Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
właśnie też mi się cos wydaje że na jakimś golfie podobne widziałem

---------- post dopisany at 19:28 ---------- poprzedni post napisany at 18:27 ----------

podobne do felg vw o takim numerze k0 071 498 ag 16 ale nie wiem na 100% czy to te są :kwasny:

3c0071497 v7u ?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi jaki ma byc numer szkla foto chrom w B7

mam lustra ktore maja 10 pinow i chcialbym dokupic szkiełka

Opublikowano
  • Autor

soprano lusterek się szuka po wyglądzie, mają charakterystyczne obwódki, a nie po nr. bo ceny w ASO są kosmiczne...

Opublikowano

Jakie obwodki obwodki mialy tylko B6 w w b7 chyba juz tego nie bylo

Opublikowano
Panowie powiedzcie mi jaki ma byc numer szkla foto chrom w B7

mam lustra ktore maja 10 pinow i chcialbym dokupic szkiełka

4F0 857 535 bez czarnej ramki

W b7 trzeba się bardziej przypatrzeć, żeby zobaczyć, ale delikatnie ciemniejsza ramka też jest :)

Opublikowano

a macie jakies zdjecie od wew. strony zwby sprawdzic ze to foto chrom

bo kupilem lustra z b7 z 10 pinami i sie zastanawiam czy ktos tego juz nie wymienil na zwykle

Opublikowano
  • Autor
a macie jakies zdjecie od wew. strony zwby sprawdzic ze to foto chrom

bo kupilem lustra z b7 z 10 pinami i sie zastanawiam czy ktos tego juz nie wymienil na zwykle

Musi być wtyczka pod fotochrom i dwa piny do grzania lustra.

Opublikowano

no niestety wymienil ktos na zwykle lustra ale to nic wazne sie maja 10 pin a reszte sie dokupi za ta cene do jak za darmo :naughty:

Opublikowano
  • Autor
no niestety wymienil ktos na zwykle lustra ale to nic wazne sie maja 10 pin a reszte sie dokupi za ta cene do jak za darmo :naughty:

silniczki w drzwiach też masz w wersji high?

Opublikowano

ta silniczki juz kupilem za 80 za komplet i do tego ori dzyndzel do przekrecania za 30 :decayed:

---------- Post dopisany at 22:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:03 ----------

jeszcze tylko musze je dostarczy do Multisa a on jest w stanie zrobic uklad samootwierania i zamykania sie lusterek

Opublikowano
Panowie, czy obwód elektryczny, na którym mamy ogrzewanie tylnej szyby, lusterek, podświetlenie zapalniczki i zapalniczkę ma jakiś przekaźnik?

Tak - zabudowany w panelu klimy.

Bartek, dużo roboty z wymianą? ew. w którym to miejscy Climatronica siedzi?

Jest wątek o tym przekaźniku w dziale warsztat (by WRC).

Dzięki Bartku!

Jeśli o ten temat chodzi: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/index4.html to u mnie jest trochę inny problem. Tzn. trochę to działa- ale im zimniej tym mniej- przy 5 stopniach lusterka są ledwo ciepłe, szyba się rozgrzewa może po 10 min (i też nie za mocno). Jak jest zimniej to jest jeszcze gorzej...

Obstawiam, że coś jest z napięciem... albo przekaźnikiem...

Opublikowano

Pany ile wchodzi oleju do napędu (skrzynia,dyfer) do B7 3.0 TDi Q? Jaki ew. olej się tam leje?

Opublikowano
  • Autor
http://s12.postimg.org/d31z3fal5/IMG_0373.jpg

Panowie mam do sprzedania takie piekne Audi 3.0 Tdi quattro wszystkie informacje na pw tanio!

Masz otomoto / allegro to tam wystaw i sprzedawaj.

Opublikowano

Oczywiscie ale moze ktos bedzie i tu zainteresowany, rzucilem tylko temat....spokojnie

Opublikowano

Pany widział ktoś b7 na flat5 ? dobrze to wygląda? czy za nowa buda do tej felgi?

Na b5 wygląda to dobrze ciekawe jak na żywca wygląda to na b7:eusathink:

Opublikowano
Panowie, czy obwód elektryczny, na którym mamy ogrzewanie tylnej szyby, lusterek, podświetlenie zapalniczki i zapalniczkę ma jakiś przekaźnik?

Tak - zabudowany w panelu klimy.

Bartek, dużo roboty z wymianą? ew. w którym to miejscy Climatronica siedzi?

Jest wątek o tym przekaźniku w dziale warsztat (by WRC).

Dzięki Bartku!

Jeśli o ten temat chodzi: http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-132/all-b6-panel-klimatyzacji-b7-b6-rozwiazanie-grzana-tylna-szyba-154338/index4.html to u mnie jest trochę inny problem. Tzn. trochę to działa- ale im zimniej tym mniej- przy 5 stopniach lusterka są ledwo ciepłe, szyba się rozgrzewa może po 10 min (i też nie za mocno). Jak jest zimniej to jest jeszcze gorzej...

Obstawiam, że coś jest z napięciem... albo przekaźnikiem...

Generalnie zalecam w pierwszej kolejności podmienić z kimś panel klimy (na testy).

Opublikowano
  • Autor
Pany widział ktoś b7 na flat5 ? dobrze to wygląda? czy za nowa buda do tej felgi?

Na b5 wygląda to dobrze ciekawe jak na żywca wygląda to na b7:eusathink:

Średnio.. dobra gleba musi być.

Opublikowano

Czy jest w B7 w bixach regulacja europa - UK?????????????????????

Opublikowano
  • Autor
Czy jest w B7 w bixach regulacja europa - UK?????????????????????

Podobno można przerobić lampy, ale samym kodowaniem tego nie zmienisz.

Opublikowano

Czyli przerabianie przeslonek jak w b6

---------- Post dopisany 14-12-2013 at 16:42 ---------- Poprzedni post napisany 12-12-2013 at 14:07 ----------

czy wie ktos czy klapa w |Dtm jest taka jak w zwyklej b7 plus lotka czy taka jak w sline plus lotka?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.