Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B7 Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

NIe... szukam typowo z b7 :wink: ale ponad 300zł sztuka za nowego powala :facepalm:

Chyba nawet 349zl dokładnie dlatego też odpuściłem tą opcje

  • Odpowiedzi 12,2 tys.
  • Wyświetleń 822,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Spryski nieaktualne...świeżo weszły na allegro i zawinąłęm :naughty:

Opublikowano

Pany, okablowanie poduszki 4F0971589A będzie takie same jak 8K0971589A? Wizualnie na fotkach wydają się być takie same...

Opublikowano

wiesz co ja mam sam sprysk ktora strone potrzebujesz ? Bede we wtorek w domu to moge cos poszukac

pisz pw to moze cos pomoge .

Opublikowano

Panowie ma ktoś na sprzedaż spryski do lamp b7, wersja sline?

numery 8E0 955 101E i 8E0 955 102 E

Kup zwykly i wnetrze przeloz

jestem nie na bieżąco, ale wiem, że jesteś zboczony... :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Rozrzad, wtryski, turbo,kolektory, virus , heble. Po niedzieli zawieszenie nowe wpada. Oczywiscie co 10k filtr z olejem. Nowy olej w skrzni i moscie
no mówiąc wprost pakujesz B8 w B7 :decayed:
Spokojnie
Opublikowano

Panowie zbieram graty do PDC. Czy jeśli zakupie wszystkie czujniki z wtyczką o kącie 45 stopni bedzie ok? Czy gdzieś coś sie nie spasuje i musze mieć z kątem 90 stopni? No i wypowiedzcie się czy warto kupywać nowe ale zamienniki? w końcu dają na nie 2 lata gwarancji. Czy raczej tylko i wyłącznie ORI.

Edytowane przez gabalo

Opublikowano
  • Autor

Z tego co pamiętam wszystkie są 45stopni. Ja bym kupił ori używki ale te z końca produkcji.

Opublikowano

Panowie ma ktoś na sprzedaż spryski do lamp b7, wersja sline?

numery 8E0 955 101E i 8E0 955 102 E

Kup zwykly i wnetrze przeloz

To nic nie da ...

Opublikowano

Te z końca produkcji różnią się jakoś numerami? Ogólnie to szukam tych 7H0919275D tak polecali :) No i sie śpiesze bo musze w tydzień je załątwić bo zderzaki do lakiernika wstawiam.

Opublikowano

Nie wiem czy tu będzie ok ale planuje zakupić do mojej B7 nowe felgi i tu pytanie czy oryginał czy zamiennik tez będzie dobry ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie wiem czy tu będzie ok ale planuje zakupić do mojej B7 nowe felgi i tu pytanie czy oryginał czy zamiennik tez będzie dobry ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

podleć do Dawmaca do Sycowa, blisko masz i na pewno coś dobierzesz dla siebie :)

btw z erenesem sobie poradziłeś? miałeś podlecieć :wink:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie dało rady z czasem ale może tym razem sie uda

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Nie wiem czy tu będzie ok ale planuje zakupić do mojej B7 nowe felgi i tu pytanie czy oryginał czy zamiennik tez będzie dobry ?

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

podleć do Dawmaca do Sycowa, blisko masz i na pewno coś dobierzesz dla siebie :)

Tam to trzeba lecieć z konkretnym modelem w głowie bo jak zacznie oglądać to się mózg lasuje. :decayed:

Opublikowano

Nie dało rady z czasem ale może tym razem sie uda

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

no to jak znajdziesz chwile to dawaj :wink:
Opublikowano

Panowie, próbował ktoś przerobić samemu swoją blende tablicy rejestracyjnej żeby była pod PDC. Idzie to ogarnąć żeby w miare fajnie wyglądało?

Opublikowano
  • Autor

Panowie, próbował ktoś przerobić samemu swoją blende tablicy rejestracyjnej żeby była pod PDC. Idzie to ogarnąć żeby w miare fajnie wyglądało?

Otwornica i robisz dwa otwory w odpowiednim miejscu ;)

Opublikowano

Elegancko, z tydzień wcześniej przestać pić żeby sie ręce nie trzęsły i prawie 300zł zaoszczędzone :wink:

Opublikowano

pytanie odnośnie bixenona, jeżeli mam zwykłe lampy halogenowe kupuje bixenona oryginalnego, do tego adapter do kostki od lampy to będą działać mi światła drl? i wtedy nie musz też nic przeprogramowywać?

Opublikowano
  • Autor

DRL będzie działać jak kupisz włącznik do DRL. Kodowanie trzeba zmienić w MCE na bixenon bo jest inne napięcie.

Opublikowano

DRL będzie działać jak kupisz włącznik do DRL. Kodowanie trzeba zmienić w MCE na bixenon bo jest inne napięcie.

znalazłem taką oferte na allegro http://allegro.pl/audi-a4-b7-8e-bi-xenon-drl-montaz-oryginal-bosch-i6129774941.html

sprzedający zapewnia że wszystko pasuje p&p i że drl działa :D

warto iśc w to? jedyna wada że chce halogenowe lampy w tej cenie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.