Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

e-Sport Counter-Strike 1.6 ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Nie, a co to zmienia? Grają tylko ci co się składali?

Tak.

Ja mogę dziś wieczorem zagrać :wink:

Ahaa... A kiedy była ta składka w ogóle? :whistling:

Opublikowano

to jak z tym serwerem jest ? bo chce wbic pograc z wami

Opublikowano

Panowie głośno o tym było. Ponad tydzień zbieraliśmy chętnych, a dokładniej 10 dni. Opłata za miesiąc to 2 zł.

Rozmawiajcie z DudsA4. Im więcej ludzi tym lepiej, ale kulturka musi być :hi:.

Opublikowano

Kto chce się dorzucić to pisać na pw, będzie na następny miesiąc. Ale zobaczę jakieś chamstwo albo bezpodstawne oskarżenia o wspomagacze (od tego jest hltv) to od razu leci ban.

Opublikowano
Kto chce się dorzucić to pisać na pw, będzie na następny miesiąc. Ale zobaczę jakieś chamstwo albo bezpodstawne oskarżenia o wspomagacze (od tego jest hltv) to od razu leci ban.

Na nastepny miesiac? Dopiero ten sie zaczął. Z resztą za co płacić, jak nie ma się admina i tak? Za slot? :decayed:

Opublikowano

Admina ma każdy, wystarczy zapytać o rcona i umieć się nim posługiwać. No, a płacić na następny miesiąc, bo co ja teraz z tą kasą zrobię? Wezmę sobie? :decayed:

---------- Post dopisany at 21:16 ---------- Poprzedni post napisany at 21:16 ----------

Gramy o 22?

Opublikowano

Mogę zagrać, ale min musi być 3 vs 3.

Opublikowano

Mixa byśmy zagrali :decayed: ale nie na klubowym serwie.

Opublikowano

Na ten serwer można by było wejść -> 31.186.84.74:27711. Pusty jest

Opublikowano
Mixa byśmy zagrali :decayed: ale nie na klubowym serwie.

dlaczego nie?

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ----------

Wchodźcie na serwer, zagramy jakieś ffa, bo mixa i tak większość nie ogarnie. I tak pewnie połowa nie ma TSa. Jak ktoś spoza listy chce hasło to zapraszam na pw po dane do wpłaty :grin:

---------- Post dopisany at 22:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

wchodzi ktoś?

Opublikowano

Gramy czy nie?

Opublikowano

Ja wchodzę i czekam.

Opublikowano

Ja niestety nie mogę wejść. Więc miłej gry. :hi:

Opublikowano

Ten MARCINq co wchodził i wyzywał to ładny bot jest :grin::grin: Wszedłem na mixa, gdzie grał (zgadłem hasło :kox:) i co ujrzałem? 0:7 agent :polew:

---------- Post dopisany at 22:22 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

aaa nie chceta grać to idę esla nawalać :decayed: Jak coś to niech mi ktoś pisze na steam.

Opublikowano

halo ja moge na klubowym zagrac za 20 min

Opublikowano

ja tez czekam

Opublikowano

wchodzicie na klubowy bo nikogo nie widze

Opublikowano

Nikogo nie ma :decayed:

Opublikowano

Co ci co chcą nie mogą wejsć :kox:

Opublikowano

Gra ktos dzisiaj ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.