Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

"bry" witam wszystkich, widzę że kolegów poruszyła nasza wspólna niedola. Otóż powiem szczerze że na razie nie zgłębiłem tematu AR, ale ceny tych profi to około 5000-7000 zł. Chciałbym w sumie CB ale nie wiem co zrobić z anteną żeby nie przeszkadzała i nie poleciała w piz*u jak mocniej przycisnę

Szymon kup sobię dobrą Cobrę albo Midlanda ręcznego:wink: Około kilometra Ci ściągnie pewnie bez anten:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Midlanda polecam, miałem w B7, działa nawet na baterie z małą antenką :whistling: jakościowo bardzo OK, na Lemm 900 ściągałem z 30 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jędrzej jak ja do bukowiny potrzymam te opony to mi z nich wiele nie zostanie. Ja dużo nie jeżdżę ale bardzo agresywnie

Ostatnie edycje w BT to niektórzy chodzili w podkoszulkach i zero śniegu, zobaczymy jak będzie za nie całe 3 tygodnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łłło kur............................. :facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ciekawe czy później odpalił po takiej kuracji

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

staaaare :decayed:

ale jare hehehe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie babka ostatnio na Car-Wash myła tak auto właśnie razem z silnikiem :facepalm:

2 lata temu była taka pogoda w BT w piątek było mega ciepło 3/4 było na letnich butach a w sobotę śniegu dosypało , ale w niedzielę od 12 się topił także nie było jeszcze aż tak źle :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na letnich najwyżej będę się toczył 20 km/h chociaż uważam że będzie temperatura na plusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na letnich najwyżej będę się toczył 20 km/h chociaż uważam że będzie temperatura na plusie

:good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na letnich najwyżej będę się toczył 20 km/h chociaż uważam że będzie temperatura na plusie

Też bym pojechał na letnich jak bym miał q :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimy juz nie bedzie :wink: smiało mozna na letnich lecieć .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahaha - na piątek miało być 14st., a wczoraj podawali, że opady śniegu i przymrozek:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze tak bo to początek marca dopiero ale za 3 tygodnie to jednak będą inne temperatury :whistling:

(oby:grin:)

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

Szymek dajesz lekką ściemkę szyb, może się wyrobisz przed zlotem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja dzisiaj rano miałem -4 więc jeszcze chwilę trzeba odpuścić:thumbup:

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ja rano jechałem do pracy (godzina 8) to było 0 stopni w Bydgoszczy, a teraz jakoś +7 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"bry" witam wszystkich, widzę że kolegów poruszyła nasza wspólna niedola. Otóż powiem szczerze że na razie nie zgłębiłem tematu AR, ale ceny tych profi to około 5000-7000 zł. Chciałbym w sumie CB ale nie wiem co zrobić z anteną żeby nie przeszkadzała i nie poleciała w piz*u jak mocniej przycisnę

Ja kupiłem solidny magnes i 270km/h daje rade natomiast zdziwienie moje bylo duze jak antena nie chciała sie klapy trzymac. A z opcji na unikniecie mandatu to CB najtansza i najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...