Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to trzeba było się wstrzymać z tą ankietą i wysłuchać najpierw naszych propozycji ;)

zakończcie tę ankietę wcześniej i rozpocznijcie nową

---------- Post dopisany at 13:50 ---------- Poprzedni post napisany at 13:44 ----------

kolejny dziwaczny pomysł: pro7 ;D (czyt. pro ziben :P)

---------- Post dopisany at 13:51 ---------- Poprzedni post napisany at 13:50 ----------

albo po prostu "proziben" haha :D żebyśmy nie zapomnieli o niemieckich korzeniach naszych kółeczek :P

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Szwadron B7 28-ego pułku strzelców Kaniowskich :decayed:

to dopiero budzi respect :wink:

:decayed::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

chłopaki ja nie mam b7 tylko b6 ale wrzuce swoje 5 groszy:wink: w nazwach jest Batalion, Division, TrOOOOp więc fajnym i podobnym moim zdaniem i Rabbiego byłby B7 Squadron:decayed:

Opublikowano
1. B7 Team, a może bez B7:

2. Seven Team ?

3. Skład B7

Moim zdaniem trochę lepiej byłoby "B7 Skład".

Opublikowano

Panowie ze względu na to,że nie można edytować ankiety proponuję jeszcze o powielanie dwóch propozycji

B7 Sqadron

es7kadra

Będę zliczał głosy dodatkowo :decayed:

Widzę,że temat się przyjmie to po nadaniu nazwy wrzucać się na listę i zapodawać fotki :decayed:

Opublikowano

To ja dorzucę:

B7 Banda.

Opublikowano

Głosik oddany. :good::cool:

Opublikowano

był już kiedyś pomysł i nawet taki wątek ale umarł bo b7 to praktycznie B6FL

lepiej by było chyba jakby był B6 i B7 Division i w jednym temacie byłyby skupione dwa modele

zresztą wypadałoby mieć jakieś naklejki a tak naprawdę to tez nazwy tak niebardziawo pasują do produkcji nalepy :wink:

:hi:

Opublikowano
es7kadra

Dobre :git::git:

Opublikowano

B7 Sqadron :thumbup1:

Opublikowano
Szwadron B7 XXVIII pułku strzelców Kaniowskich :decayed:

to dopiero budzi respect :wink:

Sio do Batalionu my tu poważnie debatujemy :grin:

zazdrośnik ze nie był w battalionie :grin:

Opublikowano

es7kadra rzecz jasna :P

Opublikowano
Szwadron B7 XXVIII pułku strzelców Kaniowskich :decayed:

to dopiero budzi respect :wink:

Sio do Batalionu my tu poważnie debatujemy :grin:

zazdrośnik ze nie był w battalionie :grin:

:decayed: A kto wie może będę :grin:

Opublikowano

B7sqd

Opublikowano

Pozwoliłem sobie na razie zmienić tytuł na Auto Union taki gest do korzeni naszych OOOO.

Opublikowano

TO teraz pytanie do wszystkich posiadaczy B7 :wink: Kto ma MODUŁ KIEROWNICZY Z literką R ???

Opublikowano
Szwadron B7 XXVIII pułku strzelców Kaniowskich :decayed:

to dopiero budzi respect :wink:

Sio do Batalionu my tu poważnie debatujemy :grin:

zazdrośnik ze nie był w battalionie :grin:

:decayed: A kto wie może będę :grin:

wątpię :grin:

Opublikowano

o Widze że mój pomysł B7 CREW wygrywa w wyścigu :D Miodzio...

Opublikowano
o Widze że mój pomysł B7 CREW wygrywa w wyścigu :D Miodzio...

Narazie tak,poczekamy na więcej głósów.:decayed:

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 18:36 ---------- Poprzedni post napisany 22-10-2012 at 21:18 ----------

Panowie kto z Was zakładał rurkę do połączenia schowka z klimą,niech podeśle numer.

---------- Post dopisany 25-10-2012 at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany 23-10-2012 at 18:36 ----------

:hi:Pytanie do użytkowników B7ki.Służbowo poruszam się partnerem i spostrzegłem,że na postoju wycieraczki automatycznie przełączają się z trybu ciągłego na czasowy i jak ruszam odwrotnie.Czy można takie coś wyrezać w B7?

Opublikowano

ja jestem za B7 Crew,

es7kadra - fajne, ale za bardzo mi się kojarzy z S7

i aż się dziwie, że o B8 zdążyło powstać, a B7 nadal nie :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.