Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kurier dużo by wyszedł?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak dobrze ktoś zabezpieczy to i kurierem wyśle :wink:

Opublikowano

Dobrze rozumiem ze AH nie jest pod czujnik deszczu? Z wlkp bym i moze ja sie skusil, tylko ze pod czujnik potrzebna...

Opublikowano

niedawno wymieniałem dwumas+sprzęgło, i mam taki problem i nie wiem czy to tego dotyczy a mianowicie jak jadę np. na 3 biedu daje gazu i puszczam pedał gazu to jest lekkie szarpnięcie i tak samo mam na pierwszym piegu jak jadę 20 km na h i puszczę gaz to lekkie szarpnięcie. Problem z szarpnięciem jest też przy zmianie biegów jeżeli zbyt szybko puszczę pedał to jest szarpnięcie. Z oględzin przeprowadzonych w A4, tylko u mnie jest taki problem. Jeżeli macie jakieś ktoś ma jakiś pomysł na rozwiązanie problemu to proszę o odpowiedź.

Jedna poducha pod silnikiem do wymiany wg. Vag-a, poduszki skrzyni mogą mieć coż z tym wspólnego?

PS.

Poszę nie pisać, żebym się nauczył jeździć :naughty:

Opublikowano

mogą to być poduszki, u mnie nawet czasem szarpnie jak gwałtownie wcisnę pedał gazu. Zajrzyj pod maskę,a ktoś niech na ręcznym i na 1 biegu lekko puszcza sprzęgło to będziesz widział czy silnik się buja, jak tak to poduszki słabe.

Opublikowano

dziś to sprawdzę i zobaczę czy silnik się buja.

Opublikowano
Dobrze rozumiem ze AH nie jest pod czujnik deszczu? Z wlkp bym i moze ja sie skusil, tylko ze pod czujnik potrzebna...

Szyba ogrzewana była tylko w B6 - w B7 jej nie montowano (Twój panel klimy najprawdopodobniej jej nie obsłuży + nie pasuje pod czujnik deszczu = nie ten uchwyt).

Opublikowano

Przeciez Ty juz cos tu wymyslisz by podeszlo :)

Opublikowano
Przeciez Ty juz cos tu wymyslisz by podeszlo :)

Kombinowałem ale auto na sprzedaż będzie więc odpuściłem temat. Z tego co widzę to u Ciebie też się zmiany szykują więc... :wink:

Opublikowano
mogą to być poduszki, u mnie nawet czasem szarpnie jak gwałtownie wcisnę pedał gazu. Zajrzyj pod maskę,a ktoś niech na ręcznym i na 1 biegu lekko puszcza sprzęgło to będziesz widział czy silnik się buja, jak tak to poduszki słabe.

po oględzinach wstępnych widać jak lekko dźwiga się silnik od strony pasażera, a vag mi pokazuje ze do wymiany jest od strony kierowcy. Nie wiem czy to jest wina poduchy czy może w takiej sytuacji jest jakieś dopuszczalne podniesienie się silnika.

Opublikowano

No jak vag pokazuje ze do wymiany to do wymiany. Wylecial olej i poduszka siadla...

Opublikowano

ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.

Opublikowano
ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.

Ale jak odwrotnie? Tylko lewą poduszkę masz podłączoną - w prawej nie ma gniazda.

Opublikowano
ale vag pokazuje inaczej niż jest, chyba ktoś z forum miał tak samo że vag wskazywał odwrotnie.

Ale jak odwrotnie? Tylko lewą poduszkę masz podłączoną - w prawej nie ma gniazda.

a tego to nie wiedziałem :D

Opublikowano

poduszki silnika masz dwie, gdzie tylko w jednej jest czujnik...

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 20:23 ----------

no i jeszcze poduszka skrzyni... :)

Opublikowano

I chyba wypadało by wymienić już obie na nowe :eusathink:

Opublikowano
Przerabiałem ten temat, polecam przyjrzeć się czy postojówka DOBRZE siedzi w swoim gnieździe, druga sprawa to to że oprawka do której wkłada się postojówkę z czasem się nadpala, plastik się topi i żarówka się przykleja do obudowy a dalej to już wiadomo, ja w swojej padace poprzycinałem oprawkę na tyle że po włożeniu żarówki już nie dotyka nawet kawałeczka oprawki, problem został wyeliminowany, myślę że to zrozumiałe :wink:

tylko ja mam taki problem ze moj xenon ma raptem rok czasu byl kupiony nowy orginalny w salonie a wlasciwie przez nich zakladany jak byla kolizja

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.