Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 824 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Wysłane z iPhone

Opublikowano

strzałka Leszek :D

Opublikowano

Panowie czy do B7 znajde wlacznik swiatel w chromie ??

Opublikowano

Panowie potrzebuje numer puszki Bluetooth która siedzi pod fotelem pasażera lub taką puszkę :wink::decayed: Poratuje ktoś?

Edit: znalazłem :)

8E0035619 - Obudowa dolna

8E0035613A - Kapa (na górę)

Edytowane przez shakal

Opublikowano

Panowie potrzebuje numer puszki Bluetooth która siedzi pod fotelem pasażera lub taką puszkę :wink::decayed: Poratuje ktoś?

Edit: znalazłem :)

8E0035619 - Obudowa dolna

8E0035613A - Kapa (na górę)

Mam taką puszkę
Opublikowano

Panowie potrzebuje numer puszki Bluetooth która siedzi pod fotelem pasażera lub taką puszkę :wink::decayed: Poratuje ktoś?

Edit: znalazłem :)

8E0035619 - Obudowa dolna

8E0035613A - Kapa (na górę)

Mam taką puszkę

PW :wink:

Opublikowano

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

a co do kostek przy lampie to trzeba delikatnie przerobić bo nie ma kabla od DRL w mojej? mówisz że można śmiało zakładać ori bixenon i obędzie się bez kontrolek na desce?

Do lamp to najlepiej skombinować sobie całą instalację, od lampy do środka. Wtedy masz już gotową instalację w tym do samopoziomu. Prawą wyjmujesz i wkładasz nową. Z lewej dokładasz nową. Kontrolek nie będzie, jeździłem tak chwilę.

Opublikowano

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

a co do kostek przy lampie to trzeba delikatnie przerobić bo nie ma kabla od DRL w mojej? mówisz że można śmiało zakładać ori bixenon i obędzie się bez kontrolek na desce?

Do lamp to najlepiej skombinować sobie całą instalację, od lampy do środka. Wtedy masz już gotową instalację w tym do samopoziomu. Prawą wyjmujesz i wkładasz nową. Z lewej dokładasz nową. Kontrolek nie będzie, jeździłem tak chwilę.

dzięki MAT1000, teraz pasuje powoli rozglądać się za ładnym kompletem bixów z instalacją :D i rezać pomału

Opublikowano

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

a co do kostek przy lampie to trzeba delikatnie przerobić bo nie ma kabla od DRL w mojej? mówisz że można śmiało zakładać ori bixenon i obędzie się bez kontrolek na desce?

Do lamp to najlepiej skombinować sobie całą instalację, od lampy do środka. Wtedy masz już gotową instalację w tym do samopoziomu. Prawą wyjmujesz i wkładasz nową. Z lewej dokładasz nową. Kontrolek nie będzie, jeździłem tak chwilę.

dzięki MAT1000, teraz pasuje powoli rozglądać się za ładnym kompletem bixów z instalacją :D i rezać pomału

Ja natomiast przerabiałem instalacje teraz chciałbym dołożyć samopoziom dużo roboty przy tym ?

Opublikowano
  • Autor

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

a co do kostek przy lampie to trzeba delikatnie przerobić bo nie ma kabla od DRL w mojej? mówisz że można śmiało zakładać ori bixenon i obędzie się bez kontrolek na desce?

Do lamp to najlepiej skombinować sobie całą instalację, od lampy do środka. Wtedy masz już gotową instalację w tym do samopoziomu. Prawą wyjmujesz i wkładasz nową. Z lewej dokładasz nową. Kontrolek nie będzie, jeździłem tak chwilę.

To nie lepiej dołożyć po dwa/trzy kable na stronę, przekuć wtyczki i instalacja gotowa...

Jak nie wprowadzisz kodowania to nie będzie błędu od poziomowania. Jeździłem trochę bez samopoziomu, tylko pojechałem na stację i ustawiłem jak z tyłu siedziała żona z córką :)

a co do kostek przy lampie to trzeba delikatnie przerobić bo nie ma kabla od DRL w mojej? mówisz że można śmiało zakładać ori bixenon i obędzie się bez kontrolek na desce?

Do lamp to najlepiej skombinować sobie całą instalację, od lampy do środka. Wtedy masz już gotową instalację w tym do samopoziomu. Prawą wyjmujesz i wkładasz nową. Z lewej dokładasz nową. Kontrolek nie będzie, jeździłem tak chwilę.

dzięki MAT1000, teraz pasuje powoli rozglądać się za ładnym kompletem bixów z instalacją :D i rezać pomału

Ja natomiast przerabiałem instalacje teraz chciałbym dołożyć samopoziom dużo roboty przy tym ?

Jest cały temat na forum

Opublikowano

Z prawej przełożyłem całą, dużo szybciej i jest cała ori nie sztukowana. Z lewej położyłem odseparowaną tylko do świateł. Wiem, że to bardziej czasochłonna praca, ale chciałem mieć jak najbardziej ori. Oczywiście trafiła mi się okazyjnie instalacja.

Opublikowano

a co myślicie o przeróbce zwykłej lampy na soczewkową i do tego bixenon....tutaj przykład jak to przerobili w lampie z b6...https://hidretrofit.pl/2015/07/02/audi-a4-b6/
koszty tańsze ale nie wiem czy jest sens? jak by to działało

Opublikowano

Temat już tysiąc razy wałkowany. Dużo osób tak robi i są zadowoleni. Ale ja wolałbym osobiście ori.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

a co myślicie o przeróbce zwykłej lampy na soczewkową i do tego bixenon....tutaj przykład jak to przerobili w lampie z b6...https://hidretrofit.pl/2015/07/02/audi-a4-b6/

koszty tańsze ale nie wiem czy jest sens? jak by to działało

Wszystko można ale po co jak masz ori w dodatku skrętne i dużo lepiej świecą jak xenon w B6, który jest powodem takich modernizacji lamp przez użytkowników B6

Opublikowano

doszedłem do ostatecznego wniosku, że trzeba to zrobić tak jak ori w b7 jest...dzięki za porady

Edytowane przez Hubertus01

Opublikowano
  • Autor

TOM3K graty koloru :hi:

Edytowane przez H4mm3R

Opublikowano

A dziękować, dziękować :hi:

Tomasz a z mapami odezwę się popołudniu bo wuja nie dostępny byl

Edytowane przez TOM3K

Opublikowano

Panowie ma ktoś numer tych małych śrubek do przykrecenia oświetlenia rejestracji ale tych na imbus??

Wysłane z iPhone

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.