Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 Crew


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To widocznie djim robi to za tanio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pasek nie jest ori to po ilu czaaa by zmienić? Chociaż nawet ori paski robi jakaś firma z rynku, w mondeuszu miałem łancuch więc nie myślałem o niczym! W innych autach zakładałem Gates lub Coti. Kurde może dla pewności sam pasek zmienić, ale w tych samochodach jest sporo rozbierania , sam już nie wiem! Miałem ostatnio nie miłą niespodzianke z Vectrą mojego Juniora, gostek zarzekał się że rozrząd robił, i nie kłamał, ale nie wymienili pompy wody, za 100zł! Na szczęście zrobiło się to, przy bardzo niskich obrotach zatarła się pompa poszły ząbki paska i spadł! Zrobiłym na szybko, ale na jednym garku troszke zawory przygięło i minimalnie cisnienie jest mniejsze, nie mam za bardzo czasu głowicy zwalić, a on robi przydomowe jazdy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnie, od 60-80KKM wszystko zależy jak kto jeździ i czy ma program wgrany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana paska co 60 kkm (tak twierdzi Bosch) a po 30 kkm kontrola. Co do DPF Tune soft, osobiście nic tam nie robiłem, jest cennik, można popytać, ale z informacji z drugiej ręki podobno wgrywają wirusy gotowe od kogoś z Krakowa, po wcześniejszym sprawdzeniu sterownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Servie Poznań, zapytać się o rozrząd, i powiedzieli że dla tego podelu i silnika BPW, wymiana co 120tKm lub 5 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do Servie Poznań, zapytać się o rozrząd, i powiedzieli że dla tego podelu i silnika BPW, wymiana co 120tKm lub 5 lat

Na ori pasku to tak... mi przy 88tkm pozrywało zęby na pasku z Gates, głowica do naprawy... decyzja należy do Ciebie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i sprawdziłem co się kryje pod pokrywa rozrządu - Contitech. Italy! Opinje są dobre o tej firmie, moze ktoś ma jakieś doswiadczenia z tymi paskami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka by ta firma nie była to ori to nie jest. Osobiście wymieniłbym w okolicy 60tkm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zrobił na nim min. 80kkm i potem wymienił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu zebrałem się, by sprawdzić broki i dwa wypadły :facepalm:.

Wywaliłem wszystkie, wbiłem kawałki wierteł i zaspawałem, za miesiąc kontrola czy jest ok :decayed:

Dziwne, że na to nie ma akcji serwisowej w serwisach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wszyscy tak te broki sprawdzają to i może ja tez sprawdzę :grin: , ale pewnie najwcześniej koło sierpnia jak na dłużej w PL będę :wink:

Dużo przy tym roboty? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co z tymi brokami nie teges, we wszystkich silnikach wylatają, jak Pawlakowy zamek w karabinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko do ogarnięcia samemu, nawet spawanie :wink: . Też się do tego zbierałem, aż w końcu nastał ten czas.

Jedna uwaga, wszystkie klucze posklejać taśmą by żadna cholera nie spadła, a może polecieć naprawdę głęboko w silnik :kwasny:. Jeden mi wpadł, ale udało się wyciągnąć magnesem, ale już miałem ciepło. Jak broki wysunięte też trzeba pilnować by nie spadł w silnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie też to czeka? Silnik BPW, coś zaczynam mieć wątpliwości czy dobrze zrobiłem kupując to Auto :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mnie też to czeka? Silnik BPW, coś zaczynam mieć wątpliwości czy dobrze zrobiłem kupując to Auto :facepalm:

A ja innego bym nie kupił :kox: mimo iż ma swoje wady (znajdź auto które ich nie ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo mnie bombardujecie samymi złymi informacjami, i to w pierwszym tygo użytkowania! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie panikuj, w pierwsze dwa lata wkładamy 15000 i następne dwa smigaja jak salonowe. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POWER-KRIS Dobijasz mnie :wink:, Pany- może chociaż coś optymistycznego na pocieszenie mnie :wink:

Szkoda że nie ma tu Mini Czatu bysmy sobie pogaworzyli!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...