Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

małe pytanko na temat scyzoryka B7 w momencie gdy teraz kluczyk jest zakodowany i wymienię w nim baterię rozumiem, że straci kodowanie?

czy jest inna możliwość zakodowania go oprócz przekręcenia go we wkładce i zamknięcie ręczne auta i potem do stacyjki czy w odwrotnej kolejności bo już zapomniałem:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

jak wyciągniesz baterie to sie rozkoduje,a kodujesz w stacyjce,do drzwi nie trzeba go wsadzać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wyciągniesz baterie to sie rozkoduje,a kodujesz w stacyjce,do drzwi nie trzeba go wsadzać

dzięki Tomek :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wyciągnąc tylną kanapę? Nie chodzi mi o siedzenie, ale o oparcia w Avancie. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem się nadadzą dwa rozmiary. Osobiście chciałem kupić 235, ale skończyło się na 225 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem 225/40... :wink4:

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:04 ----------

Panowie potrzebuję instrukcję wymiany napędu w RNSE... :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuję instrukcję wymiany napędu w RNSE... :hi:

Już nieaktualne. ZNalazłem. :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dystanse, założone, dzięki za pomoc.

przód 13 tył 17, chociaż nie wiem czy tyłu nie zrobie na 20.

macie może jakiś patent, na ukrycie dziur w tunelu, po zdemontowaniu podstawki pod telefon - patent - poza wymianą całego tunelu :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel chce zeby mu zalozyc tempomat do B7. Jest to jakos skomplikowane? Zakladalem juz w B5 AJM i nie bylo wiekszych problemow, a w swoim mialem fabrycznie :wink:

Jest to jakis opis tego na forum (nic konkretnego nie znalazlem)

raz jak to kodowalem to mialem problem z zakodowaniem sterownika ABS (mozliwe ze jak gosciu montowal to nie wykasowal przed tym bledow? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak jest odpowiedni moduł kierownicy to nie ma z tym dużo roboty , osobiście zakładałem u siebie dwa razy już :wink:

a jak wogóle sie ściąga ten uchwyt na telefon bo też sie go chętnie pozbęde albo zrobie patent że w jego miejsce albo bezpośrednio na nim zamontuje uchwyt pod mój telefon

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

DarkMind jakie masz felgi ile cali jakie ET możesz pokazać foto jak tył teraz wygląda bo tez mam dylemat 17 czy 20 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby jest odpowiedni, bo obsługa radia z kierownicy jest, ale zawsze lepiej sprawdzić vagiem bo kiera może być podmieniona po dzwonie na taka lepsza.

Ja w 8E jeszcze nie robiłem od A-Z tylko poprawialem po innych.

Raz w S4 udało sie bez problemu, a innym razem w 2,5TDI sie nie udało , ale widziałem ze typ miał wszystkie sterowniki błędami zawalone, więc chyba w tym był problem.

Tak z ciekawości- to jest jakiś wątek na temat tempomatu w 8E? Bo nic nie znalazłem... Bo jak nie ma to sie zrobi fotostory...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS

musisz mieć tempomat torx t8 chyba odpowiednio długi ok 8,5 cm by odkręcić osłonę kolumny kierowniczej, ściągasz poduchę kiere odkręcasz moduł potem wkładasz tempomat walisz go na śrubkę dokręcasz wszystko tak jak odkręcałeś i osłona kolumny albo docinasz albo kupujesz pod tempomat kwestia kaski;)

co do kodowania mogę podać po 14

to tak w skrócie ci napisałem :)

kodowanie zmienisz tam jedna cyferkę w kodowaniu tylko i hula:)

PS pamiętaj by dobrze moduł dokręcić gdyż jest kłopot później bo kierownica obciera

myślę że o to ci chodziło jeśli juz to wiesz to luzik:)

Kiedy wpadasz do pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boseron:

et 45, 7,5", 17"

ja bym brał 20mm, mam malutki niedosyt względem przodu, ale chyba zostawie już tak.

foto dziś albo jutro zrobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby sie komus rzucil w oczy RNS-E LEDOWY z przyciskiem MEDIA na allegro to krzyczec...wlasnie mi wy***ali dzisiaj w nocy :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakby sie komus rzucil w oczy RNS-E LEDOWY z przyciskiem MEDIA na allegro to krzyczec...wlasnie mi wy***ali dzisiaj w nocy :(

Znam to uczucie- nie życzę nikomu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...