Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:thankyou2:
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

poszlo.... :naughty:

Opublikowano

Prowadzisz :):thumbup1:

Opublikowano

koledzy, polajkujecie mi moje propozycje haseł na koszulki "Nürburgring"? :naughty:

https://facebook.nuerburgring.de/community-shirt/detail.php?file=101&fb_action_ids=441002059294017&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

https://facebook.nuerburgring.de/community-shirt/detail.php?file=100&fb_action_ids=441001419294081&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

https://facebook.nuerburgring.de/community-shirt/detail.php?file=98&fb_action_ids=441000995960790&fb_action_types=og.likes&fb_source=aggregation&fb_aggregation_id=288381481237582

moze sie cos z tego urodzi....

Jak ktos nie rozumie niemieckiego, to:

hölle wartet auf dich- jest: pieklo czeka na ciebie.

erwecke das tier in dir -> obudz w sobie zwierze

starting day with a passion-> zacznij dzien entuzjazmem

....osobiscie uwazam ze to pierwsze odpowiada charakterowi tego toru :evil:

Opublikowano

poszlo Grzegorz :thumbup1:

Opublikowano

Pany podpowiedzcie mi czy jak teraz mam Bixenon a chciałbym skrętny to muszę coś prócz lamp wymieniać / dołożyć ?

Opublikowano

Tomeks robił skrętne, coś wiem że trzeba bo kabelków zabraknie :wink:

Opublikowano
  • Autor
Pany podpowiedzcie mi czy jak teraz mam Bixenon a chciałbym skrętny to muszę coś prócz lamp wymieniać / dołożyć ?

Inny sterownik + wtyczka i trzeba kabelki przepiąć

---------- Post dopisany at 17:36 ---------- Poprzedni post napisany at 17:36 ----------

Oczywiście poza lampami, bo przetwornica też jest inna.

Opublikowano
Tomeks robił skrętne, coś wiem że trzeba bo kabelków zabraknie :wink:

ja ma ori,zmieniałem tylko lampy z białymi kierunkami:wink:

Opublikowano

A dlaczego do tego zmieniles lampy? Wystarczyloby rozkleic i wyciagnac pomaranczowe dekle.... :whistling:

Opublikowano

przy okazji bo jedną miałem rozjebaną poza tym samo wyciągniecie pomarańczy to jednak nie to samo co ori:wink:

Opublikowano
Tomeks robił skrętne, coś wiem że trzeba bo kabelków zabraknie :wink:

ja ma ori,zmieniałem tylko lampy z białymi kierunkami:wink:

to z kimś Ciebie pomyliłem mój błąd:hi:

Opublikowano
przy okazji bo jedną miałem rozjebaną poza tym samo wyciągniecie pomarańczy to jednak nie to samo co ori:wink:

Nie wiedzialem ze taki perfekcjonista jestes! :decayed:

Opublikowano
przy okazji bo jedną miałem rozjebaną poza tym samo wyciągniecie pomarańczy to jednak nie to samo co ori:wink:

Nie wiedzialem ze taki perfekcjonista jestes! :decayed:

dorwałem komplet za 700zł gościu nawet nie wiedział że sprzedaje skrętne:decayed:

Opublikowano

Pany, mając RNS'a można dołożyć ten panel jeszcze w tunel?

2472458448

dużo zabawy z wiązką?

Opublikowano
  • Autor

A po co Ci on skoro i tak będzie bezużyteczny.

Opublikowano

bo mnie wQ ta wstrętna zapalniczka :grin:

Opublikowano

Pany, nie potzrebuje ktoś przypadkiem prawej kratki S-line/s4?:)

Opublikowano
Pany, mając RNS'a można dołożyć ten panel jeszcze w tunel?

http://img02.allegroimg.pl/photos/400x300/24/72/45/84/2472458448

dużo zabawy z wiązką?

Też się nad tym zastanawiałem... Wychodziło to w ogóle u nas? I jak działa?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.