Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam:)

Wpadł mi dziś zderzak prosto z ASO. I teraz nie wiem jakie maja być kratki halogenów? Proszę może mi ktoś sprawdzić nr. Części i cenę ?ps: ramka w koło tablicy ma być w środę.

6b9c9a1ef328d8df86b6ce69548c2aa8.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kratki masz założone. Z lewej jest dziura do IC, a z prawej zaślepka, ale u Ciebie chyba ktoś założył od zwykłego zderzaka.

Opublikowano

Kratki masz założone. Z lewej jest dziura do IC, a z prawej zaślepka, ale u Ciebie chyba ktoś założył od zwykłego zderzaka.

Też są nowe , a jak wyglada ta od s-lina?

No i gość mówił ze tak z serwisu to przysłali :/

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Andrzej proszę bardzo

8E0 807 682 G 01C - kratka wlotu powietrza prawa bez wlotu IC
8E0 807 682 F 01C - kratka wlotu powietrza prawa - z wlotem do IC
8E0 807 681 F 01C - kratka wlotu powietrza lewa - z wlotem do IC
8E0 807 681 G 01C - kratka wlotu powietrza lewa - bez wlotu IC

Kratki masz założone. Z lewej jest dziura do IC, a z prawej zaślepka, ale u Ciebie chyba ktoś założył od zwykłego zderzaka.

Co założył od zwykłego zderzaka ?

Opublikowano

Andrzej proszę bardzo

8E0 807 682 G 01C - kratka wlotu powietrza prawa bez wlotu IC

8E0 807 682 F 01C - kratka wlotu powietrza prawa - z wlotem do IC

8E0 807 681 F 01C - kratka wlotu powietrza lewa - z wlotem do IC

8E0 807 681 G 01C - kratka wlotu powietrza lewa - bez wlotu IC

Kratki masz założone. Z lewej jest dziura do IC, a z prawej zaślepka, ale u Ciebie chyba ktoś założył od zwykłego zderzaka.

Co założył od zwykłego zderzaka ?

Dziekuje bardzo:) muszę zamówić na prawa stronę bez ic , bo aktualnie jest na wlot do ic.Właśnie sprawdzałem w Google i widzę , że od s-lina są;) dziekuje raz jeszcze i pozdrawiam:)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Andrzej nie wiem po której stronie masz IC ale będziesz jeszcze potrzebował kierownice powietrza bo ze zwykłego zderzaka jest za krótka

8E0 117 335 P lewa IC po lewej
8E0 117 336 N prawa IC po prawej

Opublikowano

Andrzej nie wiem po której stronie masz IC ale będziesz jeszcze potrzebował kierownice powietrza bo ze zwykłego zderzaka jest za krótka

8E0 117 335 P lewa IC po lewej

8E0 117 336 N prawa IC po prawej

Dziekuje bardzo Bartku:) wlot mam po stronie pasażera (Anglik) byłem teraz sprawdzić i kierownice pow. wymienili

496de7f4390c69104cb6a871b574264c.jpg

Czyli reasumujac wstawili mi dwie kratki z wylotem do ic.

Pozdrawiam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez Andrzej07

Opublikowano

Trzeba było brać zderzak juz pod xenon ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Trzeba było brać zderzak juz pod xenon ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Zderzak i tak nic mnie nie kosztował ( gość cofając walną we mnie) a autem jeżdzę tyle co nic , zrobiłem jakieś 9-10 tyś km przez dwa lata;) z czego znikomą ilośc km nocą.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Dziwoląg.....

Opublikowano

Teraz dylemat gdzie go przyjąć do batalionu czy do b7 Crew

Opublikowano

Do ,,pozostałe modele"....

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dużo nie będzie obniżone. Powiedzmy tak jak przy spręzynach -35. Ale Takie sprężyny z regulacją chyba lepsze czy nie?

Opublikowano

tak też myślałem ale jeszcze pytanie jak sobie z tym zawoecha 1be poradzi

Opublikowano
  • Autor

Skoro to jest pod seryjne amortyzatory to nic się im nie sranie.

Opublikowano

Witam. Panowie nie ma ktos z was albo z waszych znajomych do sprzedania pewnej b7? Tylko i wylacznie kombi. Cos musi miec albo s line zew albo w srodku wypas


http://a4-klub.pl/index.php?/topic/338597-audi-a4-b7-20tdi-170km-s-line-prosze-o-opinie/

moze ktos z was sie wypowiedziec? Badz jak ktos ma blisko moglby podjechac i ocenic auto? Oczywiscie nie za friko.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.