki przy polskich zarobkach. Ciekawe czemu wyjechales do Norwegii? Proste ... bo tam jest latwiej i lepiej. I tak samo ludzie ktorzy maja firmy tutaj przenosza je do .de lub ci ktorzy maja zalozyc firme zakladaja ja w niemczech czy wielkiej brytanii ... bo tam jest latwiej, szybciej i wiecej zostaje w ich kieszeni.

ps. i nie wiem co w tym zlego ze ktos zaklada gaz do nowego auta ?

przeciez to takie same paliwo czy lpg czy cng jak kazde inne ... to nie tylko my Polacy tak robimy ... tak samo niemcy, holdenrzy ...

stosunek cen do zarobkow mamy jeden z gorszych w europie wiec nie wiem czemu ty sie dziwisz ... chyba ze juz zapomniales jak tutaj jest dla wiekszosci ludzi

a w zwiazku z tym ze panstwo jest nieprzyjazne to kazdy kombinuje skoro nasz rzad na kazdym kroku probuje z nas wycisnac dodatkowa kase ... nie dziwie sie ze ludzie zakladaja firmy w de i gb skoro tak jest korzystniej i tam lepiej odprowadzac podatek ...... tak samo bylo z podatkiem od automatow typu jednoreki bandyta itd... ;) byl niski podatek bylo si... podniesli podatek to firmy postawily serwery w innych panstwach i Polska w ogole nie ma z tego podatku bo automat jest podlaczany do internetu a serwer jest poza PL.

Szymeniu jak bedziesz chcial kiedys robic pojazd specjalny to mam znajomego ktory ci powie dokladnie co i jak .. .bo robi jakos 2-3 auta dziennie srednio od ponad 4 lat :) same grube fury ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi a dziwi cie to ze przy naszych zarobkach kazdy kombinuje ? gdyby panstwo bylo przyjazniejsze obywatelowi to by tez bylo mniej kombinowania ...

pozatym jak jestes taki fer obywatel to zapraszamy do pl do pracy i placic polskie podatki przy polskich zarobkach. Ciekawe czemu wyjechales do Norwegii? Proste ... bo tam jest latwiej i lepiej. I tak samo ludzie ktorzy maja firmy tutaj przenosza je do .de lub ci ktorzy maja zalozyc firme zakladaja ja w niemczech czy wielkiej brytanii ... bo tam jest latwiej, szybciej i wiecej zostaje w ich kieszeni.

ps. i nie wiem co w tym zlego ze ktos zaklada gaz do nowego auta ?

przeciez to takie same paliwo czy lpg czy cng jak kazde inne ... to nie tylko my Polacy tak robimy ... tak samo niemcy, holdenrzy ...

stosunek cen do zarobkow mamy jeden z gorszych w europie wiec nie wiem czemu ty sie dziwisz ... chyba ze juz zapomniales jak tutaj jest dla wiekszosci ludzi

a w zwiazku z tym ze panstwo jest nieprzyjazne to kazdy kombinuje skoro nasz rzad na kazdym kroku probuje z nas wycisnac dodatkowa kase ... nie dziwie sie ze ludzie zakladaja firmy w de i gb skoro tak jest korzystniej i tam lepiej odprowadzac podatek ...... tak samo bylo z podatkiem od automatow typu jednoreki bandyta itd... ;) byl niski podatek bylo si... podniesli podatek to firmy postawily serwery w innych panstwach i Polska w ogole nie ma z tego podatku bo automat jest podlaczany do internetu a serwer jest poza PL.

Szymeniu jak bedziesz chcial kiedys robic pojazd specjalny to mam znajomego ktory ci powie dokladnie co i jak .. .bo robi jakos 2-3 auta dziennie srednio od ponad 4 lat :) same grube fury ...

Brawo, nic dodać, nic ująć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi a dziwi cie to ze przy naszych zarobkach kazdy kombinuje ? gdyby panstwo bylo przyjazniejsze obywatelowi to by tez bylo mniej kombinowania ...

pozatym jak jestes taki fer obywatel to zapraszamy do pl do pracy i placic polskie podatki przy polskich zarobkach. Ciekawe czemu wyjechales do Norwegii? Proste ... bo tam jest latwiej i lepiej. I tak samo ludzie ktorzy maja firmy tutaj przenosza je do .de lub ci ktorzy maja zalozyc firme zakladaja ja w niemczech czy wielkiej brytanii ... bo tam jest latwiej, szybciej i wiecej zostaje w ich kieszeni.

ps. i nie wiem co w tym zlego ze ktos zaklada gaz do nowego auta ?

przeciez to takie same paliwo czy lpg czy cng jak kazde inne ... to nie tylko my Polacy tak robimy ... tak samo niemcy, holdenrzy ...

stosunek cen do zarobkow mamy jeden z gorszych w europie wiec nie wiem czemu ty sie dziwisz ... chyba ze juz zapomniales jak tutaj jest dla wiekszosci ludzi

a w zwiazku z tym ze panstwo jest nieprzyjazne to kazdy kombinuje skoro nasz rzad na kazdym kroku probuje z nas wycisnac dodatkowa kase ... nie dziwie sie ze ludzie zakladaja firmy w de i gb skoro tak jest korzystniej i tam lepiej odprowadzac podatek ...... tak samo bylo z podatkiem od automatow typu jednoreki bandyta itd... ;) byl niski podatek bylo si... podniesli podatek to firmy postawily serwery w innych panstwach i Polska w ogole nie ma z tego podatku bo automat jest podlaczany do internetu a serwer jest poza PL.

Szymeniu jak bedziesz chcial kiedys robic pojazd specjalny to mam znajomego ktory ci powie dokladnie co i jak .. .bo robi jakos 2-3 auta dziennie srednio od ponad 4 lat :) same grube fury ...

Brawo, nic dodać, nic ująć :wink:

Niestety, taka jest prawda. Państwo wali nas w ch... na każdym kroku.

Ostatnio jakoś tak sobie uświadomiłem, że mając opiekę zdrowotną z firmy (płacę grosze), to oprócz wartości tegoż abonamentu doliczonego do dochodu (z tym się kiedyś pogodziłem), to jeszcze doliczają Ci każdą wizytę (wartość czy jakoś tak) i potrącają podatek :facepalm:

Nie dość, że człowiek odciąża taki NFZ, czyli innym zostaje więcej, to jeszcze Ci k... każą płacić podatek od luksusu, bo luksus to umówienie się na konkretną godzinę za dzień/dwa a nie stanie cały dzień w kolejce.

Paranoja!

I niestety takich paranoi jest multum w naszym Państwie, więc człowiek musi sobie jakoś radzić, żeby nie zaje... Ci całej kasy na którą zapierd...

Bo prawda jest taka, że u nas się zapier...

Jak czasami popatrzę jak sobie pracują tacy Niemcy czy Francuzi, to się człowiekowi scyzoryk w kieszeni otwiera.

Sorry za OT, ale paru drinach ... Nie ważne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnego off topa doj**aliśmy, a tak między "Bogiem a prawdą" to przede wszystkim ja jako przedsiębiorca daję pracę ludziom, płacę im pomagam im a oni minie i z tego tytułu państwo korzysta za "frajer" bo kroi mnie i moich ludzi. Pytam więc dlaczego nie mogę sobie odliczyć podatku od auta ? Przecież im więcej mi zostanie teraz tym więcej puszczę w obrót to znaczy zainwestuję i stworze miejsca pracy. Niestety w naszym kraju nawet jak ktoś zarobi pierwszy milion, to i tak wkładany jest do worka z tymi którzy go ukradli. Niestety ale mnie podatki dobijają, każdy powyżej pewnej granicy szuka optymalizacji, jak dostalibyście wydruk z księgowości do podpisania przelew na rzecz US z tytułu PIT na kwotę 98,000 zł średnio miesięcznie, Vat pomijam to byście ryczeli jak bobry, tak jak ja. Jest bardzo przykro że to zrobię, ale już niedługo będę płacił podatki na Cyprze, a konta na które będą transferowane pieniądze leżą poza zasięgiem naszych rodzimych służb. Kończąc wielu może mi zarzucić że nie jestem patriotą, ale z czasem opuszczę ten kraj choćby ze względu na niechęć do ludzi którym się udało i coś osiągnęli. Jedyne co tu pozostawię to zakłady produkcyjne, a jeśli dalej będą tak ludziom bezprawnie niszczyć firmy, to i to może wyprowadzę gdzie indziej. Przykre to i smutne ale tak się czuję jak złodziej we własnym kraju, gdzie jestem traktowany jak złodziej itp

---------- Post dopisany at 22:26 ---------- Poprzedni post napisany at 22:26 ----------

dokładnie koniec OT, za tydzień BT yeah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi a dziwi cie to ze przy naszych zarobkach kazdy kombinuje ? gdyby panstwo bylo przyjazniejsze obywatelowi to by tez bylo mniej kombinowania ...

pozatym jak jestes taki fer obywatel to zapraszamy do pl do pracy i placic polskie podatki przy polskich zarobkach. Ciekawe czemu wyjechales do Norwegii? Proste ... bo tam jest latwiej i lepiej. I tak samo ludzie ktorzy maja firmy tutaj przenosza je do .de lub ci ktorzy maja zalozyc firme zakladaja ja w niemczech czy wielkiej brytanii ... bo tam jest latwiej, szybciej i wiecej zostaje w ich kieszeni.

ps. i nie wiem co w tym zlego ze ktos zaklada gaz do nowego auta ?

przeciez to takie same paliwo czy lpg czy cng jak kazde inne ... to nie tylko my Polacy tak robimy ... tak samo niemcy, holdenrzy ...

stosunek cen do zarobkow mamy jeden z gorszych w europie wiec nie wiem czemu ty sie dziwisz ... chyba ze juz zapomniales jak tutaj jest dla wiekszosci ludzi

a w zwiazku z tym ze panstwo jest nieprzyjazne to kazdy kombinuje skoro nasz rzad na kazdym kroku probuje z nas wycisnac dodatkowa kase ... nie dziwie sie ze ludzie zakladaja firmy w de i gb skoro tak jest korzystniej i tam lepiej odprowadzac podatek ...... tak samo bylo z podatkiem od automatow typu jednoreki bandyta itd... ;) byl niski podatek bylo si... podniesli podatek to firmy postawily serwery w innych panstwach i Polska w ogole nie ma z tego podatku bo automat jest podlaczany do internetu a serwer jest poza PL.

Szymeniu jak bedziesz chcial kiedys robic pojazd specjalny to mam znajomego ktory ci powie dokladnie co i jak .. .bo robi jakos 2-3 auta dziennie srednio od ponad 4 lat :) same grube fury ...

Nowak ja wyjechalem bo dostalem propozycje atrakcyjnej pracy , atrakcyjnej z punku widzenia zawodowego a nie materialnego , jak pracowalem w PL tez zle nie mialem aczkowiek oczywisice pensje mialem kombinowana i na papierze mialem 50% tego co faktycznie zarabialem i nie bylem odosobniony bo mam sporo znajomych bedacych w podobnych sytuacjal lub takich co prowadza wlasne firmy ale tylko na polewe zlecen wystawiaja faktury , a pozniej sie dziwia ze kredytu im banki dac nie chcia.......

A wracajac do sedna to ja nie mam nic przeciwko zakladaniu firmy czy przenoszeniu biznesu do kraju ktory ma kozystniejszy system podatkowy ale sprowadzenie samochodu na zasadzie nadinterpretowania przepisow to zwykle kombinatorstwo.Samochody z kratka tez w PL ukrucili bo oczywisice kazdy mial " dostawczaka" z kratka na firme gdzie w cywilizowanym swiecie jak masz taki samochod to nie masz z tylu siedzien ! a pozniej dziwic sie ze jest jak jest , bo ten bajzel to praktycznie bledne kolo w NO tez juz zaczyne sie "dobrze" robic no nasi tez juz oczywiscie pograndzili.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko kokaina z nieba nie padała, bo ja już chce swoje 20 zoll

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko kokaina z nieba nie padała, bo ja już chce swoje 20 zoll

Damy radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że będę powoli zabierał się za wydech chciałbym podpytać które brzmienie bardziej się podoba ?

A tak poza nawiasem, jak na razie mierzone S6 (wiem o 3) na hamowni wykazywały spore bonusy od fabryki, miały moce ok 450PS i ponad 600Nm. To by tłumaczyło odczucia co do mocy i wrażenie "że lepiej idzie niż piszą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku z tym że będę powoli zabierał się za wydech chciałbym podpytać które brzmienie bardziej się podoba ?

Milltek :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie V8 bedzie mruczec dobrze na wszystkim , ale jezli zapatrujesz sie na millteka to ci tylko powiem ze to mega szajs jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie V8 bedzie mruczec dobrze na wszystkim , ale jezli zapatrujesz sie na millteka to ci tylko powiem ze to mega szajs jest.

Tylko porównuję jak brzmi, rozmawiałem z MGmotorsport i tam będzie robiony cały wydech, ale mam trochę czasu na dobranie barwy która mnie interesuje, mówili żebym posłuchał jak co pracuje żeby mieć pojęcie czego chcę jak będę już u nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...