Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

jaki browarek(lub cos innego) preferujecie do meczu?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

Ja pierd ole.

Ale wątek :polew: :polew: :polew:

Ja to lubię loda podczas meczu.

Piwo, później...po lodzie znaczy się...coć właściwie nie musi być.

Znaczy się piwa być nie musi.

Lód jest raczej priorytetem, znaczy się wymagany

Dodał już to ktoś do strefy śmiechu :polew: Ten post bije wszystkie :polew:

A ja tylko i wyłącznie Tyskie gronie lub książęce (ze wskazaniem na książęce) :th:

Opublikowano

Leszeki z lodowki co by nie braklo + czipsy tylko o smaku wiosennej cebulki czio :slina: + pizza tez dobrze wchodzi :decayed:

Opublikowano

Budweiser :th:

Corona :buhaha:

Beck's ..Lech , ktorego ide zara przeatakować :JC_fan:

Opublikowano

Ja pierd ole.

Ale wątek :polew: :polew: :polew:

Ja to lubię loda podczas meczu.

Piwo, później...po lodzie znaczy się...coć właściwie nie musi być.

Znaczy się piwa być nie musi.

Lód jest raczej priorytetem, znaczy się wymagany

Poleciales po MAXie.. A taki nieporozorny.. :gwizdanie: :travolta:

Opublikowano

a teraz ,po meczu to juz wszystko jedno... ;([br]Dopisany: 08 Czerwiec 2008, 23:11 _________________________________________________dobry humor Kubica zapewnia...

Opublikowano
  • Autor

arszenik ;(

Opublikowano

Teraz to dwa litry Wyborowej i przez dwa dni pomyslisz że to był sen :cool1::polew:

Opublikowano

Przestańcie się mazać !! Taka jest prawda i koniec. Bramki strzelił Polak :cool1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ja tam SPECJALa pije (szkoda że EB jest nieosiągalne - produkowane w 2 wariantach (Niemcy, Rosja) tylko na export). Dla większości z was Specjal pewnie jest nieosiągalny ale to najlepsze piwo niestety zepchnięte do rangi regionalnego - cholerna grupa żywiec.

Mam znajomych co pracują w browarku i byście się zdziwili jak to sie masowo teraz produkuje - zmiana marki to tylko kilka kliknięć operatora. Swoją drogą ciekawe czy kiedyś nie pomylili naklejek ;) na butelki - muszę zapytać.

Ponoć dla smoszy piwka warty jest odwiedzenia browar na starówe we Wrocławiu tam podają piwko ważone "starymi" metodami i nie jest poddawane pasteryzacji.

Opublikowano

Masz na myśli chyba SPIŻ we wrocku na rynku. Bronek jest wyśmienity tam :kox: i klimacik też

Opublikowano

Próbowałem na meczykach i browarka i wódeczki :naughty:

Powiem tak: bez różnicy co piłem na drugi dzień do pracy i tak nie byłem w stanie iść :kox:

Opublikowano

żaden Heineken, żaden Calsberg. nie wiem jaki jest sens pic zachodnie siuski, jesli mamy tak dobre polskie marki. Tylko Bosman.

Opublikowano
  • Autor

żaden Heineken, żaden Calsberg. nie wiem jaki jest sens pic zachodnie siuski, jesli mamy tak dobre polskie marki. Tylko Bosman.

Bosman nalezy do Calsberga

Calsberga leja w Okocimiu

a Hainekena w Zywcu

jak chcesz pic Polskie piwo,to pij cokolwiek z Browar Wielkopolska

Opublikowano

wszystko jest wykupione. Browar Wielkopolska? Tyskie i Lech należa do SAB Miller. Jednak jesli juz mam pic zachodnie siuski w postaci Carlsberga to wole saczyc cos polskiego bo jest o niebo lepsze, a przynajmniej wg polskiej receptury warzone.

Opublikowano
  • Autor

Tyskie i Lech należa do SAB Miller

no to chvj :thumbdown:,zostaje bimber :wallbash:

Opublikowano
no to chvj ,zostaje bimber

jak mawiał znany kazachski poeta: "Nie ważne co - wazne żeby sponiewierało"

Opublikowano

Duży Leszek , a jak kumple dopiszą to gouda musi być.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.