Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ramka - 8E0807285 S 1QP

Pod pdc nie jest przypadkiem z końcówką BA ? ; >

Tak jest. Z BA jest pod PDC :hi:

Hej Panowie.

Trzeba dokladnie sprawdzic te numery bo na bank rr to czarny gril. Bynajmniej zwykly nie sline...

RR jest dobrze. :wink4:

Jeszcze tylko ten zderzak S-Line/S4?

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hej panowie , własnie kupiłem lekko uszkodzona a4 b7 z 2006 roku 1.9 , za niedługo założe temat, na niemieckim ebay kupiłem przedni zderzak z wersji sline,a przyszedł zderzak ori z wersji dtm tyle że goły:( kolor srebrny, gdyby ktoś był zainteresowany wymianą za np grill s4 lub sline albo skorupę zderzaka s4 lub sline to prosze pisac na pw.pozdrawiam

Opublikowano

Chłopaki, kupiłem silnik do swojej b7. Sprzedający był trochę nie ogarnięty jeśli chodzi o oznaczenie silnika. Wiem ze zdemontowany był z b7 2006r. Na silniku jest wybite 1.9 jednak jak dojść do modelu brb czy bke? Jakoś po numerach da rade?

Auto z Austrii z przebiegiem niby 187tys. Podpalone zostało we Francji podczas niedawnych zamieszek.

Zastanawiam się tylko jaki jest model silnika, łapek mówił ze BRK, ale przecież nie ma takiego silnika

Opublikowano
  • Autor

Chłopaki, kupiłem silnik do swojej b7. Sprzedający był trochę nie ogarnięty jeśli chodzi o oznaczenie silnika. Wiem ze zdemontowany był z b7 2006r. Na silniku jest wybite 1.9 jednak jak dojść do modelu brb czy bke? Jakoś po numerach da rade?

Auto z Austrii z przebiegiem niby 187tys. Podpalone zostało we Francji podczas niedawnych zamieszek.

Zastanawiam się tylko jaki jest model silnika, łapek mówił ze BRK, ale przecież nie ma takiego silnika

BRK to 3.2 z VW Phaeton'a :decayed:

Opublikowano

a 3,2 w b7 tez byly :decayed:

Opublikowano

1RR to platinium grey. I takie wlasnie wychodzily grille s4. Ramki tez sa 1RR

Opublikowano

Nie nie :-) wytloczone ma 1.9 :-P

Taka rakieta miała by większe gabaryty niż malutkie 1.9 :-D

Opublikowano
  • Autor

A po co chcesz wiedzieć jaki kod ma silnik? Bo różnicy to chyba niema w ogóle.

Opublikowano

Dla samego siebie chciałbym wiedzieć

Opublikowano

Trzeba było poprosić o nr vin lub zdjęcie wlepy jak ocalała. Tak to chyba nie do odróżnienia, chyba że ma gdzieś na obudowie rozrządu naklejkę.

Opublikowano

Pezeca na bloku jest laserem wygrawerowany nr motoru

Opublikowano

hello Panowie.

mozecie sprawdzic czy wiazka 8E1971109AN jest od 2.0 tdi pod webasto?

Opublikowano

Turzol, dzięki :-) jest wygrawerowane

BRB010473

Opublikowano

Turzol, dzięki :-) jest wygrawerowane

BRB010473

Spoko.cala grupa vag ma w ten sposob znakowana motorownie
Opublikowano

hej panowie , własnie kupiłem lekko uszkodzona a4 b7 z 2006 roku 1.9 , za niedługo założe temat, na niemieckim ebay kupiłem przedni zderzak z wersji sline,a przyszedł zderzak ori z wersji dtm tyle że goły:( kolor srebrny, gdyby ktoś był zainteresowany wymianą za np grill s4 lub sline albo skorupę zderzaka s4 lub sline to prosze pisac na pw.pozdrawiam

Przecież skorupy DTM sa bardziej poszukiwane niż S-line

Czym sie martwisz?

Opublikowano

Pytanko

czy ktoś ma albo zna kogoś kto ma na sprzedaż kostki grzanych stołków co siedzą w podłodze w b7 ?

uprzedzając pytania kolega domin79 nie ma :P

allegro też samych nie ma

Edytowane przez gumish

Opublikowano
:siema: chlopaki mam pytanie zostalo nabyte B7 avant 2.0tdi BRD 170km i mialem zonka jak pierwszy raz pojechalem w trase. Po 60km na fisie wyskoczyl mi zolty komunikat o niskim poziomie levelu, zjechalem na stacje i dolalem z 200ml i pojechalem dalej. Pozniej robiac znow 100km trase powrotna znow mi zaswiecilo sie. Ustalilem przy pomocy bagnetu, ze olej mi nie schodzi i jest zachowany poziom pod max. Info na fisie znika tylko po zgaszeniu auta i otworciu maski i jej zamknieciu, wychodzi na to ze cos mi elektronika swiruje? Czujnik pod miska olejowa? Auto bez filtra czastek, i po swiezej akcji serwisowej w ASO tj. wymianie pompowtryskow
Opublikowano

Brak bledow w VAG ale ja to robilem stara wersja 3.11n

Ponoc jest wyciety Filtr czastek stalych i ogarniety komp w zwiazku z ta kastracja.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.