Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Coś takiego znalazłem - świetnie brzmi ale za cholerę nie mogę zczaić kolesia co mówi jak pytają go o to jaki wydech założył...

Audi S5 BRUTAL EXHAUST SOUND(MUST HEAR!!!) - YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''custom straight pipe exhaust''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższemu przeglądaniu zdjęć doszedłem do wniosku że ładnie się to auto prezentuje

Mało jest dziś na drogach ładnych B5, które by się tak prezentowały jak to A6

:decayed:

Ps. Koła masz oryginalne ? jaka szerokość i ET ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła niby oryginał, a ET mam 29 szerokość 9'

Lada moment będzie soft od APR, jest link do pomiarów na 1/4

Audi S7 Drag Strip Results - Fourtitude.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes pewien tego ET ? mnie sie to wydaje mało mozliwe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video: Watch the APR Audi S7 Stage 1 Do The 1/4 Mile in 11.6 Seconds - Fourtitude.com

To wszystko to są wyszukane w necie info, bo jest ich jak na lekarstwo. APR jeszcze oficjalnie nie ma programu są to próby przed wdrożeniem. Co do pewności to nie mam żadnej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz oryginalna felge to masz ET koło 40 ale na pewno nie 29 bo takie et 9 cslowa felga do ciebie nie wejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz oryginalna felge to masz ET koło 40 ale na pewno nie 29 bo takie et 9 cslowa felga do ciebie nie wejdzie.

Felga ma ET 29 przy 9 calach jutro wkleję zdjęcie jak będę zakładał letni komplet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

turdzi... przeciez ET 29 to żadna nowość w Audi :)
A szczególnie przy tych mocniejszych... Też się zastanawiam co się tak czepiasz :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby S6 miało mieć ET 40 jak zwykła A4 - coś trudno mi uwierzyć - jeżeli do A5 wkładali 9 cala i ET 29 to do S6 chyba tym bardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszyscy macie po trochu rację, do S6 wchodzą felgi ET 33 i 40 przy szerokości 8,5 cala w zależności od modelu. Ta felga którą ja wziąłem ma ET 29 i szerokość 9' podobno pochodzi z RS5. Zanim je założyłem byłem w serwisie i robiliśmy przymiarkę na podnośniku i nikt nie miał zastrzeżeń. Niestety przy ET 40 koła są zbyt schowane pod nadkole, a ja nie chciałem stosować dystansów, dlatego brałem jak najmniejsze ET

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby S6 miało mieć ET 40 jak zwykła A4 - coś trudno mi uwierzyć - jeżeli do A5 wkładali 9 cala i ET 29 to do S6 chyba tym bardziej

S4 to tez "Ska" i ma rozmiar felg jak kazda inna A4 bo kazda Ska to tak na prawde model bazowy tyle ze ma mocniejszy silnik i moc nie ma tu nic do rzeczy , tak ze szerokosc i et sa takie same jak w normalnych modelach bo blotniki nie sa nadmuchane.

Zeby bylo jeszcze lepiej to A6 ma wyzsze ET niz A4 czyli felgi jeszcze mniej wklesle i w orginale S6 ma 20x8.5 ET45

Ale jak sam szymeniu napisal felge nie przyszla z autem tylko dokupywal osobno ale az dziw bierze ze weszly bo Rotory z RS5 w zyklej A4 obcieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek.. przewieziesz mnie w BT? :decayed: w ramach rewanżu przewiozę Cię moim :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ale w A6/S6 jest jednak więcej miejsca niż w B8 i dlatego pewnie podeszły fele bez obcierania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszyscy macie po trochu rację, do S6 wchodzą felgi ET 33 i 40 przy szerokości 8,5 cala w zależności od modelu. Ta felga którą ja wziąłem ma ET 29 i szerokość 9' podobno pochodzi z RS5. Zanim je założyłem byłem w serwisie i robiliśmy przymiarkę na podnośniku i nikt nie miał zastrzeżeń. Niestety przy ET 40 koła są zbyt schowane pod nadkole, a ja nie chciałem stosować dystansów, dlatego brałem jak najmniejsze ET

nie wiem z czego sa te rotory ale tez na pewno nie z RS5 bo tam jest 20x9 ET26 i nawet wizualnie widac roznice w kazdym razie wygladaja o wiele lepiej niz seria bo orginalne S6 sa za bardzo schowane i za plaskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek.. przewieziesz mnie w BT? :decayed: w ramach rewanżu przewiozę Cię moim :grin:

Tak - tylko zapamiętaj sobie numerek - 97 :polew: bo pewnie tyle już dostał PW z prośbą o przewiezienie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...