Skocz do zawartości
IGNOROWANY

AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE


szymeniu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A co to znaczy ''żeby znowu nie żałować'' ? :decayed: przeglądam wątek intensywnie, i chyba przeoczyłem jakieś narzekanie :kox: Powiem tak, nie moje pieniądze,wiec łatwo decydować,ale jako pasjonat z krwi i kości, mając odpowiedni ''luz'' finansowy nie zastanawiałbym się ani chwili,zwłaszcza,że tyle Cie to wyjdzie w DE,a w PL pewnie okolo 700 kloka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki niedosyt że już jest RS6, a ja mam tylko S6 :grin:

A tak na poważnie to w grę teraz wchodzi M5, RS6 i E63 AMG. Decyzja w maju/czerwcu albo po prostu "zwyczajny" GTR za pół ceny każdego z tych :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-200 moja robi w 9.8 a RS'a w 8.3

mysle ze dla przecietnego smiertelnika roznica malo odczuwalan ale mimo wszystko jak tylko nasz wystarczajaca banknotow to bym bral nawet nie dla osiagow tylko dla wygladu.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki niedosyt że już jest RS6, a ja mam tylko S6 :grin:

A tak na poważnie to w grę teraz wchodzi M5, RS6 i E63 AMG. Decyzja w maju/czerwcu albo po prostu "zwyczajny" GTR za pół ceny każdego z tych :decayed:

Ald mnie AMG to albo C63(którego byś nie chciał bo maly) Albo CLS. Reszta brzydka( nie mówie o SLS, SLR itp:decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-200 moja robi w 9.8 a RS'a w 8.3

mysle ze dla przecietnego smiertelnika roznica malo odczuwalan ale mimo wszystko jak tylko nasz wystarczajaca banknotow to bym bral nawet nie dla osiagow tylko dla wygladu.......

Zrobiłem sobie konfigurację taką dla siebie i wyszło coś takiego

Rs6.pdf - download. Darmowy hosting plików.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor wziąłbym inny, ale te felgi miażdżą... Audi ma do tego dryg.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wygląd brał bym mercedesa - nie wiem czemu ale mi sie najbardziej podoba - moze dlatego ze jest najmniej "wulgarny" na zewnątrz m5 jak i rs6 sa jak dla mnie zbyt zmienione względem serii...

...poza tym mając w garażu s6 wzialbym i tak gtr-a do zabawy a głównie dlatego ze pare sliniacych sie chłopaków chcialoby byc przewiezionych w Bukowinie w przyszłym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

A i szymek jak tam nowy potomek ? Zdrowia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wygląd brał bym mercedesa - nie wiem czemu ale mi sie najbardziej podoba - moze dlatego ze jest najmniej "wulgarny" na zewnątrz m5 jak i rs6 sa jak dla mnie zbyt zmienione względem serii...

...poza tym mając w garażu s6 wzialbym i tak gtr-a do zabawy a głównie dlatego ze pare sliniacych sie chłopaków chcialoby byc przewiezionych w Bukowinie w przyszłym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

A i szymek jak tam nowy potomek ? Zdrowia życzę

Hej Bartek, potomek postanowił jeszcze poczekać, okazało się że lekarz machnął się o jakieś 2-3 tygodnie i tak czekamy ale wszystko na razie jest w normie. :grin:

Co do auta to nie mam ciśnienia jakoś mi przeszło po prostu coś sobie sprawię w prezencie ale będzie to bardzo przemyślany wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w konfiguracji wybrałeś xenon plus, a nie full led? Nie warto dopłacać do leda?

Jest full LED, tak jak w moim obecnie. Zawiera się w pakiecie Dynamic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wygląd brał bym mercedesa - nie wiem czemu ale mi sie najbardziej podoba - moze dlatego ze jest najmniej "wulgarny" na zewnątrz m5 jak i rs6 sa jak dla mnie zbyt zmienione względem serii...

...poza tym mając w garażu s6 wzialbym i tak gtr-a do zabawy a głównie dlatego ze pare sliniacych sie chłopaków chcialoby byc przewiezionych w Bukowinie w przyszłym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

A i szymek jak tam nowy potomek ? Zdrowia życzę

Hej Bartek, potomek postanowił jeszcze poczekać, okazało się że lekarz machnął się o jakieś 2-3 tygodnie i tak czekamy ale wszystko na razie jest w normie. :grin:

Co do auta to nie mam ciśnienia jakoś mi przeszło po prostu coś sobie sprawię w prezencie ale będzie to bardzo przemyślany wybór.

O to niepotrzebnie sie oszczędzałeś w BT :kwasny: Ale spoko moze następnym razem sie napijemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wygląd brał bym mercedesa - nie wiem czemu ale mi sie najbardziej podoba - moze dlatego ze jest najmniej "wulgarny" na zewnątrz m5 jak i rs6 sa jak dla mnie zbyt zmienione względem serii...

...poza tym mając w garażu s6 wzialbym i tak gtr-a do zabawy a głównie dlatego ze pare sliniacych sie chłopaków chcialoby byc przewiezionych w Bukowinie w przyszłym roku :decayed:

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

A i szymek jak tam nowy potomek ? Zdrowia życzę

Hej Bartek, potomek postanowił jeszcze poczekać, okazało się że lekarz machnął się o jakieś 2-3 tygodnie i tak czekamy ale wszystko na razie jest w normie. :grin:

Co do auta to nie mam ciśnienia jakoś mi przeszło po prostu coś sobie sprawię w prezencie ale będzie to bardzo przemyślany wybór.

O to niepotrzebnie sie oszczędzałeś w BT :kwasny: Ale spoko moze następnym razem sie napijemy

No na pewno, ciekawe czy dałoby radę zorganizować letni zlot :decayed: a jak coś to next edition BT będę na pewno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek albo inaczej, sprzedać S6 w dobrej kasie i kupić RS6 czyli będzie "rodzinny kombiak" :lol1: a GTR'a do upalania, zresztą już nie raz o tym rozmawialiśmy :decayed:

Daj znać jak będziesz w Krk :wink4:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

a jak coś to next edition BT będę na pewno.

Tym razem się już napijesz mam nadzieje :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymek albo inaczej, sprzedać S6 w dobrej kasie i kupić RS6 czyli będzie "rodzinny kombiak" :lol1: a GTR'a do upalania, zresztą już nie raz o tym rozmawialiśmy :decayed:

Daj znać jak będziesz w Krk :wink4:

---------- Post dopisany at 13:40 ---------- Poprzedni post napisany at 13:39 ----------

a jak coś to next edition BT będę na pewno.

Tym razem się już napijesz mam nadzieje :grin:

Niestety strata byłaby masakryczna w tej chwili i nie bardzo mi się to opłaca. Dlatego nie mam mega ciśnienia bo to co jest też nie jest jakąś straszliwą padaczką. Dzisiaj się spotkałem z GTR'em na stacji paliw, okazało się że robiony w Sportmile. Ładnie brzmi, wygląda też na pewno najciekawsza opcja "na najszybszego na drodze"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szymeniu nie żartuj, masz mega super auto o jakim większość tu marzy i chcesz zmienić ? wiem, wiem, zawsze jest coś lepszego, tylko pytanie, czy na polskie drogi nie wystarczy 2.0 tdi ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

100-200 moja robi w 9.8 a RS'a w 8.3

A S4 B5 w ~5 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...