Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ktoś napisał, że Crew to latać ( bo tak jest :P ) a ja trafiłem w necie na takie zdjęcie.

AudiWing-890x608.jpg

Może i to się przyda :wink:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Widać temat sie rozwija :naughty:

Opublikowano

Moja mała propozycja tylko jeszcze nie wiem na co :wink:

B7_Crew.jpg

Opublikowano

całkiem fajne :)

Opublikowano
Panowie, kur!@# zrobił się temat 100 pytań do :facepalm:

Czytam całą stronę może coś ruszyło dalej, a tu o zderzakach, klapach i termostatach.

Panowie nasz temat jest jeszcze w powijakach więc nie ma się co denerwować i wyklinać :wink: Z czasem się wszystko wyklaruje :decayed: Cały czas czytam i uwzględniam Wasze sugestie :wink:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:16 ----------

Moja mała propozycja tylko jeszcze nie wiem na co :wink:

http://s19.postimage.org/brahvu14j/B7_Crew.jpg

:oklasky:

Opublikowano

moim zdaniem "Seven Team" brzmi dobrze

Opublikowano
Moja mała propozycja tylko jeszcze nie wiem na co :wink:

http://s19.postimage.org/brahvu14j/B7_Crew.jpg

Całkiem, całkiem. :decayed::brawo::good:
moim zdaniem "Seven Team" brzmi dobrze
Co do nazwy to już raczej postanowione. :cool:
Opublikowano

Seven Team - kojarzy mi się z rogalikami seven days :decayed:

B7 Crew jest fajne, aczkolwiek się nie upieram, każdemu co innego się może podobać, ale konkretne i zwięzłe :)

Opublikowano

Jaka jest nagroda za wymyślenie nazwy dla Grupy? :D

PS. w B7 Crew same Avanty. masakra.

Muszę szybko Słitaśną Focie uczynić. i podesłać do umieszczenia bo aż wstyd żeby same Karavany były.

Opublikowano

dostosujcie jakoś wielkości miniaturek w pierwszym poście bo póki co jedna jest większa, jedna mniejsza :decayed: no i dobrze by było gdyby były one odnośnikami do tematów :wink:

Opublikowano

B7_CREW2.jpg

<br /><br />

pomysł 1

---------- Post dopisany at 22:38 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

B7_CREW3.jpg

pomysł 3

Opublikowano

crewj.png

i pozamiatane,dziękuje:hi:

Opublikowano
dostosujcie jakoś wielkości miniaturek w pierwszym poście bo póki co jedna jest większa, jedna mniejsza :decayed:

:decayed: zrobione

Opublikowano

Masz talent Chłopie. Zastanów się nad zmianą zajęcia.

Szkoda żeby się taki talent marnował...

:D

Opublikowano

Nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądały Twoje ostatnie kartki w zeszycie :facepalm:

Opublikowano

Nawet nie chcę wiedzieć jak wyglądały Twoje ostatnie kartki w zeszycie :facepalm:

To jest jeszcze do ogarnięcia:wink:,ale tomografi komputerowej mózgu nie chcaiłbym oglądać :polew:

Opublikowano

na van Goghu tez sie nie poznali:whistling:

Opublikowano
  • Autor

Taki temat powstał i nikt nie raczył mnie o tym poinformować :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.