Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

Szymek.. przewieziesz mnie w BT? :decayed: w ramach rewanżu przewiozę Cię moim :grin:

Tak - tylko zapamiętaj sobie numerek - 97 :polew: bo pewnie tyle już dostał PW z prośbą o przewiezienie :decayed:

mogę być numerem 97 byle tylko mnie przewiózł :kox::kox::kox: ja też mu proponuję przejażdżkę moim super, hiper szybkim... 2.0TDI :decayed::dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Szymek.. przewieziesz mnie w BT? :decayed: w ramach rewanżu przewiozę Cię moim :grin:

Tak - tylko zapamiętaj sobie numerek - 97 :polew: bo pewnie tyle już dostał PW z prośbą o przewiezienie :decayed:

mogę być numerem 97 byle tylko mnie przewiózł :kox::kox::kox: ja też mu proponuję przejażdżkę moim super, hiper szybkim... 2.0TDI :decayed::dziura:

Spoko ja biorę karton whisky do BT i kasę na kilka baków wachy co by wszystkim w miarę możliwości dogodzić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox:

Nie zacieszaj tak bo jak spadnie kokaina z nieba to rozpędzimy się do magicznych 50 km/h heheheheheeh :kox::kox::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko ja biorę karton whisky do BT i kasę na kilka baków wachy co by wszystkim w miarę możliwości dogodzić

Mówiłem żebyś tego nie pisał bo się zrobi kolejka jak na plebanii po dary :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox::kox::kox:

Nie zacieszaj tak bo jak spadnie kokaina z nieba to rozpędzimy się do magicznych 50 km/h heheheheheeh :kox::kox::kox:

możemy nawet i 20km/h jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek.. przewieziesz mnie w BT? :decayed: w ramach rewanżu przewiozę Cię moim :grin:

Tak - tylko zapamiętaj sobie numerek - 97 :polew: bo pewnie tyle już dostał PW z prośbą o przewiezienie :decayed:

mogę być numerem 97 byle tylko mnie przewiózł :kox::kox::kox: ja też mu proponuję przejażdżkę moim super, hiper szybkim... 2.0TDI :decayed::dziura:

jak go będziesz przewoził to zarygluj drzwi jak ruszycie - bo się jeszcze zamyśli i wysiądzie w czasie jazdy myśląc że stoicie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

same się ryglują przecież :decayed: ale masz rację, zaspawam w razie czego :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to BT jak dziewica na pierwsze pukanie, chcę ale się boję :grin::grin::grin:

Ma ktoś jakieś zamówienia na specjalną whisky, bo bedem cosik komponował do zabrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na to BT jak dziewica na pierwsze pukanie, chcę ale się boję :grin::grin::grin:

Ma ktoś jakieś zamówienia na specjalną whisky, bo bedem cosik komponował do zabrania

Szymek nie bój nic najwyżej wrócisz pociągiem a auto my przejmiemy:polew::polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też proszę o przejażdżkę dylyżansem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś zamówienia na specjalną whisky, bo bedem cosik komponował do zabrania

Ja nie piłem jeszcze niebieskiego jaśka :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra proszę stworzyć listę chętnych i dobrać się po 3 osoby na jedną turę, mam gest a co stawka za przejazd 0,7 od głowy które później przeznaczymy charytatywnie na cele dobroczynne dla tych którym się skończy przedwcześnie :grin::grin::grin:

żartowałem, postaram się być w miarę wcześnie to myślę że każdy będzie zadowolony

---------- Post dopisany at 21:45 ---------- Poprzedni post napisany at 21:44 ----------

Ma ktoś jakieś zamówienia na specjalną whisky, bo bedem cosik komponował do zabrania

Ja nie piłem jeszcze niebieskiego jaśka :naughty::decayed:

Ależ proszę Cię bardzo kto pierwszy ten lepszy, Walker Blue Label dla Grzesia :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żartowałem, postaram się być w miarę wcześnie to myślę że każdy będzie zadowolony
Pamiętaj że ja już będę czekał od czwartku:naughty::grin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki wiek taki łłłiskacz :grin:

serio pisałem wezmę coś do degustacji, bo ja muszę być w sobotę w miarę trzeźwy, bo żona w każdej chwili może zacząć rodzić. A o suchym pysku nie będę siedział, to coś chociaż na dobry smak będzie :grin::grin::grin:

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:55 ----------

żartowałem, postaram się być w miarę wcześnie to myślę że każdy będzie zadowolony
Pamiętaj że ja już będę czekał od czwartku:naughty::grin:

Doczekasz się nie bój nic :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serio pisałem wezmę coś do degustacji, bo ja muszę być w sobotę w miarę trzeźwy, bo żona w każdej chwili może zacząć rodzić. A o suchym pysku nie będę siedział, to coś chociaż na dobry smak będzie :grin::grin::grin:

I prawidłowo :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy jedna flaszka, cały zlot będzie zadowolony :whistling:

jak do BT nie dojadę to w kwietniu możemy zrobić rundkę na S5 :whistling:

tumblr_lwja3oi_ODM1r0s7ks.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...