Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

k**wa ja się boję drogi do Bukowiny, jak nic będzie po piździe

Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie to przyczepić żeby nie zwiało mi drodze ?

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

k**wa ja się boję drogi do Bukowiny, jak nic będzie po piździe

Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną :kox:

No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie wiem czy nadal to obowiązuje ale były takie kursy po których zbijali chyba 10pkt z konta:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie wiem czy nadal to obowiązuje ale były takie kursy po których zbijali chyba 10pkt z konta:whistling:

Masz rację Andrzej, ale tylko 6 punktów i tylko raz na pół roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek nie wiem czy nadal to obowiązuje ale były takie kursy po których zbijali chyba 10pkt z konta:whistling:

Masz rację Andrzej, ale tylko 6 punktów i tylko raz na pół roku

Dobre i tyle:wink: Ja mam auto na starego zarejestrowane więc tylko przysłali raz bez fotki mandat i kazali zapłacić i jako kierowca był uznany właściciel a że on mało i wolno jeździ to pkt wziął na siebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wyjechałem z tekstem że to nie ja i zdjęcie jest nie wyraźne, ale jak mi pokazali zdjęcie w dobrej rozdzielczości to nie było zmiłuj. Kasa mniej mnie boli niż perspektywa utraty kwitów

Nie przyznawaj się twardo do końca i weź grzywnę administracyjną za nie wskazanie sprawcy. Najwyżej dostaniesz 700-800 zł i nie mogą doliczyć punktów. A kurs na zbicie punktów też koszuje kilka stówek i spada tylko 6 pkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście wyjechałem z tekstem że to nie ja i zdjęcie jest nie wyraźne, ale jak mi pokazali zdjęcie w dobrej rozdzielczości to nie było zmiłuj. Kasa mniej mnie boli niż perspektywa utraty kwitów

Nie przyznawaj się twardo do końca i weź grzywnę administracyjną za nie wskazanie sprawcy. Najwyżej dostaniesz 700-800 zł i nie mogą doliczyć punktów. A kurs na zbicie punktów też koszuje kilka stówek i spada tylko 6 pkt

Próbowałem ale mój ryj widać jak na dłoni. Te zdjęcia u nich w kompie są naprawdę dobrej jakości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nastepnym razem się nie fatyguj do nich tylko wybierz opcje mandatu bez punktów za niewskazanie kierującego i odsyłaj pocztą. Dla nich najważniejsza jest kasa a nie znalezienie winnego. Za to mają premie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie ja ostatnio 3 sztuki dostałem i każde napisałem na kogoś innego plus jedno wyższy mandat ale bez punktów, co z tego że kierowcą był facet a podałem że kobieta prowadziła:grin: Zdjęć nawet nie widzałem i wali mnie to czy widać kierowcę czy nie, dla nich ważna jest tylko kasa a od kogo co i jak to już nie wnikają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakra z tymi fotoradarami..

Taka mała pamiątka z wakacji i to wszystko w ciagu kilku min :

radaro.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie to przyczepić żeby nie zwiało mi drodze ?

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

k**wa ja się boję drogi do Bukowiny, jak nic będzie po piździe

Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną :kox:

No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć

ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko gdzie to przyczepić żeby nie zwiało mi drodze ?

---------- Post dopisany at 19:13 ---------- Poprzedni post napisany at 19:12 ----------

k**wa ja się boję drogi do Bukowiny, jak nic będzie po piździe

Szymek będzie dobrze, daj znać jak będziesz jechał zgadamy się gdzieś przed Bukowiną :kox:

No spoczko tylko o której będziecie jechać, bo ja pewnie na ostatnią chwilę, żona mi cholera będzie akurat rodzić. Masakra, jak tak dalej pójdzie a ona nie urodzi to będę musiał o suchym pysku siedzieć

ja mam małą antenkę president florida i przy 270 km/h nie spada :polew:

zamów sobie takie cudo 2012 New 100% original Conqueror X323 radar detector su for sale za***ista skuteczność i nie zwiewa nawet przy 300 km/h :grin: mam taki, jak bedziesz w BT to zapraszam na ogledziny :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...