Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oki dzięki za pomoc i ray :) jutro jeśli będę miał chwile to poszukam wtyczki :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tomek, wziałeś tą skrzynię ?

Opublikowano
  • Autor
Tomek, wziałeś tą skrzynię ?

Tak. Ale jeszcze nie dojechała :facepalm:

Opublikowano

Panowie pytanie mam jak to jest z tymi zestawami naprawczymi do lamp bi-xenon warto inwestować w lampy z pourywanymi uchwytami i ( regenerować je takimi zestawami ) ????

Opublikowano

Jak by ktoś kiedyś miał dylemat, czy podwójny wydech wejdzie do środka avanta, to wejdzie :decayed:

010e97a85f4b.jpg

Opublikowano
Jak by ktoś kiedyś miał dylemat, czy podwójny wydech wejdzie do środka avanta, to wejdzie :decayed:

http://naforum.zapodaj.net/thumbs/010e97a85f4b.jpg

Pojemny :decayed:

Opublikowano

Oglądaliśmy na 104'tej :decayed:

Bry wszystkim :hi:

Opublikowano

pany końcówki z ultera ma ktos takowe?

DSC02556.jpg

Opublikowano

Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Opublikowano
Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: :grin: :grin:

Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem...

Opublikowano
Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: :grin: :grin:

Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem...

Czekam na fotki :decayed: i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.

Opublikowano
  • Autor
Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: :grin: :grin:

Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem...

Czekam na fotki :decayed: i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.

Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki :whistling:

Opublikowano

Komplet B12 (w zależności od wariantu: Prokit/Sportline) to Amortyzatory B8 na grubej sztycy + sprężyny EIBACHA Prokit/Sportline. Podobno jest porównywalnie do BV- może nawet b. komfortowo- ale nie chcę gdybać. Ja kupiłem ze względu na grubą sztycę, wytrzymałość i możliwość regeneracji/dostosowania do własnych potrzem w Zerkopolu.

Nie wiem kiedy założę bo najpierw chcę ogarnąć pompę wspomagania bo mnie już wk...a...:decayed:

Mam tylko jedną fotę zapakowanego zestawu:

b8c396da9c7aab86m.jpg

Opublikowano
Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: :grin: :grin:

Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem...

Czekam na fotki :decayed: i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.

Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki :whistling:

A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne :decayed:

---------- Post dopisany at 18:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:14 ----------

Komplet B12 (w zależności od wariantu: Prokit/Sportline) to Amortyzatory B8 na grubej sztycy + sprężyny EIBACHA Prokit/Sportline. Podobno jest porównywalnie do BV- może nawet b. komfortowo- ale nie chcę gdybać. Ja kupiłem ze względu na grubą sztycę, wytrzymałość i możliwość regeneracji/dostosowania do własnych potrzem w Zerkopolu.

Nie wiem kiedy założę bo najpierw chcę ogarnąć pompę wspomagania bo mnie już wk...a...:decayed:

Mam tylko jedną fotę zapakowanego zestawu:

http://images64.fotosik.pl/133/b8c396da9c7aab86m.jpg

To czekam na zdjęcie na aucie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: :grin: :grin:

Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem...

Czekam na fotki :decayed: i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.

Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki :whistling:

A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne :decayed:

Nie wiem czemu wszyscy kojarzą gwint z mega twardym zawieszeniem, mój weitec jest bardziej komfortowy niż 1BE :wink:

Opublikowano
Jeździ ktoś już tutaj na takim zestawie Zawieszenia Eibach - B12 Sportline ??

Ja mam... ale jeszcze nie założone :grin: :grin: :grin:

Musze kupić komplet wahaczy to zrobię wszystko za jednym zamachem...

Czekam na fotki :decayed: i opinie. Najbardziej mnie interesuje czy to zawieszenie jest duzo twardzsze od 1BE. I zastanawia mnie czy przy 1,9 silniku przod ladnie siadzie.

Kup sobie gwint, a nie jakieś półśrodki :whistling:

A znajdę coś porównywalnego twardością do 1BE ? Twardsze mi nie potrzebne :decayed:

Nie wiem czemu wszyscy kojarzą gwint z mega twardym zawieszeniem, mój weitec jest bardziej komfortowy niż 1BE :wink:

To trzeba będzie pomyśleć po zimie :wink: Tylko teraz jeszcze miałbym jeden problem bo musiałbym wszystko w dowód wbijać a do tego kupa papierów o tym zawieszeniu potrzeba. Jakieś certyfikaty i tym podobne pierdoły.

Opublikowano

hej, ile oleju musze szykowac na dolewki od wymiany do wymiany w brd? i czy mozliwa byla taka konfiguracja auta jak ponizej ze zew s line a srodek zwykly z czarna podsufitka?

C29924254_11.jpg

C29924254_6.jpg

Opublikowano
  • Autor

Trzeba sprawdzić w kodach wyposażenia, też się już z czymś takim spotkałem i mnie zdziwiło. Może ktoś coś rezał :whistling:

Opublikowano

Widziałem też taką konfigurację w B8 :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.