Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prima a... ;))

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Akurat nie:) chyba że w ekspresie reporterów sobie zrobili prima;)

Opublikowano

No chyba ,) przeciez to by oznaczalo prwnie zezlomowanid 50% aut ;)

Opublikowano

Jak mam zwykle lampy i funkcje auto na wlaczniku to da sie je vagiem zrobic na DRL?

Opublikowano
Jak mam zwykle lampy i funkcje auto na wlaczniku to da sie je vagiem zrobic na DRL?

Nie kolego musisz mieć dodatkowy włącznik kolo tego z auto

Funkcja auto to automatyczne włączanie świateł

Opublikowano
Jak mam zwykle lampy i funkcje auto na wlaczniku to da sie je vagiem zrobic na DRL?

Nie kolego musisz mieć dodatkowy włącznik kolo tego z auto

Funkcja auto to automatyczne włączanie świateł

Z ta funkcja to wiem, dodatkowego wlacznika nie ma jest tylko jasnosc zegarow i jakis taki z logo swiatel i zegara, nie wiem do czego jeszcze sie nim nie bawilem:decayed: Trudno trzeba bedzie zalozyc jakies lampki ledowe DRL.

Opublikowano

Proponuje zasięgnąć lekturę w dziale układ elektryczny

---------- Post dopisany at 23:35 ---------- Poprzedni post napisany at 23:34 ----------

Logo świateł???

Opublikowano

oki poczytam

Opublikowano

Moduł centralnej......

Opublikowano
Jak mam zwykle lampy i funkcje auto na wlaczniku to da sie je vagiem zrobic na DRL?

Nie kolego musisz mieć dodatkowy włącznik kolo tego z auto

Funkcja auto to automatyczne włączanie świateł

Z ta funkcja to wiem, dodatkowego wlacznika nie ma jest tylko jasnosc zegarow i jakis taki z logo swiatel i zegara, nie wiem do czego jeszcze sie nim nie bawilem:decayed: Trudno trzeba bedzie zalozyc jakies lampki ledowe DRL.

Raczej reczne ustawianie poziomu swiatel. A to z zegarem pewnie clh, jak wlaczysz to po zamknieciu auta zapala sie na chwile halogeny ...

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Dokładnie

Podswietleniem zegarków steruje sie +- na zegarach

Opublikowano

zapomniałę jak się ma " auto " i wszystko właczone to sie zapomina co to

Opublikowano

Pany, mocowanie stabilizatorow od 3.0 tdi jest takie same jak w 2.0 tdi? Skoro stabi jest grubszy to mocowania nie sa wieksze?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor
Pany, mocowanie stabilizatorow od 3.0 tdi jest takie same jak w 2.0 tdi? Skoro stabi jest grubszy to mocowania nie sa wieksze?

Wysłane z mojego GT-I9295 przy użyciu Tapatalka

Przedni jest tak samo gruby, pod tylny podobno pasują gumy i blaszki mocujące.

Opublikowano

Przy 18mm tylnym, pasują, przy grubszych nie wiem. Przednie obejmy i gumki niby mają inne numery, ale średnica ta sama.

Opublikowano
Czarnego jest kilka kolorów :wink:

Nie badz Baba-czarne poczebuje

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Za dwa tygodnie będę miał zwykłe dolne czarne jak bys chciał :wink:

---------- Post dopisany 14-04-2014 at 19:04 ---------- Poprzedni post napisany 06-04-2014 at 09:09 ----------

Panowie wiem że gdzieś to było, ale nie mogę tego odszukać:doh:

Potrzebuje numery uchwytów (nie wiem czy śrub i podkładek też) do roletek w boczkach. Wie ktoś może?

Opublikowano

8E0 861 359 (podkładka) x4

8E0 861 337 (haczyk) x4)

N 908 555 01 (blachowkręt) x4

Opublikowano
8E0 861 359 (podkładka) x4

8E0 861 337 (haczyk) x4)

N 908 555 01 (blachowkręt) x4

Podziękował :hi:

Opublikowano

Tylko dobrze wymierz i wywierć otwory do tych haczyków coby nie podziurawić ramy :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.