Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Na zakupy tylko? :grin:

Żona na zakupy przede wszystkim :) Ja po odbiór kilku rzeczy z ebay :)

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ladna, ladna...

Panowie poszukuje na forum tabeli z wykazem parametrow ustawiania zbierznosci w zaleznosci od rodzaju zawieszenia ( wysokosci - 1BA, 1BE itd... ) gdzies to kiedys widzialem i teraz nie moge znalesc... juz mnie krew zalewa :)

Opublikowano

Pany, szukam do audi A3 2005 skrzyni biegów z symbolem HFT. PW THX:hi:

Opublikowano
ladna, ladna...

Panowie poszukuje na forum tabeli z wykazem parametrow ustawiania zbierznosci w zaleznosci od rodzaju zawieszenia ( wysokosci - 1BA, 1BE itd... ) gdzies to kiedys widzialem i teraz nie moge znalesc... juz mnie krew zalewa :)

To?

http://a4-klub.pl/zawieszenie-13/all-b6-nastawienia-zawieszenia-a4-b6-2001-2004-sedan-avant-195243/

B6 i B7 mają to samo.

Opublikowano

dziekuje Łukasz, trafiles w dziesiatke :)

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

ok, mam jeszcze jeden dylemat, zalozylem z Bart-sem dzisiaj kierownice podgrzewaną... i teraz pytanie, jak to dziala :) z tylu kierownicy jest przycisk, ale co nim robie? ma ktos z Was podgrzewana kierate czteroramienna w b7? albo sprawdzi ktos w instrukcji obslugi jak to dziala?

Opublikowano
  • Autor
dziekuje Łukasz, trafiles w dziesiatke :)

---------- Post dopisany at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany at 21:41 ----------

ok, mam jeszcze jeden dylemat, zalozylem z Bart-sem dzisiaj kierownice podgrzewaną... i teraz pytanie, jak to dziala :) z tylu kierownicy jest przycisk, ale co nim robie? ma ktos z Was podgrzewana kierate czteroramienna w b7? albo sprawdzi ktos w instrukcji obslugi jak to dziala?

wciskasz guziczek i grzeje :wink: djim taką ma

Opublikowano

a musza byc spelnione jakies warunki jeszcze? jak wciskam guzi nic sie chyba nie dzieje, guziczek tez sie nie podswietla...

Opublikowano
  • Autor
a musza byc spelnione jakies warunki jeszcze? jak wciskam guzi nic sie chyba nie dzieje, guziczek tez sie nie podswietla...

Chyba nie, moduł masz odpowiedni? Bodajże z R na końcu...

Opublikowano

modul odpowiedni, wrc laguna pisze ze zalacza sie jak zalacza siedzenia, a ja nie mam grzanych posladkow :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:35 ---------- Poprzedni post napisany at 22:32 ----------

tylko nie wiem czy dobrze kodowanie zrobilismy...

w 07 RECODE i w oknie wyboru SOFTWARE CODDING

0?xxx: rodzaj kierownicy

0 - standardowa (4-ramienna bez sterowania)

1 - 3-ramienna (sportowa)

2 - MFL ze sterowaniem radia

3 - MFL ze sterowaniem radia/telefonu

4 - MFL ze sterowaniem radia/telefonu/(system głośnomówiący ?)

0x?xx: Tiptrionic/podgrzewanie kierownicy

0 - bez Tiptronica w kierownicy/bez podgrzewania

1 - Tiptronic w kierownicy

2 - podgrzewanie kierownicy (oprócz kierownicy 3-ramiennej)

3 - podgrzewanie, Tiptronic w kierownicy (tylko dla wielofukcyjnej)

0xx?x: komputer pokładowy/tempomat

0 - bez komputera pokładowego, bez tempomatu

1 - komputer pokładowy

2 - tempomat

4 - komputer pokładowy/tempomat

0xxx?: typ karoserii (wycieraczka tylniej szyby)

1 - sedan/cabrio

2 - Avant/Coupe (wycieraczka tylniej szyby)

Opublikowano
  • Autor

No to już wiesz.. a kodowanie to 04242 chyba że czegoś nie masz :wink:

Opublikowano

pyt.

chce wymienic kiere na ta z B8 3 ramienna z multi czy moja poducha z B7 z 4 ramiennej z multi podejdzie ???

Opublikowano
a musza byc spelnione jakies warunki jeszcze? jak wciskam guzi nic sie chyba nie dzieje, guziczek tez sie nie podswietla...

kodowanie sprawdź

Opublikowano

to kodowanie ktore podalem wczesniej? jest ok.

Opublikowano
  • Autor
to kodowanie ktore podalem wczesniej? jest ok.

Nie podałeś kodowania jakie masz u siebie tylko rozpiskę opcji.

Opublikowano

dobra, wyjasnilem juz z Bartsem, dalismy zle kodowanie bo mam 03042, chyba trzeba zmienic na 03242

Opublikowano
  • Autor
dobra, wyjasnilem juz z Bartsem, dalismy zle kodowanie bo mam 03042, chyba trzeba zmienic na 03242

Tak to na pewno nie będzie grzać.

Opublikowano
:decayed: cicho :grin:
Opublikowano
pyt.

chce wymienic kiere na ta z B8 3 ramienna z multi czy moja poducha z B7 z 4 ramiennej z multi podejdzie ???

Nie

Opublikowano

Pany, poCZebuje numer zaslepki airbaga kierownyc trojramiennej, ma ktos?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.