Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

prawdopodobnie wymiana pilota na 8E0 837 220 E, bo u mnie sprawa ma się tak, że ktoś (prawdopodobnie niemiec bo tak jest zapisane w ASO - nowy klucz) musiał wymienić/kupić bo: ten który podałem numer mam pilot i jest prawie nowy, stary oryginalny ma numer 8E0 837 220 0 i rozładowuje on baterię w krótkim czasie i ma zasięg taki jak Twój, do tego nie zawsze działa. Nowy bryka zawsze i z każdej odległości.

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
prawdopodobnie wymiana pilota na 8E0 837 220 E, bo u mnie sprawa ma się tak, że ktoś (prawdopodobnie niemiec bo tak jest zapisane w ASO - nowy klucz) musiał wymienić/kupić bo: ten który podałem numer mam pilot i jest prawie nowy, stary oryginalny ma numer 8E0 837 220 0 i rozładowuje on baterię w krótkim czasie i ma zasięg taki jak Twój, do tego nie zawsze działa. Nowy bryka zawsze i z każdej odległości.
Jeśli kolega ma dwa klucze to można to sprawdzić i wtedy rozwiązanie gotowe - ale są przypadki takie, że wszystkie piloty mają bardzo słaby zasięg (w takim przypadku celowałbym w MK lub wzmak antenowy).
Opublikowano

Jak gwinta z hatchbacka zalozy sie do kombiaka to bedzie to jakos jezdzilo?

Opublikowano
Z czego?

Z golfa 4 a zawieszenie to gwint ta technix

Opublikowano

hej Panowie, mam pytanie, orientujecie sie jakie powinny byc sroby do felg aluminiowych w b7? z łbem stożkowym czy kulistym? teraz zwariowalem bo mam sruby ori z łbem kulistym a złodziejke z lbem stozkowym...

Opublikowano

O ile się nie mylę to też tak mam :wink: ale na 100% pewny nie jestem.

Opublikowano

Oryginalne śruby są kuliste, złodziejki też można kupić kuliste. Oryginalne złodziejki są na pewno kuliste :decayed:

Opublikowano

z tego co ja kojarze do kol stalowych byly sruby z lbem kulistym, do alu ze stozkowym... moze ktos to sprawdzic?

Opublikowano

U mnie oryginalne 16" były/są przykręcone na kulistych śrubach.

Opublikowano
  • Autor
z tego co ja kojarze do kol stalowych byly sruby z lbem kulistym, do alu ze stozkowym... moze ktos to sprawdzic?

Odwrotnie Marcin :wink:

Opublikowano

Podziekowal :wink:

Opublikowano

z tego co ja wiem to do alu stożki a do stali sferyczne...

Opublikowano

No i dwieście pękło dzisiaj :whistling: :sq3p.jpg

Dostała dzisiaj Smerfeta Concorso na facjatę: balp.jpg

Ten Z5F rozwala mi uczucia ilekroć do garażu wchodzę:jerk:

Opublikowano

Ten Z5F rozwala mi uczucia ilekroć do garażu wchodzę:jerk:

:decayed:
Opublikowano

Ten Z5F rozwala mi uczucia ilekroć do garażu wchodzę:jerk:

:decayed:

Nie wiem czy się śmiejesz, czy cieszysz Bart?:wink::hi:

Multi to jedyna rzecz jaka nie ruszałem w tym aucie:naughty::grin::facepalm:

Opublikowano

Ten Z5F rozwala mi uczucia ilekroć do garażu wchodzę:jerk:

:decayed:

Nie wiem czy się śmiejesz, czy cieszysz Bart?:wink::hi:

Multi to jedyna rzecz jaka nie ruszałem w tym aucie:naughty::grin::facepalm:

Odnośnie "lackerung" - też lubię SPRINT-a :wink:

Opublikowano
  • Autor
No i dwieście pękło dzisiaj :whistling: :http://img706.imageshack.us/img706/6484/sq3p.jpg

Dostała dzisiaj Smerfeta Concorso na facjatę: http://img577.imageshack.us/img577/4545/balp.jpg

Ten Z5F rozwala mi uczucia ilekroć do garażu wchodzę:jerk:

2010r. to to raczej nie jest, więc mało tych km robisz :decayed:

Opublikowano
2010r. to to raczej nie jest, więc mało tych km robisz

Też niebieskie:polew: Tylko w LZ5A:naughty:

__________________________

No i jakiś arab będzie w czyściutkie siedzonka teraz pierdział...:beksa::beksa::smutas: Walki, DPF, alternator, kompresor klimy, wtryski. Trochę mi nagrymasiła przez te kilka lat:facepalm::decayed: Ale 165kkm przejechałem, to fakt:thumbup1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.