Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeciez to nie moje auto :P

Dlatego tez pytan o ten patent.

Panowie jaki numer ma dokładka tylnego zderzaka na 2 rury (s-line)? :mysli:

Wiem że na forum jest temat o tym, ale nie pasuje mi w tym temacie to:

8E0 807 105 F nakładka zderzaka s-line ze spryskami, bez pdc

8E0 807 110 B dokłdka przód

i nie wiem czy tak do końca ten spis części pasuje do naszych B-siódemek, bo tego u nas nie ma.

8E0 807 521 H

Co znów Ci nie pasuje?

pierwszy nr to zderzak s-line B7

a drugi to dokładka s-line zderzaka z B6

Wlasnie chcialbym stworzyc cos takiego pod iP 5.

Swoja droga tez by mi zalezalo na takim wkladzie z zapalniczka.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ja wykorzystałem ori uchwyt na tel. co jest z boku na tunelu mocowany. Przerobiłem pod mój fon.

Rozwiązanie wyżej blokuje dostęp do klimatronika i czujnika temp. wew. auta... lewarek zmiany biegów utrudnia dostęp, moim zdaniem kicha.

Pokaz fotke jak u Ciebie to wyglada. Najlepiej z tel i bez.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 823,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witajcie.

Panowie ma może ktoś zdjęcie b7 na felgach z RS6 C5 tzw łopaty 19 , 9J z ET 35 lub na felgach omanyt 9 J z ET 33 ?

Opublikowano

:wink4:

Opublikowano

akjam masz napisane w temacie że na tyle masz dystanse 12 mm czy to do łopat czy s-line ?

Opublikowano

Miałem w S-line i w RS6 :wink4: Tylko ja mam łopaty z ET44 jeżeli dobrze pamiętam.

Opublikowano

Z czystej ciekawości, jaką to ma funkcjonalność? :eusathink:

Opublikowano

Z czystej ciekawości, jaką to ma funkcjonalność? :eusathink:

Coś jak ELM327 + Torque. Wyświetla Ci dane, które chcesz - boost/podciśnienie, obroty, temp w dolocie i inne, które obsługuje sterownik silnika. IMHO ELM327 + Torque na Androida jest lepszy bo kosztuje ułamek tej kwoty + masz możliwość wyrzucenia na ekran kilku wskaźników. Minusem potrafi być opóźnienie z jakim wyświetla (chociaż to jest obstawiam wina ustawień).

Opublikowano
  • Autor

Czyli ELM z własnym wyświetlaczem.... szkoda kasy...

Opublikowano

Pierwszy raz widze taki ekran na RNSE, coz to ??

f0184a4cafae56d66bb2c63336bee664.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Asystent zjazdu. Podpowiada jak zjechać z autostrady i tego typu rzeczy ;)

Opublikowano

Zasięg TMC jest potrzebny,w PL np na A4 mi to działało

Opublikowano

To ja ostatnio lecialem do czeskiej pragi, mam to wlaczone (chyba ze jakos specyficznie sie to nazywa) i nic takiego nie pokazywalo

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Mogło pokazywać, tylko w gorszej grafice :)

Opublikowano

A w jaki sposob mozna "zrobic taka ladna" ? :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

LED'y mają lepszą grafikę :decayed:

Opublikowano

Mogło pokazywać, tylko w gorszej grafice :)

Przecież na zdjęciu jest zwykły RNS

Opublikowano

I to jeszcze z a6 c5

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Chyba ze jakis koles zaszalal z photoshopem do ogloszenia :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Panowie

pamięta ktoś usera z naszego forum

miał opis auta dość obszerny

a4 b7 (możliwe że b6) avant , koloru nie pamiętam

miał kiere z jakiegoś innego modelu audi (nie pamiętam dokładnie z jakiego)

wszyscy się zastanawiali czy poduszka podczas buumm wypali

i pech miał wypadek

pokazywał zdjęcia jak poducha kierowcy jednak wywaliła

potrzebuję nicka tego usera

Edytowane przez gumish

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.