Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 825,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bardzo bym chciał,ale nie pasuje mi termin :kwasny: i nasze maleństwo jest jeszcze za małe na takie rauty :wink: mam nadzieję,że w następnym roku :naughty:

Opublikowano

Dla mnie są pancerne kilka dziur już zaliczyłem i jeszcze nie prostowałem,trochę tanie jak na ori :whistling:

---------- Post dopisany at 23:54 ---------- Poprzedni post napisany at 23:53 ----------

Dekielek ori kosztuje 145pln za sztukę w ASO :naughty:

Opublikowano

ale ogólnie nie mam co się obawiać 19 ? czy trzeba bardzo ostrożnie jeździć ?

---------- Post dopisany at 23:58 ---------- Poprzedni post napisany at 23:57 ----------

mówi że dekielki dokłada :) tzn w aukcji tak napisał :decayed:

Opublikowano
ale ogólnie nie mam co się obawiać 19 ? czy trzeba bardzo ostrożnie jeździć ?

Jak na każdych 19"kach po polskich drogach,ja obawiam się tylko o opony :wink:

Opublikowano

:siema:

Jako przedstawiciel B7ek :wink4: biorę udział w konkursie na foto do kalendarza i w związku z tym proszę Was o głosik.

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-258831/

:hi:

Opublikowano
ale ogólnie nie mam co się obawiać 19 ? czy trzeba bardzo ostrożnie jeździć ?

Jak na każdych 19"kach po polskich drogach,ja obawiam się tylko o opony :wink:

Ale że co z nimi ?

Opublikowano

No to, że może opona nie wytrzymać dziury...:whistling:

Opublikowano
No to, że może opona nie wytrzymać dziury...:whistling:

Dokładnie :wink:

Opublikowano

Kurde mam taką ochotę jechać na zlot że głowa boli, ale... Tydzień przed przyjazdem do polski i mój syn będzie miał wtedy 1 miesiąc tak, że raczej nie dam rady :kwasny: może następnym razem się uda i oby miejsce było tak blisko jak teraz :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Kurde mam taką ochotę jechać na zlot że głowa boli, ale... Tydzień przed przyjazdem do polski i mój syn będzie miał wtedy 1 miesiąc tak, że raczej nie dam rady :kwasny: może następnym razem się uda i oby miejsce było tak blisko jak teraz :decayed:

Bukowina jest od zawsze w tym samym miejscu :decayed:

Opublikowano
:siema:

Jako przedstawiciel B7ek :wink4: biorę udział w konkursie na foto do kalendarza i w związku z tym proszę Was o głosik.

http://a4-klub.pl/konkurs-fotograficzny-najladniejsze-zdjecie-a4-120/grudzien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-258831/

:hi:

Głos oddany :wink:

Opublikowano

Kurde mam taką ochotę jechać na zlot że głowa boli, ale... Tydzień przed przyjazdem do polski i mój syn będzie miał wtedy 1 miesiąc tak, że raczej nie dam rady :kwasny: może następnym razem się uda i oby miejsce było tak blisko jak teraz :decayed:

Bukowina jest od zawsze w tym samym miejscu :decayed:

To wiem. Tylko czy co roku Ogólnopolski Zlot odbywa się w Bukowinie T. ? :wink:

Opublikowano
  • Autor

Kurde mam taką ochotę jechać na zlot że głowa boli, ale... Tydzień przed przyjazdem do polski i mój syn będzie miał wtedy 1 miesiąc tak, że raczej nie dam rady :kwasny: może następnym razem się uda i oby miejsce było tak blisko jak teraz :decayed:

Bukowina jest od zawsze w tym samym miejscu :decayed:

To wiem. Tylko czy co roku Ogólnopolski Zlot odbywa się w Bukowinie T. ? :wink:

Ptysiu zjedź w dół i zobacz :wink:

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/xii-ogolnopolski-zlot-vii-urodziny-audi-a4-klub-polska-bukowina-tatrzanska-2013-a-257753/

Opublikowano

Widziałem widziałem, ale myślałem że miejsce może się zmienić, powiedzmy za rok :wink: Ale skoro się nie zmieni to w następnym roku wybiorę się na zlot/urodziny :wink: o ile termin będzie odpowiadał.

Opublikowano
  • Autor
Widziałem widziałem, ale myślałem że miejsce może się zmienić, powiedzmy za rok :wink: Ale skoro się nie zmieni to w następnym roku wybiorę się na zlot/urodziny :wink: o ile termin będzie odpowiadał.

BT jest od zawsze w tym samym miejscu, letni zlot to taki niewiadomy co roku..

Opublikowano

Panowie ktoś wie coś więcej na temat tej firmy,turbinek które proponują?Tylko ta firma ma na alledrogo Nieregenerowane turbo BRD BVA Audi 2.0TDI 170KM!!! (2947418877) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

Daniel, a nie wolisz subie kupic CAHA z b8 170KM ?? Kupisz bez problemu nowa w okolicach 1000zł - a i potem w razie "W" dostep do nich jest duzo lepszy niz do BRD - ze nie wspomne ze jest wydajniejsza.

Opublikowano

To samo miałem mówić. :cool: Ja kupiłem swoją turbinę CAHA za 800 plnów (niesprawna alektronika, która w B7 nie jest potrzebna)... :whistling: Tak jak mówi KERCZI - CAHA jest wydajniejsza. :good: Poczytaj ten temat: http://a4-klub.pl/silniki-diesla-29/all-b7-montaz-turbiny-03l145702e-silnika-2-0-tdi-16-v-pd-111482/ Musiałbyś do tego zmienić kolektor bo standardowy nie podejdzie ale to już mały koszt jak dobrze znajdziesz - ok. 200plnów. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.