Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Zalezy wszystko ilu watowy ten rezystorbedzie...

Aha ilu chetnych na te przejsciowki do led w rejestracje, mam juz namiar na wtyczki . Nie wiem ile zamowic. 10 kompletow na poczatek.?

antonio

Bieniek

mystic.pl

daniel_sen4

Ja też wezme.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Stolkien, jaka cena? W sumie też bym brał.

Opublikowano

Stolkien teraz pewnie lutuje :naughty:

Opublikowano
(...) mam juz namiar na wtyczki (...)

Możesz podać numer jaki jest numer wtyczek i gniazd?

Opublikowano
no to już 4 osoby są

---------- Post dopisany at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany at 15:40 ----------

Pany warto to wziąć???

ŻARÓWKI XENON PHILIPS D1S 85410(4300K) LED GRATIS (2772682970) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Te ledy będą wywalać błąd na fisie,miałem takie :wink:

---------- Post dopisany at 19:41 ---------- Poprzedni post napisany at 19:37 ----------

Zalezy wszystko ilu watowy ten rezystorbedzie...

Aha ilu chetnych na te przejsciowki do led w rejestracje, mam juz namiar na wtyczki . Nie wiem ile zamowic. 10 kompletow na poczatek.?

antonio

Bieniek

mystic.pl

daniel_sen4

bulk_1986

melman_zyrafa

Opublikowano

Stolkien, to może do przednich ledów w DRL też byś ogarnął takie kabelki :wink::eusathink:

Opublikowano

noo to można robić...

Numerów wtyczek nie dam. niestety..

co do przednich Drl-ów to rezystory muszą być conajmniej 2 po 10 W żeby nie wypalało dziury obudowie Lampy :D

można zrobić.

wtyczki zamówione mam. jak przyjdą odrazu napiszę.

ale wcześniej muszę przetestować i dpiero podam cene. ale chyba około połowy ceny z DE.

Opublikowano

@Stolkien A mógłbyś podać jakiś link do tych wtyczek/gniazd? Albo ich oznaczenia?

Opublikowano

Mam pytano dot. luster S4 zew. W B6 były z czarnymi obramówkami czy jak to tam się nazywa a w B7 już nie? Czy wkłady z A6 będą pasować do luster A4/S4?

Opublikowano
  • Autor
Mam pytano dot. luster S4 zew. W B6 były z czarnymi obramówkami czy jak to tam się nazywa a w B7 już nie? Czy wkłady z A6 będą pasować do luster A4/S4?

W B7 były takie i takie, wkład jest taki sam w A3 A4 A6.

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:26 ----------

Pamiętaj Grzesiu że jeszcze potrzebujesz silniczki w drzwiach w wersji High do obsługi takich lusterek :whistling: jak co to miałym taki komplet silniczków za 300zł :wink:

Opublikowano

ale wcześniej muszę przetestować

Dobrze by było gdybyś przed wysyłką każdą sztukę przetestował czy nie wali błędami i się nie grzeje za bardzo :wink:

Opublikowano
Mam pytano dot. luster S4 zew. W B6 były z czarnymi obramówkami czy jak to tam się nazywa a w B7 już nie? Czy wkłady z A6 będą pasować do luster A4/S4?

W B7 były takie i takie, wkład jest taki sam w A3 A4 A6.

Żadnej różnicy nie ma poza tym, że jedne mają te czarne obramowki a inne nie? Których ewentualnie szukać? Gdyby była opcja, że mogą mi wrzucić wkłady z A6 bez obramówek to lepiej te brać czy z obramówkami?

Opublikowano
  • Autor
Mam pytano dot. luster S4 zew. W B6 były z czarnymi obramówkami czy jak to tam się nazywa a w B7 już nie? Czy wkłady z A6 będą pasować do luster A4/S4?

W B7 były takie i takie, wkład jest taki sam w A3 A4 A6.

Żadnej różnicy nie ma poza tym, że jedne mają te czarne obramowki a inne nie? Których ewentualnie szukać? Gdyby była opcja, że mogą mi wrzucić wkłady z A6 bez obramówek to lepiej te brać czy z obramówkami?

Te bez obramówek lepiej wyglądają w lusterkach z S4 :wink:

Opublikowano

ma ktoś z was zewnętrzne lusterka fotochromowe?

szukam info dotyczących instalacji, podłączenia

Opublikowano
  • Autor

pin 4 i 5 z lusterka > kostka w dzwiach 7 i 8 > silniczek 7 i 8 jak dobrze pamietam :wink:

---------- Post dopisany at 14:08 ---------- Poprzedni post napisany at 14:04 ----------

Tu masz > http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/montaz-el-skladanych-lusterek-zewnetrznych-diy-232795/#post2908736

Opublikowano

:siema:

Zerknijcie na fotki i kliknijcie głosik jak fotka się podoba... :hi:Jako jedyny przedstawiciel B7 w gronie zdjęć konkursowych liczę na Wasze wsparcie. :naughty:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

:thankyou2:

antonio rezasz lustra zewnętrzne? :cool:

Opublikowano

jop

Opublikowano
:siema:

Zerknijcie na fotki i kliknijcie głosik jak fotka się podoba... :hi:Jako jedyny przedstawiciel B7 w gronie zdjęć konkursowych liczę na Wasze wsparcie. :naughty:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

:thankyou2:

antonio rezasz lustra zewnętrzne? :cool:

poszło :kox:

Opublikowano
:siema:

Zerknijcie na fotki i kliknijcie głosik jak fotka się podoba... :hi:Jako jedyny przedstawiciel B7 w gronie zdjęć konkursowych liczę na Wasze wsparcie. :naughty:

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-252658/

:thankyou2:

antonio rezasz lustra zewnętrzne? :cool:

Ode mnie też poszło :thumbup1:

Opublikowano

poszło grzesiu :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.