Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie ma to jak wrzucić zdjęcia org lotki, a sprzedawać laminat :facepalm:

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

q...wa :facepalm:

Coś mi zaczęło pukać i teraz już nie wiem czy to zawias, przegub czy dwumas :facepalm:

Edit:

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

Nemec :decayed: ale powiem Ci że fajny bajer :naughty:

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

w A5 i B8 można to przekodować VCDS'em :decayed: ja mimo, że nie mam pamięci foteli to ustawiłem sobie obniżania się prawego lusterka :wink:

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

w A5 i B8 można to przekodować VCDS'em :decayed: ja mimo, że nie mam pamięci foteli to ustawiłem sobie obniżania się prawego lusterka :wink:

Tak, tylko lusterko obniza sie wtedy niewiele, nie wystarcza do kraweznika..... :kwasny:

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

w A5 i B8 można to przekodować VCDS'em :decayed: ja mimo, że nie mam pamięci foteli to ustawiłem sobie obniżania się prawego lusterka :wink:

Tak, tylko lusterko obniza sie wtedy niewiele, nie wystarcza do kraweznika..... :kwasny:

ja krawężnik widzę.. może to zależy też od tego jak kto ma ustawione normalnie? :eusathink:

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

w A5 i B8 można to przekodować VCDS'em :decayed: ja mimo, że nie mam pamięci foteli to ustawiłem sobie obniżania się prawego lusterka :wink:

Tak, tylko lusterko obniza sie wtedy niewiele, nie wystarcza do kraweznika..... :kwasny:

ja krawężnik widzę.. może to zależy też od tego jak kto ma ustawione normalnie? :eusathink:

....a moze od wzrostu kierowcy? :bag:

:polew::polew::polew::polew:

Opublikowano
  • Autor

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

w A5 i B8 można to przekodować VCDS'em :decayed: ja mimo, że nie mam pamięci foteli to ustawiłem sobie obniżania się prawego lusterka :wink:

Tak, tylko lusterko obniza sie wtedy niewiele, nie wystarcza do kraweznika..... :kwasny:

ja krawężnik widzę.. może to zależy też od tego jak kto ma ustawione normalnie? :eusathink:

....a moze od wzrostu kierowcy? :bag:

:polew::polew::polew::polew:

Krasnal :decayed: ja rant felgi widzę :wink:

Opublikowano

Panowie, pytanie- czy da się ustawić jakoś VAGiem żeby prawe lusterko się obniżało po wbiciu wstecznego?

A do tego nie trzeba mieć modułu z pamięcią foteli/lusterek? :eusathink:

Trzeba mieć lusterka z pamięcią, silniczki w drzwiach w wersji high, przyciski do pamięci i moduł pod fotelem.

Kto to wymyślił? :facepalm:

w A5 i B8 można to przekodować VCDS'em :decayed: ja mimo, że nie mam pamięci foteli to ustawiłem sobie obniżania się prawego lusterka :wink:

Tak, tylko lusterko obniza sie wtedy niewiele, nie wystarcza do kraweznika..... :kwasny:

ja krawężnik widzę.. może to zależy też od tego jak kto ma ustawione normalnie? :eusathink:

....a moze od wzrostu kierowcy? :bag:

:polew::polew::polew::polew:

nie wszyscy urodzili się olbrzymami :bag:

Opublikowano

Jak wygląda wymiana zwykłych bixów na skrętne? Jakaś większa filozofia? Samopoziom jest ten sam? etc.?

Opublikowano
  • Autor
Jak wygląda wymiana zwykłych bixów na skrętne? Jakaś większa filozofia? Samopoziom jest ten sam? etc.?

Inny sterownik i trzeba kilka kabli przepiąć :wink:

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:37 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b7-montaz-dzialanie-ukladu-samopoziomowania-xenon-b7-skretne-205304/

---------- Post dopisany at 21:38 ---------- Poprzedni post napisany at 21:38 ----------

Oczywiście jak masz bixskrętny :whistling:

Opublikowano

Mam bixy ale jakby trafił się skrętny bix to może bym pomyślał nad zamianą. :whistling: Warto? :mysli:

Opublikowano
  • Autor
Mam bixy ale jakby trafił się skrętny bix to może bym pomyślał nad zamianą. :whistling: Warto? :mysli:

Warto :thumbup1: a instalacje pod samopoziom masz?

Opublikowano

Nie masz a ty masz? Mam tylko czujniki na wahacze z wtyczkami. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Nie masz a ty masz? Mam tylko czujniki na wahacze z wtyczkami. :whistling:

Ja mam wszystko podłączone :decayed: dlatego mówię że bix skrętny wypasiona sprawa :wink:

---------- Post dopisany at 22:18 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

Jak masz czujniki to połowa roboty zrobiona :thumbup1:

Opublikowano

Mam ori czujniki więc tylko kabelkologia. :whistling:

Opublikowano
  • Autor
Mam ori czujniki więc tylko kabelkologia. :whistling:

Zagadaj do Kuby na rezanko :wink: chyba że szukasz skrętnych :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.